Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Uprava crveno-belih nije ni stupila u kontakt sa bivšim košarkašem Zelene Gore i Budućnosti, tako da se do kraja dana očekuje najavljen dolazak Vasilija Micića iz Bajerna.

Na zvaničnom sajtu Zelene Gore objavljeno je da je sa Rejnoldsom raskinuta saradnja i da će verovatno obući Zvezdin dres, od čega nema ništa.

Zvezda je u četvrtak drugi put otpustila Markusa Vilijamsa zbog dopinga i umesto njega dolazi potencijalni reprezentativac Micić. Bivši plej Mega Leksa je u Bajernu dobijao šansu na kašičicu i stiže u Zvezdu na pozajmicu do kraja sezone."

 

:fantom:

Link to comment

Ako je Vilijams slobodan, ne znam šta nas sprečava da ga angažujemo. Ne verujem da je mogao da zabode nešto ozbiljno sa istorijom buksni, zna ekipu, trenera, zicer jednom rečju.

Link to comment

Meni je Raynolds ok, pošto ima šut i iskusan je, tako da teško može da mu se desi kanal kao tompsonu. Može da odmeni malo na pleju, da igra pnr i to pre svega ako Rebojica upadne u neku paniku, ili se Jovara povredi. Prošle godine u Budućnosti je igrao odlično, dakle snalazi se u ABA ligi, sve mu je poznato.

Naravno, žao mi je Markusa, koji je umetnik na terenu, al' jebi ga, na pola sezone, sa ovakvim Jovićem i njegovom saradnjom sa Cirbesom morao bi da bude backup, a to izgleda nije mogao da istrpi.

Link to comment

to nije taj klub; to je onaj klub sto je dobio taj klub tad... :fantom:

 

Najgore od oba sveta, em si menjao trenera u najluđem trenutku em si izgubio tu finalnu seriju (od samog sebe).

Link to comment

Meni nije skroz jasno šta Čović pokušava da uradi ovim menadžment potezima.

 

Recimo na primeru Sofa, čovek je dobio novac za vreme provedeno u KKCZ plus sigurno neku naknadu za raskid ugovora koja će nadomestiti razliku u njegovoj plati u PAOKu (koji nije toliko finansijski jak da ga isplati po pravoj ceni). Na njegovo mesto doveden je Štime legenda, opet za neke pare. Čisto sumnjam da je sav taj novac ukupno manji od one cifre koju je Sofo trebalo da dobije za celu sezonu. A igrački ste definitivno nazadovali.

Link to comment

citav cirkus sa menjanjem igraca je da bi se pokazalo kako je rukovodstvo proaktivno™... onima koji se ne razumeju u formiranje tima tj. politicarima i vecem delu javnosti. pa u slucaju neuspeha ide opravdanje, sve smo probali ali igraci su zakazali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...