Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Radonjic je i ranije imao bagove, ali ovo veceras je potpuno neverovatno™. Cela poslednja cetvrtina je kao da ga je neko ubacio u masinu i samleo na sitne delove. Lazic umesto Kinsija, pa onda aj Kinsi daj ga za pet sekundi, faul bez tajmauta, faul na pet sekundi, faul kad nam igra nereseno, potpuna procitanost napada u poslednjih napada (ovi iz Cedecite kao da su folirali ceo mec i cekali kraj za zasedu), ispadanje u svakoj odbrani, ama sve jbt promasaj do promasaja.

 

 

Navukao je sebi proslosezonski pritisak. Sad ce maksimalno da gazi svaku u ABA da bi sacuvao guzicu, a u EL, koju sasvim moguce igramo sad pa ko zna kad i gde nam se namestila grupa kakva vise nikad nece - ko jebe. Nadam se da ce u medjuvremenu makar kvalitetno da se radi. Odlicni treninzi su nas i prosle sezone izvukli, nije da su ova pomracenja svesti u vodjenju utakmice novitet. Samo ce ovog puta naspram sebe imati Buducnost sa trenerom i igracki mnogo jacu Cedevitu. Sad ce stvarno biti ili pukovnik ili pokojnik.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Retko glup poraz al i dalje verujem u titulu i EL. Moze ovaj tim da napravi brejk i u Zagrebu i u Podgorici.

 

Otezali smo sebi put al ne nesto drasticno.

Link to comment

Ovo nije tačno. Vidi se na snimku da je Jović ispred Pulena, gleda u klupu, dobija uputstvo i pravi faul. Nije ga Pulen probio.

 

Pogledacu ponovo, u prenosu mi se ucinilo da je Pulen stekao prednost desnim ulazom i da ga je Jovic faulirao u prolazu.

Link to comment

Ma obišao ga je Pulen, a i Radonja je prestao da traži faul par sekundi pre nego što ga je Jović napravio. Jović se posle okrenuo ka Radonji koji besni na njega i rekao mu: "pa rek'o si faul, jebote". Kao da je namerno čekao da prođe vreme. Radonja je krivac za to što je meč bio na jednu loptu, ali reakcija Jovića nema opravdanje. Prvi plejmeker ekipe u onakvoj situaciji ne zna koliko ima do kraja, da li je protivnik u bonusu i da li je njegovoj ekipi ostao TO. To jest, nadam da nije znao jer je u suprotnom ispao teško đubre.

Link to comment

I jeste stekao.

 

 

Ma obišao ga je Pulen, a i Radonja je prestao da traži faul par sekundi pre nego što ga je Jović napravio. Jović se posle okrenuo ka Radonji koji besni na njega i rekao mu: "pa rek'o si faul, jebote". Kao da je namerno čekao da prođe vreme. Radonja je krivac za to što je meč bio na jednu loptu, ali reakcija Jovića nema opravdanje. Prvi plejmeker ekipe u onakvoj situaciji ne zna koliko ima do kraja, da li je protivnik u bonusu i da li je njegovoj ekipi ostao TO. To jest, nadam da nije znao jer je u suprotnom ispao teško đubre.

 

Hvala sto ste gledali utakmicu, zamalo ispadoh grbav od ovih sto ne moraju da gledaju utakmice da bi znali kako je Radonjic kriv za sve.

 

Meni je Jovic mentalno najslabija karika ovog tima iako igra ove godine bolje nego sto je bilo ko ocekivao. Ovo nije prvi put da zajebe ekipu kad mu se ne igra ili mu krene lose, imao je one brainfart faulove protiv Strazbura kad se samoizbacio iz utakmice, pizdariju protiv Reala zbog koje je popio svlacionicu, a bogami se svojski trudio da zajebe i protiv Himkija na kraju serijom budalastina. Postoji nesto u njegovom karakteru sto mi se nimalo ne svidja a ove godine je mnogo znacajniji za ekipu nego prosle kad je drzao ledja Markusu.

