Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ozbiljniji izvor od Telegrafa za obestecenje za Bobija?

List "Sport", u okviru intervjua sa Marjanovićem, otkriva da će San Antonio platiti Zvezdi 500.000 dolara na ime trening kompenzacije, iako je ugovor između košarkaša i kluba istekao.

Edited by Milosh76
Link to comment

tako je, a bobiju 2 milke.

 

meni inace taj transfer totalna misterija ali to sam samo ja. ko je uopste ostao na SAS rosteru od starijih igraca? ne mogu da zamislim da tako spektakularno seksi tim igra sa centrom sidrasem, sem ako bobija ne dovode za neke specijalne operacije tipa onog hackashaq.

Link to comment

Ja sam čuo da je SA uplatio Zvezdi 2 miliona kad su videli kako su dobro utrenirali Bobija. Hteli i više, al Nebojša rekao da nema potrebe i da će ostatak budžeta biti popunjen od sezonskih.

Link to comment

da nije sas, platio bi ga efes, možda i više od ove cifre. verovatno su mu od otkupa isplaćene i zaostale plate, a verujem i da se miško ovajdio za saradnju, možda ne direktno, ali neće ostati praznog džepa. ostaje pitanje otkud popu pade na pamet bobi, ono jeste da prati evropu i ove naše krajeve, ali ovo je smeo potez.

Edited by Malvo
Link to comment

SAS imaju prava na Dangubica, pa su pratili Zvezdu. A sto mu pa ne bi pao na pamet najdominantniji centar u Evroligi kao peti visoki za smesne pare?

Link to comment

daj prestanite sa time najdominantniji centar u evroligi, pravite od jednog vrlo idiosinkraticnog igraca novog robinsona.

niko ga ne pravi na bilo sta, on je to bio poslednje sezone.

 

edit: dominantan igrac u evroligi, ne novi robinson.

Edited by Joe D
Link to comment

Bek šampionskog tima Crvene zvezde Jaka Blažić karijeru bi mogao da nastavi u Turskoj, prenosi specijalizovani košarkaški portal Sportando. Trener Gacijantepa Juri Zdovc želi da po svaku cenu angažuje beka koji je u prethodne dve sezone branio boje kluba sa Malog Kalemegdana.

Link to comment

tako je, a bobiju 2 milke.

 

meni inace taj transfer totalna misterija ali to sam samo ja. ko je uopste ostao na SAS rosteru od starijih igraca? ne mogu da zamislim da tako spektakularno seksi tim igra sa centrom sidrasem, sem ako bobija ne dovode za neke specijalne operacije tipa onog hackashaq.

 

Bobi se strasno potcenjuje, to je greska koju su mnoge ekipe u Evropi platile debelo prosle sezone.. Za Grega Popovica dva miliona jednogodisnji ugovor za coveka tolike visine i sa onakvom sezonom je non-risk potpis. Ako ne prodje nije proslo, ako prodje dobio je za kikiriki dzina koji u reketu moze da zavrsi na vise razlicitih nacina. Ono sto se najvise potcenjuje kod Bobija je njegov fizicki portfolio, godinama se prica da je on na jedan korak od totalnog raspada a u stvari se radi o igracu koji je u ovom trenutku verovatno jedan od fizicki najjacih kosarkasa na svetu. Ako Popovic uspe da mu malo promeni karakter i natera ga da bude agresivniji tek ce tada biti jasno koliko je on u stvari jak. Protiv Olimpijakosa u Beogradu je u jednom trenutku izgubio zivce jer su ga Danston i Hanter posteno premlacivali i tako je bacio Danstona na parket da je na trenutak cela Arena zacutala u strahu da ovaj vise nece ustati s njega. A Danston se obicno uzima kao prototip Mitske Zveri pod kosem.

 

Naravno, moze da se desi i da Bobi slavno propadne kad pocnu oko njega da zuje sto puta brzi i eksplozivniji igraci ali ako neko u NBA zna kako da stavi visokog igraca u funkciju onda to zna Greg Popovic. Bobi voli da radi i uci nove stvari, sada je na verovatno najboljem mestu na svetu za ucenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...