Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

radonja trazi faul od pocetka napada, na nekih 15-16 sekundi do kraja sto jos i ima rezona, ali ga ovaj ne cuje pa onda na 5 pravi faul. to je tipicno za jovica, totalna pogubljenost.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sto je uopste Radonja trazio faul, i to na igracu koji sutira 80% bacanja u sezoni, kad vam je trebalo +2 i kad se to moglo pojuriti u produzetku? Pozdravio ga Petar Bozic, isto sranje je napravio u Zagrebu.

Link to comment

gledaj snimak, pokazuje mu radonja neposredno pre faula da napravi. 

 

ma sto bi gledali snimak, kad su gledali utakmicu i videli da je pulen prosao jovica i radonja prestao da trazi faul?

 

ako snimak pokazuje drugacije, a pokazuje, tim gore po snimak. 

Link to comment

A sto je uopste Radonja trazio faul, i to na igracu koji sutira 80% bacanja u sezoni, kad vam je trebalo +2 i kad se to moglo pojuriti u produzetku? Pozdravio ga Petar Bozic, isto sranje je napravio u Zagrebu.

 

Zbog Efesa. Samo sto je prosli put bilo opravdanja i za faul i za odbranu, a sada je faul i na 15 sekundi verovatno bio pogresan. Cedevita je imala samo tri licne, Zvezda je bila bez tajm auta, potpuno nerezonski je isao na faul.

Link to comment

e odlično...u kom to trenutku ga je Pulen probio i u kom  trenutku je Radonja odustao od traženja faula?

sad ce ti se pokenjati po glavi i reci da je snimak lazan.

 

 

Kakvog Gudurića, biće iznenađenje ako Lazić ne bude igrao više od Kinsija. Za Gudurića je kvota 1.01.

meni je i pre nekih mesec dana bilo potpuno neverovatno da si ti poverovao, a nisi bio jedini, kako radonja sa nekakvom namerom dozira minutazu guduricu i kako ovom to prija

 

 

a malo u odbranu radonje, deluje mi da ste se svi slozili da je trazio alibio faul da ne gubi dve utakmice na isti nacin. mozda je drugacije reagovao i zato sto smo u turskoj poslednjih nekoliko minuta poradjali kos, bio je svestan onog sto smo i videli posle da ce sudije dozvoliti odbranu efesu pod faulom. sinoc je ipak bio domaci teren u pitanju, a sa druge strane cedevita, kojoj svaka cast, ali opet nije efes sa ivkovicem na klupi. odnosno u teoriji zvezda je imala vece sanse da postigne kos sinoc u poslednjem napadu, nego u turskoj. u praksi znamo kako se to obicno zavrsi :D

Link to comment
"Zakasnili smo sa pravljenjem faula, Jović nije čuo... Mislim da Jović nije čuo kada sam rekao da se pravi faul. Bio je okrenut leđima i nisam baš ja mogao da uđem da napravim faul".

 

"Mislim da nije čuo. Dali smo pre toga trojku, podigao se ambijent, bio je daleko od mene, okrenut leđima... Malo smo tu zakasnili. Da smo na tri, četiri ili pet sekundi ranije napravili faul... Čak i šest sekundi je sasvim OK. Samo smo mogli i bolji napad da napravimo",

 

Edited by pacey defender
Link to comment

Okrenut leđima :isuse: Ne nego treba da igra odbranu licem okrenut ka klupi, da bolje čuje instrukcije.

 

Da je Jović kojim slučajem na vreme poslušno faulirao desetak sekundi ranije, opet bi promašili taj očajnički šut za pobedu. Jedina je razlika što se ona ne bi ovako očigledno videlo da Radonjić traži faul.

Link to comment

Okrenut leđima :isuse: Ne nego treba da igra odbranu licem okrenut ka klupi, da bolje čuje instrukcije.

 

 

 

Gledaš Radonju i igraš odbranu...Bog,nema dalje.

 

"Da smo na tri, četiri ili pet sekundi ranije napravili faul... Čak i šest sekundi je sasvim OK"

 

:pera: 

Edited by Apollo Creed
Link to comment

gledaj snimak, pokazuje mu radonja neposredno pre faula da napravi. 

gledao sam. cim je pullen presao pola radonja je metar u terenu i trazi faul, jovke kulira, onda ovaj odlepljuje i ulazi 3 metra u teren i mlati rukama pa jovic pravi faul na 5 sek.

Edited by palikaris
Link to comment

ma sto bi gledali snimak, kad su gledali utakmicu i videli da je pulen prosao jovica i radonja prestao da trazi faul?

 

ako snimak pokazuje drugacije, a pokazuje, tim gore po snimak. 

 

bolje ti pogledaj snimak

Link to comment

gledao sam. cim je pullen presao pola radonja je metar u terenu i trazi faul, jovke kulira, onda ovaj odlepljuje i ulazi 3 metra u teren i mlati rukama pa jovic pravi faul na 5 sek.

da prevedem, da mu nije dao komandu na 6 sekundi do kraja da pravi faul, ovaj ga ne bi napravio. to sto ga nije cuo ranije je drugi par cipela. radonjiceva odluka, radonjiceva greska.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...