Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

edit: i da dodam da je ono što je on odirao u minhenu i prošle nedelje u istanbulu bila prava škola košarke. reći da je taj igrač glup je... pa ne znam kako bi to okarakterisao.

 

Pa i u Istanbulu je on izgubio utakmicu sa onim kratkim spojem na +3. Kad je Efes malo stisnuo odbranu i pročitao kretnje, od škole nije ostala ni kreda.

Link to comment

ja mislim da je bio odlučio da ignoriše budalu, pa se popišmanio.

 

možda mu se sveti i za ono teranje sa klupe onomad.

 

A obe odluke karakterišu pametne igrače?

 

btw, završavam o Joviću. Svaka mu čast za ovu sezonu, ogroman napredak, meni se ne sviđa i nemam poverenja u njega. Neka na tome ostane.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Pa to je ok. Biti sidekick nekom Williamsu ili nekom sličnom, to je njegova uloga. Ovo što igra u Zvezdi nije, ja samo pišem iz te perspektive.

 

Ne znam zašto nije pravio faul odmah kad se sisica već drala na 2 metra. Da moram da se kladim rekao bih da je prespojio u glavi od količine informacija, ali možda sam opet nepošten :P

preterujes...nije on kriv sto je toliko napredovao i dosao do statusa prvog pleja...za taj napredak zasluzuje svako postovanje...a glede gluposti, tesko da se tako moze okarakterisati igrac koji drzi rekord EL u asistencija ma protiv kog tima taj rekord napravljen

Link to comment

A obe odluke karakterišu pametne igrače?

tvrdoglaviš se bez potrebe.

 

plus što on nikako ne može biti kriv što radonja za 3 godine nije uspeo da razvije bar dve varijante napada na postavljenu odbranu. jović nije najkreativniji igrač na svetu ali manjak kreativnosti nije isto što i glupost.

Edited by ikar
Link to comment

btw, neverovatno mi je da se ni jednom ne odigra na Milera leđima dok ga je čuvao Vajt. Nema Miler neke kretnje dole, ali bar može da ima čist šut protiv Vajta u svakom napadu, a ne da ide driblingom na njega.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Mileru najvecu manu predstavlja ta zelja da kada dobije loptu jednostavno mora da sutne ili ide do samog kraja...nema neki sjajan ball handling i zbog toga se desavaju ona debilna zabijanja u coveka kada ne moze ni da izbaci krsteno loptu iz ruku...pas je u tim situacijama misaona imenica...za ostalo, kapa dole

Link to comment

Delim mišljenje sa Petovićem da bi Micić trebao vremenom da preuzme odgovornost organizacije na kraju meča, što ne isključuje mogućnost da igra i Jović u isto vreme. Vrlo loše zatvoren meč, tri šuta iz prodora sa poludistance u ključnim delovima meča je možda i najjači utisak. Čak jači i od imbecilnosti u poslednjih 20ak sekundi.

 

Imamo puno pauza u igri, kada tonemo, tonemo ozbiljno. Kao i protiv Igokee, mogli smo meč nekoliko puta da prelomimo. Zvezda ovim porazom ima mesta da dosta eksperimentiše i proba do početka PO. Imam utisak da pored neuigranosti još tražimo petorke koje dobro funkcionišu. Zadovoljan sam kako izgledaju Kinsey i Micić, što je dobra osnova za pripremu ključnih mečeva ove sezone.

Link to comment

A obe odluke karakterišu pametne igrače?

 

btw, završavam o Joviću. Svaka mu čast za ovu sezonu, ogroman napredak, meni se ne sviđa i nemam poverenja u njega. Neka na tome ostane.

 

Isti slucaj i ovde.

 

Faul je pravio ne zato sto mu je to Radonjic rekao a on pre toga nije cuo vec zato sto je ispao u odbrani pa je pravio alibi faul. Da ga Pulen nije probio ne bi bilo ni faula. Jovic je mnogo napredovao ali ne u svemu, ponekad jos uvek upadne u taj mod da se sakrije od lopte, pravi pocetnicke greske i trazi alibi resenja. Mi bismo zbog lose organizacije napada izgubili ovo odavno pre kraja da Guduric nije ubacio one dve trojke ni iz cega.

Link to comment

dobro, možda nije kasno da mu se zahvalimo i vratimo markusa.

 

treba radonjiću dati još prilika da posloži ekipu, nije on kriv što je dovodio i terao igrače kao pijan.

Link to comment

Isti slucaj i ovde.

 

Faul je pravio ne zato sto mu je to Radonjic rekao a on pre toga nije cuo vec zato sto je ispao u odbrani pa je pravio alibi faul. Da ga Pulen nije probio ne bi bilo ni faula. Jovic je mnogo napredovao ali ne u svemu, ponekad jos uvek upadne u taj mod da se sakrije od lopte, pravi pocetnicke greske i trazi alibi resenja. Mi bismo zbog lose organizacije napada izgubili ovo odavno pre kraja da Guduric nije ubacio one dve trojke ni iz cega.

 

Ovo nije tačno. Vidi se na snimku da je Jović ispred Pulena, gleda u klupu, dobija uputstvo i pravi faul. Nije ga Pulen probio.

Link to comment

Isti slucaj i ovde.

 

Faul je pravio ne zato sto mu je to Radonjic rekao a on pre toga nije cuo vec zato sto je ispao u odbrani pa je pravio alibi faul. Da ga Pulen nije probio ne bi bilo ni faula. Jovic je mnogo napredovao ali ne u svemu, ponekad jos uvek upadne u taj mod da se sakrije od lopte, pravi pocetnicke greske i trazi alibi resenja. Mi bismo zbog lose organizacije napada izgubili ovo odavno pre kraja da Guduric nije ubacio one dve trojke ni iz cega.

 

Gluposti.

Pogledaj snimak pa onda piši.

Nije ga Pulen probio, nije Jović ranij epravio faul jer je bio skoncentrisan na odbranu. Tek kad je ovaj mentol uskočio jedno 4 metra u teren, dečko je napravio faul uz izraz lica kadar nevera.

***

Edited by teacher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...