Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Kad proigraju Vaso i Kinzi, a to će biti do polufinala play off-a, dobićemo Cedevitu. Sećam se prošle godine kako smo ih dobili u njihovoj hali. Lagano. Još je bilo i naših navijača. U svakom slučaju bolje je ići na Cedevitu nego na Budućnost.

kako je bolje ici na cedevitu nego na buducnost?

cedevita je vise nego korektna ekipa. ovogodisnja cedevita bi brisala patos proslogodisnjom :)

ja i dalje verujem da ova grupa igraca u zvezdi bar u teoriji najkvalitetnija u regiji. cedevita odmah iza, a onda dosta daleko mega i buducnost. sad da li ce se stvari u zvezdi u toku sezone posloziti i da li ce radonja prepoznati ko tu treba da igra glavne a ko sporedne uloge je drugo pitanje

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pogotovo što nema biranja, moraju da se dobiju i Cibona i Budućnost u gostima, nije bitno kojim redom

siguran sam da mozemo da bijemo Cibonu makar jednom u zg!

Link to comment

siguran sam da mozemo da bijemo Cibonu makar jednom u zg!

ma da. ima lazic ustopuje drazena, nece ovaj videti kosa

ja se mnogo vise plasim morace i onog malog paspalja. njega nema ko da cuva :(

Link to comment

ma vala nek i ispadnemo, pa da menjamo ovog radonju

onaj bajic djurovic obecava, njega bi trebalo za trenera, pre neke godine pomeo celu ligu sa malom igokeom sibenkom. otese im titulu na kraju, al vidi se da covek zna znanje i da je svetla buducnost pred njim

Link to comment

Kada smo kod Rebića, nije mi jasno zašto ima mizerne minute. Kada je dobio priliku (Minhen, Real) odlično je odigrao odlučujuće minute. Pokazao je da ima damu, ne kao vrhovni vođa nacije, ali dovoljno što je bitno kada se lomi utakmica. U paru sa Gudurićem, koji bi bio pomoćni organizator igrao bih poslednje minute.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Videli smo u Strazburu kako izgleda ta ideja. Doduse, tad je moralo tako, ali bolje da ne mora nikad vise.

Protiv Reala je bilo loše?

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Kada smo kod Rebića, nije mi jasno zašto ima mizerne minute. Kada je dobio priliku (Minhen, Real) odlično je odigrao odlučujuće minute. Pokazao je da ima damu, ne kao vrhovni vođa nacije, ali dovoljno što je bitno kada se lomi utakmica. U paru sa Gudurićem, koji bi bio pomoćni organizator igrao bih poslednje minute.

 

Poslao tapatalk

 

Nadam se da se šališ.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...