Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

zašto su pravili faul?

 

Zato što su retardi. Evo Coltrane će da objasni zašto je tražio faul. Jebo ih faul da ih jebo. Na stranu što je Cedevita imala da da još jedan faul i tako seče napad. 

 

btw, pobeda pameti nad rukometom ergo glupošću. Cedevita je sjajno pročitala sve akcije Zvezde, kretali su po pola sekunde ranije na svaku kretnju jer znaju da se sa Jovićem nemaju plašiti neke imaginacije. 

 

A karma zbog svih gluposti će se naravno vratiti, već je počela. 

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imali smo srece i da Gudura pogodi dve trojke. Do poslednjih pet minuta je igrao samo 4 minuta bez poena, i ti ubacujes hladnog igraca i dajes mu da resava mec.

 

Cim se Kinsey uklopi i Danguba bude potpuno spreman Gudura nece videti EL, mmw

Link to comment

I možda nije pravi trenutak da to kažem, ali pošto sam to govorio i dok je bacao po  20 asistencija, mogu slobodno reći da se meni Jović uopšte ne sviđa. U ključnim momentima bitnih utakmica nemam apsolutno nikakvo poverenje u njega.

 

Ne sviđa u ulozi koju ima u Zvezdi da budem precizan.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Ocigledno cemo sa pozicije 3 u plejof. Sledece kolo ce da kaze da li ce to biti Cedevita ili Buducnost.

 

U principu je svejedno, mozda bolje Cedevita, kapiram da imaju laksi domaci teren. EL ako i bude sledece sezone za ABA ligu, prilicno je daleko sada.

Link to comment

I možda nije pravi trenutak da to kažem, ali pošto sam to govorio i dok je bacao po  20 asistencija, mogu slobodno reći da se meni Jović uopšte ne sviđa. U ključnim momentima bitnih utakmica nemam apsolutno nikakvo poverenje u njega.

 

Ne sviđa u ulozi koju ima u Zvezdi da budem precizan.

 

Jović radi ono što zna, na treneru je da ga usmeri i da mu daje ulogu shodno mogućnostima. Nije on kriv što je za to zadužena sasrana budala kojoj svaka neizvesna završnica zavisi od muda nekog klinca ili nečijeg individualnog ludila.

Link to comment

Jović ne može da bude prvi plej ozbiljnog tima. Ne može.

 

Drugo, hoću li ja doživeti dan da Lazić igra tačno onoliko koliko treba, tj 10-15 minuta? Imam utisak da Zvezda dovede Jordana iz najboljih dana, Lazić bi mu igrao 25 minuta. Pa jebo ga rukomet više.

Link to comment

Cini mi se da bi to bilo to sto se tice el sledece godine. Osim ako dr co ne izboksuje opet na neku foru. Ekipa kojoj je jovic prvi plej a simonovic i lazic ovoliko vise na terenu ne moze da uradi nista u kljucnim utakmicama. Mw ce da nam fali onoliko.

Link to comment

Bitno je da je Lazic na parketu zadnja 3 minuta kad se rešava, i uvek tako. Bitnije odbraniti napad nego dati nešto (a i ta odbrana je bila sjajna).

 

Inače čak i da je faul napravljen na vreme mi ne bismo ništa uradili u zadnjem napadu, to je tako očigledno. Jedina opcija je bila da se brani taj napad i juri produžetak jer bi to dalo šansu i za +3 ili više. Sumnjam da bi Cedevitu opet usralo, a išli bi na neki težak šut u zadnjoj sekundi. Ra se ukakio i preračunao. Al biće opet izgovora - Kinzi tek došao, Simonović imao temperaturu, Mekel pokvario atmosferu svojim zahtevima i sl...

Edited by ducca
Link to comment

super mi je bila ona prica kako zvezda igra odlicno u zavrsnici ove sezone, a otprilike u svakoj takvoj pobjedi ove sezone imali mnooogoo vise srece nego pameti. dovoljno je pogledati poslednja dva minuta protiv himkija i vidjeti koliko stvari je uradjeno pogresno i koliko smo se volsebno izvukli.

 

najveci highlight veceras mi je da je radonja ubacio lazica umesto kinseya za poslednjih 5 minuta. :Hail:

Link to comment

Radonjić je tražio faul zato što je alibi trener koji nema stav, odnosno zato što se uplašio da izgubi dva puta za redom na isti način te da će on biti okrivljen za to. Pa je bilo po principu, evo probali smo i sa pravljenjem faula, ali nismo imali sreće. Umesto da lepo razmišlja kako je u Istanbulu doneo pravu odluku, ali je Šarić pogodio težak šut sa 6 metara, ok daš mu kredita i ćao...neće takvi šutevi često ulaziti...Kad sam video da traži faul, imao sam želju da izgubi iz principa, na stranu što je potpuno neverovatno kako je Jović reagovao na to, mislim nije ga čuo 10 sekundi, a onda kad je ovaj prestao da se dernja, onda je napravio faul...mozga bez. S tim da sam ja uveren da Jović u tom trenutku nije znao ni koliko je sekundi do kraja ni da li je Cedevita u bonusu ni ništa. Možda će neko reći da je to posao Radonje...i jeste, ali svaki dobar i pametan igrač u svakom trenutku zna sitauciju na semaforu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...