Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Jedva cekam da dogodine zaigramo u revijalnoj i zatvorenoj EL, ovakva™ EL je suvise stetna za moje zdravlje.

 

Realno je da se u top 16 koljemo sa Cedevitom za izbegavanje fenjera, ali posto realnost nije briga na koju se obaziremo, mislim da cemo ostaviti i Darusafaku i Cedevitu iza, a nisam spreman unapred da priznam da su PAO, Loko i Unikaha bolji, dok to ne pokazu na terenu. Robiji i Dudi svaka cast, i veliko postovanje za njihove budzete, tu sam vec upisao 0-4.

 

Sada ne treba drkati po timu, dovoditi nove igrace i praviti pometnju. Tim koji je ovako odigrao poslednje tri utakmice u Pioniru i dobio utakmice na takav nacin, zasluzuje respekt. Sad samo treba iz unutrasnjih rezervi izvuci sto vise (Vilijams, Dangubic), a ja ni Tompsona ne bih menjao. Iako nije veliki igrac, simpa je deckic koji je spreman da radi za tim, da sedi na klupi i po 30 minuta, i ne pravi problem. A mozda je i njega moguce malo podici u nastavku sezone, umesto 4 neka ubacuje 6 poena, uz korektnu odbranu i super.

 

Juce nas je Kari dobro pritisnuo u drugoj i trecoj cetvrtini, otupeo ostricu™ napada, naterao Lazica da drzi loptu i da kreira, i sve je to izgledalo da ide na njegovu vodenicu. Ali avaj, kada se lomilo, oni su promasivali otvorene suteve, a Marko pogadjao preko ruke.

 

Jos jedno antologijsko vece u neuslovnom Pioniru u kojem je bar dve hiljade najvernijih pusteno preko kapaciteta.

 

Sve u svemu

 

https://www.youtube.com/watch?v=BcTRkipVzgU

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

i meni se cini da nema potrebe za novim igracima

kao sto rekoh, sasvim korektno popunjena ekipa, imamo dubinu sto bi se reklo

svakako na prvi pogled fali kvalitetnih igraca unutra, bar do povratka mitrovica i ekipi i dalje nedostaje suta spolja, ali jebiga da je drugacije ne bi bili zvezda nego neki cska, fener

voleo bih videti gudurica kao prvu opciju na 2/3 zajedno sa dangubom, a lazica, simona i tompsona kao pomocno osoblje

uz mogucnost da i vilijams i jovic igraju zajedno to daje prilicno opcija

ne znam jesmo videli do sad, a deluje mi da bi dobro izgledalo spoljnu liniju jovic, guduric, dangubic, sa druge strane mozda je i bolje da vilijams provodi vise vremena na parketu sa ovim manje kreativnim igracima

Link to comment
ne znam jesmo videli do sad, a deluje mi da bi dobro izgledalo spoljnu liniju jovic, guduric, dangubic, sa druge strane mozda je i bolje da vilijams provodi vise vremena na parketu sa ovim manje kreativnim igracima

 

Minus defanzivci u spoljnoj liniji su Williams i Gudurić, ostali su svi vrlo dobri do odlični, tako da nešto ne verujem da bi valjalo obojicu da drži na parketu u isto vreme. Isto tako mora da slaže petorke i po sposobnosti da šire parket, gde ipak ima više upitnih šutera: Jović, Dangubić i dok mu se ne pojavi samopouzdanje Thompson.

 

Mnogo veći problem je unutra. Tejić juče bolje da nije ulazio u igru, u svakoj odbrani je napravio grešku, a i fokus Millera je juče bio bedan. Nadam se da će Štimac da se malo upristoji, jer kako igra je bedno. Ako u odbrani ne daje ništa mora da bude koristan u napadu.

Link to comment

pa jeste stimara koristan u napadu, ali ne u smislu da se igra na njega, nego iz ofanzivnog skloka. veca je tu odbrana problem

 

pa zato sam i napisao da bih voleo videti tu petorku jovic, guduric, dangubic. svakako da nece vrsiti hokejaske izmene, ali nacelno mi bolje deluje tako, nego ne znam jovic, lazic, simon, pa onda vilijams, gudura, danguba. poenta je da mi se cini da imamo solidnu dubinu u ekipi.

Link to comment

Kapiram da cemo ciku uzeti 5 utakmica, a u gostima kako nam se ponudi. :D

 

Zivo me interesuje onaj lagodni osecaj kad ostavis Stefana Markovica samog na 45 stepeni. 

Link to comment

Ortak mi reče da je negde pročitao da smo u kontaktu sa Kinsijem.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Objavio je mojacrvenazvezda.net, ne uspevam da linkujem sa telefona.

Meni to nema mnogo smisla, ali videćemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...