Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

super mi je bila ona prica kako zvezda igra odlicno u zavrsnici ove sezone, a otprilike u svakoj takvoj pobjedi ove sezone imali mnooogoo vise srece nego pameti. dovoljno je pogledati poslednja dva minuta protiv himkija i vidjeti koliko stvari je uradjeno pogresno i koliko smo se volsebno izvukli.

 

najveci highlight veceras mi je da je radonja ubacio lazica umesto kinseya za poslednjih 5 minuta. :Hail:

 

Mislim da se Kinsi umorio na 5 minuta pre kraja, pa je morao da izađe.

 

Meni bi Vasa igrao završnice pre Jovića. Nije ni on neki rutiner, daleko od toga, ali za Jovića je profesor.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

totalno si nepošten prema joviću koji je, uz cirbesa, naš ubedljivo najbolji igrač ove sezone.

 

nije on kriv što se od njega traži da bude nešto što nije, što je mrtav jer mu je veći deo sezone zamena rebron i što je naš jedini igrač koji pegla 100% na obe strane terena. imajući u vidu kako je izgledao pre dve godine, dečko je svemirski napredovao. večerašnji poraz nikakve veze nema s njim, već sa volinom koju više niko, čak ni ovde, nema petlju da brani.

Edited by ikar
Link to comment

totalno si nepošten prema joviću koji je, uz cirbesa, naš ubedljivo najbolji igrač ove sezone.

 

nije on kriv što se od njega traži da bude nešto što nije, što je mrtav jer mu je veći deo sezone zamena rebron i što je naš jedini igrač koji pegla 100% na obe kraje terena. imajući u vidu kako je izgledao pre dve godine, dečko je svemirski napredovao. večerašnji poraz nikakve veze nema s njim, već sa volinom koju više niko, čak ni ovde, nema petlju da brani.

 

Poštujem napredak i statistiku, ali ne volim glupe košarkaše. U tom smislu sam možda nepošten.

Link to comment

totalno si nepošten prema joviću koji je, uz cirbesa, naš ubedljivo najbolji igrač ove sezone.

 

nije on kriv što se od njega traži da bude nešto što nije, što je mrtav jer mu je veći deo sezone zamena rebron i što je naš jedini igrač koji pegla 100% na obe kraje terena. imajući u vidu kako je izgledao pre dve godine, dečko je svemirski napredovao. večerašnji poraz nikakve veze nema s njim, već sa volinom koju više niko, čak ni ovde, nema petlju da brani.

 

+1000

Link to comment

btw, ko bude gledao snimak neka obrati pažnju na odbranu Cedevite u 4/4, kako je Babić iskakao sa svog igrača na Lazića na vrhu, kako bi sprečio pas na Zirbesa, kako su pomagali na Zirbesu pre dodavanja, znajući da Simon ili Lazić (koji su bili dodavači), ne mogu da bace cross court pas, kako je Bilan doktorski pročitao Jovićev pas za Zirbesa (trenutak kad je krenula serija CD). Pametan tim.

Link to comment

Mislim da se Kinsi umorio na 5 minuta pre kraja, pa je morao da izađe.

 

Meni bi Vasa igrao završnice pre Jovića. Nije ni on neki rutiner, daleko od toga, ali za Jovića je profesor.

a zasto se umorio? nismo mi s foruma vodili utakmicu vec isti taj trener.

Link to comment

Poštujem napredak i statistiku, ali ne volim glupe košarkaše. U tom smislu sam možda nepošten.

statistika je u ovoj priči totalno nebitna. bitno je da je on jedini naš igrač koji igra na obe strane terena. cirbes se opako šteka u odbrani već neko vreme jer mu je alternativa ona beslovesna neznalica. miler se nikad nije ni potrudio da igra odbranu. gudurić hoće ali ne ume. nasuprot njima je lazić... koji ne igra ništa. simonović je jedno vreme bio dobar na oba kraja terena. to vreme je prošlo.

