Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Meni nije skroz jasno šta Čović pokušava da uradi ovim menadžment potezima.

 

Recimo na primeru Sofa, čovek je dobio novac za vreme provedeno u KKCZ plus sigurno neku naknadu za raskid ugovora koja će nadomestiti razliku u njegovoj plati u PAOKu (koji nije toliko finansijski jak da ga isplati po pravoj ceni). Na njegovo mesto doveden je Štime legenda, opet za neke pare. Čisto sumnjam da je sav taj novac ukupno manji od one cifre koju je Sofo trebalo da dobije za celu sezonu. A igrački ste definitivno nazadovali.

 

Cini mi se da je Coki reko da smo tu u plusu u odnosu na ono sto bi platili da je Sofo ostao cele sezone, ali ko ce njemu verovati posle ovakvih gluposti?

 

Gde je, sta radi: Vuk Radivojevic?

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cini mi se da je Coki reko da smo tu u plusu u odnosu na ono sto bi platili da je Sofo ostao cele sezone, ali ko ce njemu verovati posle ovakvih gluposti?

 

Gde je, sta radi: Vuk Radivojevic?

skrasio se ubosni kod bajica

nece taj sa konja na magarca

Link to comment

Ako vec treba da dodje neko iz Zelene Gore, onda bolje da to bude onaj mali Ponitka (Mateus) :)

 

Jos 3 dana ima do kad mora da se prijavi ekipa... koliko ce njih jos da dodje i ode u tom periodu, zivo me zanima...

Link to comment

"Uprava crveno-belih nije ni stupila u kontakt sa bivšim košarkašem Zelene Gore i Budućnosti, tako da se do kraja dana očekuje najavljen dolazak Vasilija Micića iz Bajerna.

Na zvaničnom sajtu Zelene Gore objavljeno je da je sa Rejnoldsom raskinuta saradnja i da će verovatno obući Zvezdin dres, od čega nema ništa.

Zvezda je u četvrtak drugi put otpustila Markusa Vilijamsa zbog dopinga i umesto njega dolazi potencijalni reprezentativac Micić. Bivši plej Mega Leksa je u Bajernu dobijao šansu na kašičicu i stiže u Zvezdu na pozajmicu do kraja sezone."

 

:fantom:

 

Ako Vasa dodje na pozajmicu, onda  :isuse: Njega ima smisla dovoditi samo na duze staze, ove sezone tesko da nesto moze da odigra. Al to je opet neki dil sa  :misko: , uostalom i on nama razigrava Aranitovica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...