Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoce pare koje mu sleduju po ugovoru do kraja sezone valjda. Zasluzili ste da vas jebucka, ko mi sa Klobucarom.

 

Ostaje da se vidi šta sve tačno hoće. Od jednog izvora ide da hoće 150k za 3 meseca, do drugog da u tih 150k spadaju i premije i otpremnina koju traži. On lagano može da sačeka i da mu ceo ugovor istekne i da onda potražuje pun iznos.

 

I dalje mislim da nije on loš igrač koliko je nekompatibilan sa Jovićem i sa ostatkom rostera. Njegovo odstranjivanje ide na dušu Radonjića, makar iz ovog ugla i sa informacijama koje se vrte. Morao je bolje da ga iskoristi.

 

Ove godine smo očigledno dovodili opcije koje nam nisu bile primarne. Spomenuo je Radonjić u nekom intervjuu da su imali puno grešaka u odabiru igrača letos i da smatraju da će izvući pouke za budućnost.

Link to comment

Ako mu ne isplate tri zarade dobija raskid ugovora i pravo da potrazuje ceo iznos, ne mora da sedi kod nas do kraja sezone.

 

Nisam siguran. Niti mislim da mu je godišnja plata samo 150k dolara.

Link to comment

Plata mu je 50k mesecno ako sam dobro skapirao jer tih 150k trazi za tri meseca. A standardna klauzula u FIBA ugovoru je da ukoliko igrac ne dobije platu tri meseca moze da napusti klub a klub je duzan da mu isplati ceo ugovor. U tome i jeste poenta, da natera klub da se dogovori sa igracem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...