Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Protiv Reala smo svi ocekivali da ce potpuno da se raspadne, a i mi s njim, pa nas je iznenadilo to sto je u napadu bio vise nego korektan. Ali kad ugrabis priliku pogledaj na sta smo licili u odbrani tih 15 minuta, Real je prakticno sve vreme igrao protiv 4 igraca. Imali smo dosta srece te noci.

Tačno je da sam mislio na napad. Napisao sam da ima clutch za završnicu.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Reba kakav god da je, svoje minute je pošteno zaslužio, uveo je ekipu u top16. Nije zaslužio da mu posle dve god čekanja i jedne poludobre polusezone dovedu Vasilija koji privatizuje završnicu prve utakmice koju je odigrao u klubu. To je smrt za ekipu, ne samo za bebu rebu

Edited by levi
Link to comment

Reba kakav god da je, svoje minute je zaslužio, uveo je ekipu u top16. Nije zaslužio da mu posle dve god čekanja i jedne poludobre polusezone dovedu Vasilija koji privatizuje završnicu prve utakmice koju je odigrao u klubu. To je smrt za ekipu, ne samo za bebu rebu

 

naravno, ali ta ekipa nema trenera koji ima bilo kakvu pedagogiju u glavi niti mozak koji razmislja dalje od 30 sekundi unazad i 30 sekundi unapred. 

 

mozete da mislite da imam neki bolesni pik na radonjica ali nemam, sem tog momenta individualnog rada sa igracima koji je njegov neporecivi kvalitet, sve drugo sto taj covek radi se skandal.

Link to comment

Reba kakav god da je, svoje minute je pošteno zaslužio, uveo je ekipu u top16. 

 

Jel? Kako, sa tri trojke Bajernu i 2, 3 pick n rola u poslednjoj četvrtini Madrida?

 

Izgleda da je dosta ljudi na topiku odgledalo svega par tekmi u sezoni gde se zalomilo da Rebron zabriljira. 

Link to comment

Ali bi 2 kola pre kraja bili u top16 da nije bio glupav u Strazburu. 

 

Ako se neko seca koliko se lik radovao i izneverovao kad je zavrsio kontru/dao trojku u Minhenu, kao iz mardelja da je izasao. U 12 je samo jer je nase dete™. 

Link to comment

Ako se neko seca koliko se lik radovao i izneverovao kad je zavrsio kontru/dao trojku u Minhenu, kao iz mardelja da je izasao. 

a ovo je bitno reci, zbog cega tacno?

Link to comment

Jok nego ce da zaplace od tuge. Pa naravno da ce da se raduje. Ti kao nisi? :)

 

Reba realno nema kvalitet za el i vasa je realno najbolje moguce pojacanje tim pre ako ostaje i dogodine. S druge strane nije bas ni toliko los ko sto ga karikiraju neki. Imao je on i finih izdanja u aba, koju realno moze da igra. Problem je sto i uz neocekivani napredak on tesko moze do el nivoa.

 

Naravno, nije nemoguce ni da nas demantuje i prebaci ocekivanja. Nije da je ikobsanjaovda ce cirbes, jovic, kalina pa i bobi imati onakve uspone oa su se desili. Samo sto je kod njega protivnik fizika a tu ce vec tesko da se izbori...

Link to comment

Tako je. Bez toga ne bi bili u top 16

 

Jasno ti je da je to isto ili mnogo više od toga uradio neko drugi u nekim drugim utakmicama koje smo pobedili, i koje da smo nekim slučajem izgubili Rebron ne bi bio u stanju da reši tj "reši"?

 

Mislim, nije u top pet zaslužnih što smo tamo gde jesmo a ne najzaslužniji. 

 

I ne slažem se sa ovim što je rekao Adašević, Kalina je došao posle sjajne sezone sa repkom i od njega se očekivalo dosta. Cirbes je prošlu sezonu bio sjajan praktično svaki put kada je dobio šansu. Možda nije očekivano bilo da za kratko vreme postane ovakav ubica, ali svakako je bilo jasno da je dobar centar u pitanju koji će biti još bolji kada ne bude igrao u senci Bobija. 

 

 

Link to comment

Jok nego ce da zaplace od tuge. Pa naravno da ce da se raduje. Ti kao nisi? :)

 

Reba realno nema kvalitet za el i vasa je realno najbolje moguce pojacanje tim pre ako ostaje i do nedelje. S druge strane nije bas ni toliko los ko sto ga karikiraju neki. Imao je on i finih izdanja u aba, koju realno moze da igra. Problem je sto i uz neocekivani napredak on tesko moze do el nivoa.

 

Naravno, nije nemoguce ni da nas demantuje i prebaci ocekivanja. Nije da je ikobsanjaovda ce cirbes, jovic, kalina pa i bobi imati onakve uspone oa su se desili. Samo sto je kod njega protivnik fizika a tu ce vec tesko da se izbori...

+1

ovo si isto pricao za markusa.nisi bio sam  :torbica:

Link to comment

a ovo je bitno reci, zbog cega tacno?

 

Kao indikator nepostojeceg samopouzdanja i nedostatka vere da je on tu zapravo gde jeste i da je sposoban da uopste napravi nesto dobro. Drugi, vazniji indikator je njegova unezverenost i potpuno nesiguran i zbunjen body language kad god udje na teren, Misljenja sam da su ga one trojke protiv Bajerna i Reala usrale i da nisu reflektor njegovog clutch kvaliteta.

 

Guduric, sve suprotno. Guduric = igrac, Rebic = kesa. 

Link to comment

Svako ko stavlja Micica i Rebica u istu recenicu nema pojma o kosarci. Radonjicu moze da se prigovori to sto je uopste ulazio u "projekat Rebic" jer je manje-vise odavno bilo ocigledno da decko tesko da moze da dobaci do back-up pleja evroligaske ekipe ali ovo da mu ne daje sansu vec dovodi tamo neke polovnjake da drze ledja Jovicu je smesno. Rebic nije ni planiran za drugog pleja ove godine, samo je sticajem okolnosti dobio ozbiljnije minute u vreme kad se Radonjic zajebavao sa Mekelom i Vilijamsom.

 

Ovo da su Rebica usrale trojke protiv Bajerna i Reala i da nije clutch igrac nije tacno, decko je kroz celu juniorsku karijeru uzimao i ubacivao te suteve. On nema kvalitet i nema fizikalije da igra vrhunsku kosarku ali ne treba mu oduzimati ono sto je uradio kako treba.

Link to comment

+1

ovo si isto pricao za markusa.nisi bio sam :torbica:

Pa i dalje to mislim. Moze i kari da dodje al dzaba ako ne radi ono sto zna. Pored ovakvog jovica mwil je sjajno resenje tim pre sto poznaje ekipu i okruzenje.

 

Vasa jos bolje pasuje jer je vise plej od markusa i znacice nam puno da konacno poatacimo pozicioni napad. Naravno da i on moze da se raspadne ali su sanse za to manje nego kod mwila. Dodatni bonus je to sto dogodine vec imamo gotovog a mladog igraca... Da je tad bio dostupan pitanje je koga bi doveli mwila ili vasu... Kako god bilo sad je ovako a ja sam zadovoljan :)

Link to comment

Realno, za šta god se Ra-Čo odluče, to je po definiciji najbolje rešenje. Ako se zajebu, prosto izaberu još bolje. Najbolji od svih mogućih svetova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...