Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

cekaj 

imate ekipu koja je dovela do 16

danguba mesto tomsona

kinzara +

mitrovic kad dodje

ali sta je poanta svega toga?u najjadnjoj srbiji svih vremena biti uspesniji od partizana? jer partizan je parametar?da li vam je partizan parametar?

Link to comment

Ovo k'o Haldir kad orci nagrnu kroz procep u zidinama Helmovog ponora a on skonta da je jebo čvorka pa baulja kroz masu i viče da je sve to propaganda i da njega ni nema u tom delu knjige.

Link to comment

Koji mekel? :D

Nego cudno mi da toliko dugo ne mogu da mu nadju klub. Sve da ima ne znam koliko povopjan ugovor, sumnjam da mu je cilj da propusti maltene celu sexonu

Čudo ga Pešić nije uzeo. Rivers mu je otišao u Real. Poslao nam je Vasu. Beše je i hvalio Mekela na press-u?

Link to comment

cekaj 

imate ekipu koja je dovela do 16

danguba mesto tomsona

kinzara +

mitrovic kad dodje

ali sta je poanta svega toga?u najjadnjoj srbiji svih vremena biti uspesniji od partizana? jer partizan je parametar?da li vam je partizan parametar?

Da gledamo prema Partizanu davno bi prestali da razmisljamo o pojacanjima jer ovo sto sad imate opusteno dobijamo sa FMP-om. Ekipa se pojacava da bi se merila sa nasim sadasnjim EL drustvom.

 

Da konacno nagnamo Robiju i da se Coki popenje na krov Evrope pa da vice ko Dzems Kegni sa krova dvorane

 

Edited by katamaran
Link to comment

jel imamo nekog insajdera sa vezama u klubu? ikar je bese imao pouzdanog coveka?

sad kad se valjda napokon zavrsilo ovo tumbanje, zanima me sta se desava pre svega sa mitrovicem, kako tece oporavak, kad bi mogao na parket. pa sta je sa simanicem, da li su zadovoljni kako radi i kako se razvija, sto igracki, sto fizicki.

 

jel ima neko ideju sta rade sa nasticem? coveka su bukvalno oteli igokei letos, on je odigrao onih par minuta u uvodnim utakmicama i to je bilo to. da li eventualno rade sa njim i spremaju ga (kao rezervnog centra) za sledecu sezonu? jer ako su ga jednostavno otpisali, cudno mi je da je tako dugo ostao u klubu. mlad igrac, ima odredjenu reputaciju i kvalitet, a na kraju krajeva bar je centra preko 210 uvek lako zavaljati

 

 

jel mozemo mi da setamo igrace na relaciji zvezda-fmp? nesto razmisljam kad se oporavi mitar, mozda ne bi bilo lose poslati tejica da igra kls. doduse kls ce se do tad maltene zavrsiti. jeste da sem njega nemamo ni jednu cetvorku u ekipi, ali koliko i kako igra, mogli bi ga komotno i sad poslati. mozda bi mu prijalo da odigra nekoliko utakmica po 30ak minuta u konkurenciji gde bi verovatno bio dominantan i igrao za ekipu koja sebi moze dozvoliti i seriju nekih njegovih losijih poteza. njemu je ovo treca sezona u kojoj je deo ekipe i dobija minute,  ako planira da postane ozbiljan igrac na el nivou, vreme je da cesce zalici na igraca.

male su sanse da cemo mi od njega ove sezone dobiti nesto, ali mozda ga ne bi bilo lose pokusati spremiti za sledecu. malopre kad pomenuh nastica, razmisljam da mi verovatno na leto ostajemo bez svih visokih igraca, bilo bi dobro da imamo bar jednog koji je tu od ranije,a da je pritom i spreman da igra na odgovarajucem nivou

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...