Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cini mi se da je Coki reko da smo tu u plusu u odnosu na ono sto bi platili da je Sofo ostao cele sezone, ali ko ce njemu verovati posle ovakvih gluposti?

 

Ok, a sad kad se doda i Štimetov raskid i Golubova plata na to? :D Nema šanse da je celokupna zajebancija jeftinija od debelog Grka.

Link to comment

Ma to je vec patka, nema sanse da su Cho i Ra toliko glupi. Mislim, jeste da me uvek razocaraju kad to kazem, ali ovo bi bili neki novi momenti...

Edited by Calavera
Link to comment

Dovođenje Micića ne mora da bude loše rešenje, čak sam i malo razočaran kako je igrao u Bayernu. Meni je malo antipatičan, možda pre svega jer je igrač Mega Vizure. Talentovan organizator, ali upitnih drugih vrlina. Klimav šut će verovatno biti stavka koju bi trebali "najlakše" da popravimo, jer nisam ubeđen da će mnogo toga moći u odbrani da se uradi. Ovo pre vidim kao investiciju na duže vreme nego na značajniju pomoć za ovu sezonu.

 

Zaista će biti interesantno videti odbranu kada na parketu bude petorka: Micić, Gudurić, Mitrović i Štimac + bilo ko.

Link to comment

Klimav šut će verovatno biti stavka koju bi trebali "najlakše" da popravimo, jer nisam ubeđen da će mnogo toga moći u odbrani da se uradi.

 

+1000

 

ako nešto Ra zna da uradi, to je da napravi šutera od drveta i da smekša obruče od abonosa. Setimo se brojnih primera koji su bili/jesu/biće u ekipi ove sezone.

Link to comment

Reynolds umesto Dženkinsa...jednodnevni ugovor, treba nam pojačanje na treningu dok je ekipa u Sloveniji...

Dženkins izgleda nije zadovoljio preko skype-a  :(

Link to comment

Dakle, stigao je Vasilije, i sada je kompletirana ekipa, posto se ja nadam da Tompsona ipak nece menjati, jer kako to ide ove sezone ako ga zamene napravice novi promasaj, pa bolje da ne diraju.

 

Videcemo sta ce biti sa Vasom, on u karijeri nije ni igrao ozbiljnu kosarku, a vec mu je 22, tako da je tesko pretpostaviti sta dobijamo sa njim, ali takav talenat treba ispostovati i probati sa njim. Njegove lopte imaju oci, klimav sut i odbranu cemo morati da mu trpimo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...