Link to comment

Ma obišao ga je Pulen, a i Radonja je prestao da traži faul par sekundi pre nego što ga je Jović napravio. Jović se posle okrenuo ka Radonji koji besni na njega i rekao mu: "pa rek'o si faul, jebote". Kao da je namerno čekao da prođe vreme. Radonja je krivac za to što je meč bio na jednu loptu, ali reakcija Jovića nema opravdanje. Prvi plejmeker ekipe u onakvoj situaciji ne zna koliko ima do kraja, da li je protivnik u bonusu i da li je njegovoj ekipi ostao TO. To jest, nadam da nije znao jer je u suprotnom ispao teško đubre.

 

Upravo. Ne znam ni sam šta da mislim. Prilično sam siguran (po reakcijama koje ima u toku utakmica, a to veoma pratim) da Jović nema pojma o semaforu u bilo kom trenutku utakmice, ali ovo je stvarno bila neverovatna sekvenca. Radonjić je u jednom trenutku prestao da se dere, a Jović je tek nakon još nekoliko sekundi pravio faul.  Jedna od najgorih reakcija profesionalnog košarkaša koju sam video.

 

btw, zaboravio sam još da je Jović izgubio utakmicu u Strazburu i ludilo mozga protiv Reala. Ne znam kako okarakterisati igrača koji pravi peti faul na 6 minuta do kraja ključne utakmice, a zna da je jedini plejmejker u timu. Glup ili bezobrazan. Ili oba. 

Link to comment

Ma obišao ga je Pulen, a i Radonja je prestao da traži faul par sekundi pre nego što ga je Jović napravio. Jović se posle okrenuo ka Radonji koji besni na njega i rekao mu: "pa rek'o si faul, jebote". Kao da je namerno čekao da prođe vreme. Radonja je krivac za to što je meč bio na jednu loptu, ali reakcija Jovića nema opravdanje. Prvi plejmeker ekipe u onakvoj situaciji ne zna koliko ima do kraja, da li je protivnik u bonusu i da li je njegovoj ekipi ostao TO. To jest, nadam da nije znao jer je u suprotnom ispao teško đubre.

Pogledaj ti to opet. Sekund pred faul, Pulen je potpuno statičan. Jović tek tad iz stava pogleda Radonjića koji i dalje zapomaže faul, pritrčava i pravi ga. Meni izgleda da je Jović bio svestan svih tih stvari o kojima se govori, čak i da je bio svestan da nam ni pobeda od 1 razlike ne znači mnogo, ali je napravio kad je video koliko ovaj insistira. Na kraj pameti ne bi mu bilo da pravi faul, da ovaj nije imao cirkusku tačku tokom celog napada. Naravno da to sve ne govori ništa dobro ni o Joviću, ali samo da razjasnimo da ga niko nije prošao i da Radonjić nije prestao da traži faul (i izjava na konferenciji da se za 5 sekundi mogao organizovati bolji napad o tome dosta govori).

 

Ako Lazić i dalje bude igrao duplo više od Gudurića (u šta niko ko poznaje rad defanzivnog koordinatora ne sumnja), Radonjić je veća sisa nego što sam mislio i sasvim sam siguran da će mu do kraja karijere najbolja napadačka utakmica biti ona posle koje igrači izjavljuju da im se jebalo za postavljene akcije.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pogledaj ti to opet. Sekund pred faul, Pulen je potpuno statičan. Jović tek tad iz stava pogleda Radonjića koji i dalje zapomaže faul, pritrčava i pravi ga. Meni izgleda da je Jović bio svestan svih tih stvari o kojima se govori, čak i da je bio svestan da nam ni pobeda od 1 razlike ne znači mnogo, ali je napravio kad je video koliko ovaj insistira. Na kraj pameti ne bi mu bilo da pravi faul, da ovaj nije imao cirkusku tačku tokom celog napada. Naravno da to sve ne govori ništa dobro ni o Joviću, ali samo da razjasnimo da ga niko nije prošao i da Radonjić nije prestao da traži faul (i izjava na konferenciji da se za 5 sekundi mogao organizovati bolji napad o tome dosta govori).

...

 

Da, Radonjic mu i na sedam sekundi do kraja pokazuje da pravi faul (ne vidi se najbolje na slici, Radonjicu je desna ruka na levoj, pokazuje mu da pravi faul). 

 

24btd36.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...