Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

i da dodam da je kriminal što tompson nje igrao više minuta večeras. kriminal i za mene krunski dokaz da radonjić ne ume da vodi utakmice.

+1

 

samo sto mi to nije potrebno kao dokaz

Link to comment

+1

 

samo sto mi to nije potrebno kao dokaz

ma znam ali... ovo večeras je bilo na ivici retardiranosti.

 

lazić i simonović za 51 (ej!!!) minut na parketu 2 poena, 2 skoka, 1 asistencija i 3 ukradene lopte). indeks nula. tompson 13 minuta na parketu, 8 poena, 3 skoka, indeks 9.

Link to comment

ma znam ali... ovo večeras je bilo na ivici retardiranosti.

 

lazić i simonović za 51 (ej!!!) minut na parketu 2 poena, 2 skoka, 1 asistencija i 3 ukradene lopte). indeks nula. tompson 13 minuta na parketu, 8 poena, 3 skoka, indeks 9.

pri tom je simonovic igrao povrijedjen. lazic mora da cuva protivnickog pleja bez obzira na sve sto se desava na terenu.

Link to comment

Radonjić je apsolutno operisan od bilo kakvog osećaja za vođenje utakmice a pogotovu za igrače. To što je Lazić dominirao glupošću isključivo je njegova zasluga. Držanje Rajana na klupi praktično čitavo drugo poluvreme spada u veće brejnfartove koji se tiču košarkaške igre koje sam video.

 

Imaju li ona četvorica pomoćnika na klupi neku ulogu? Vodi li neko neku statistiku? Može li da mu kaže "Ej šefe ovaj nas uništava?"

Link to comment

Kralj je Radonja, sve je rečeno, ne vredi ponavljati, ako je nešto dobro to je najbolja partija Gudurića do sada koji je očigledno postojeće samopouzdanje nadogradio sa partijom protiv Bajerna. Bio je fenomenalan, probijao sa svih strana, asistirao, poludistanca, distanca. Car. 

Malo nismo imali sreće, Cirbesu je barem 3, 4 promašena šuta izašlo iz obruča, i ne samo njemu... Naravno, zaslužen poraz, bez daljnjeg, ali ništa tragično.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...