 

semm toga cirbes ima joviću da se zahvali za 70% svojih koševa. reći da je jović glup je potpuni promašaj.

Link to comment

btw, ko bude gledao snimak neka obrati pažnju na odbranu Cedevite u 4/4, kako je Babić iskakao sa svog igrača na Lazića na vrhu, kako bi sprečio pas na Zirbesa, kako su pomagali na Zirbesu pre dodavanja, znajući da Simon ili Lazić (koji su bili dodavači), ne mogu da bace cross court pas, kako je Bilan doktorski pročitao Jovićev pas za Zirbesa (trenutak kad je krenula serija CD). Pametan tim.

pametno vodjen i pripremljen tim, za 2 klase iza zvezde po igračkom potencijalu.

Link to comment

Zato sto je Radonja napravio igracine od Jovica i Gudurica treba mu dati kredita da mirno privede sezonu kraju.

 

A onda zna se - Kalemegdan.

Link to comment

Sa druge strane ovaj poraz nam ostavlja prostor da se koncentrišemo na top 16. U aba nam isto dođe da li smo 3 ili 4 . A niže od četvrtog ne možemo.

 

Do prvog mesta i pre ovog poraza nismo mogli .

Link to comment

ikar,

 

Naravno da nije promašaj. Momak je napravio faul na 5 sekundi do kraja pri nerešenom rezultatu, nakon što je 15 sekundi ignorisao dranje svog trenera. Poslednji napadi na kraju četvrtine mu se uglavnom završavaju polaskom u kretnju na 15 sekundi do kraja. Kako bi ti to okarakterisao?

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Naravno da nije promašaj. Momak je napravio faul na 5 sekundi do kraja pri nerešenom rezultatu, nakon što je 15 sekundi ignorisao dranje svog trenera. Poslednji napadi na kraju četvrtine mu se uglavnom završavaju polaskom u kretnju na 15 sekundi do kraja. Kako bi ti to okarakterisao?

on radi ono što ume. u zatvaranju tekme je nužno da ima minimum još jednog koji zna sa loptom uz sebe, a njegov fokus da bude da brani najboljeg protivničkog igrača na pozicijama od 1 do 3.

 

to zašto nije napravio faul mi nije poznato. poznato mi je zašto je pizdun tražio da se faul pravi. timmi je lepo objasnio. alibi sisica.

 

edit: i da dodam da je ono što je on odirao u minhenu i prošle nedelje u istanbulu bila prava škola košarke. reći da je taj igrač glup je... pa ne znam kako bi to okarakterisao.

Edited by ikar
Link to comment

Ne znam ni zasto je drzao Dangubu onoliko na Pulenu...billo je jasno da ne moze da ga sacuva a i u napadu je bio mlitav djoka...Cirbes nije mogao u poslednjoj cetvrtini da primi loptu na niskom postu i pokusa da izbaci Bilana...vise vremena je proveo skroz visoko pokusavajuci da postavi neki blok bekovima ali nista od toga nije prolazilo...Kinsey imao odlican debi u novom klubu, mogao je dobiti vise  minuta

Link to comment

on radi ono što ume. u zatvaranju tekme je nužno da ima minimum još jednog koji zna sa loptom uz sebe, a njegov fokus da bude da brani najboljeg protivničkog igrača na pozicijama od 1 do 3.

 

to zašto nije napravio faul mi nije poznato. poznato mi je zašto je pizdun tražio da se faul pravi. timmi je lepo objasnio. alibi sisica.

 

Pa to je ok. Biti sidekick nekom Williamsu ili nekom sličnom, to je njegova uloga. Ovo što igra u Zvezdi nije, ja samo pišem iz te perspektive.

 

Ne znam zašto nije pravio faul odmah kad se sisica već drala na 2 metra. Da moram da se kladim rekao bih da je prespojio u glavi od količine informacija, ali možda sam opet nepošten :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...