Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zovite me ludim ali ja bih pre dao novu sansu Mekelu u ulozi bekap pleja nego jurio neku novu macku u dzaku par dana pred top 16...

Saša Ozmo @ozmo_sasa

Da li se razmišljalo o drugoj šansu za Mekela? Radonjić: Razmišljanje ide u potpuno drugom pravcu. #kkcz

 
Nisi ti ducco lud, ovi iz kluba su. Mekel nije ni dobio sansu. Bio je jedan od najboljih igraca u ABA(i dalje je u top15 po prosecnom indeksu), a u EL je bio ocajan kao i svi ostali. Njemu nije ni pruzena sansa da igra sa Millerom i naspanovanim Zirbesom.
 
Inace, doveli smo Micica. I da, bice jos tumbanja u timu.
Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Saša Ozmo ‏@ozmo_sasa

Da li se razmišljalo o drugoj šansu za Mekela? Radonjić: Razmišljanje ide u potpuno drugom pravcu. #kkcz

 

 

Nisi ti ducco lud, ovi iz kluba su. Mekel nije ni dobio sansu. Bio je jedan od najboljih igraca u ABA(i dalje je u top15 po prosecnom indeksu), a u EL je bio ocajan kao i svi ostali. Njemu nije ni pruzena sansa da igra sa Millerom i naspanovanim Zirbesom.

 

Inace, doveli smo Micica. I da, bice jos tumbanja u timu.

Videh u medjuvremenu ovaj Radonjin deo o Mekelu. Jebemu mater, razumeo sam taj fetish sa Williamsom pa je neko morao i da najebe bez popravnog, ali ne kapiram cime je npr Tompson zasluzio toliko prilika i jos je i ekipi a Mekel je odavno precrtan zauvek. Covek nije bio sjajan, cinjenica je, ali generalno je ekipa bila rastimovana, zao mi sto necemo videti bar jednom kako bi to sad izgledalo, a u svetlu novih desavanja i povratka u realnost...

Link to comment

sad dolazimo do toga da se zapitamo ko odlucuje u zvezdi?

ako coki jede govna sto radonja sve to trpi?sto ne podnese ostavku ako mu se mesaju u struku?koliko igraca treba da se promeni da bi radonja uklopio ekipu?prva tri pojacanja su otisla.dosao je simon.jos menjati treba da bi genije ostvario viziju?

kazu za onog iz future da je otisao jer nije mogao vise da trpi da mu zalizanko kroji ekipu.skoro svi futurini igraci zajedno sa lukom su miskovi puleni.

Link to comment

Kojih još tumbanja? Jedino da oteraju Tompsona a dovedu nekog umesto njega što mi deluje jedino "realno" tumbanje. Sumnjam da će nas obasjati da kaširaju Lazića ili Rebića (svaka čast obojici, ali...), da ne pričam o Simonu, on još malo dobija bistu ispred pionira. Nija da je nešto posebno loš u poslednje vreme, ali nešto bih pre da ga ne gledam, ako već mogu da biram.

Jedva čekam rasplet, da vidimo šta je naš čovek Čova smislio.   :naughty:

Link to comment

Zovite me ludim ali ja bih pre dao novu sansu Mekelu u ulozi bekap pleja nego jurio neku novu macku u dzaku par dana pred top 16...

Sa Mekelom je sporazumno raskinut ugovor.

Link to comment

A dobro, ako se Vilijamsu nije igralo/treniralo/zivjelo sportski neka ide. E sad, to smo so umjesto Sofoa i Mekela/Vilijamsa spali na Stimca i Micica/Rebica - do kurca!

 

Meni je Vilijams beskrajno simpatican plus je vrhunski plej i steta sto nije ostao pa makar bila istina da je naduvana ljencuga.

Link to comment

Iako ovo preslagivanje tima i menjanje igraca kao na traci™ deluje komicno i vraca nas u neka staaaara vremena i neke staaaare sezone koje su zavrsavale fijaskom, ipak moram da kazem da mi se eventualno dovodjenje Vase ne cini kao rdjav potez, posebno ako bude na duze staze. Volim njegov talenat, i bilo mi je bas zao sto ga je proslog leta Kari ukrao (a bilo je price da ce kod nas jos tada). U medjuvremenu se fizicki raspao, ali ne verujem da je ostao bez talenta i da je kosarka iscilela iz njega, samo ga treba sastaviti i fizicki i psiholoski. Mislim da vredi probati sa njim, nije bas da srpska kosarka na lageru ima puno mladih talentovanih plejeva, pa da imamo luksuz da propustamo 1 Vasu ukoliko se ukaze mogucnost da ga dovedemo. I tako je Jovara ove godine nas prvi dominantni plej, ocigledno je da su odustali od toga da mu stranac bude rezerva.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...