Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

   Bobi kod Grega. Dakle, 4. igrač koji je direktno iz Zvezde otišao u NBA. Koliko su ih, beše, Grobari liferovali, da obaramo i te rekorde?

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

   Bobi kod Grega. Dakle, 4. igrač koji je direktno iz Zvezde otišao u NBA. Koliko su ih, beše, Grobari liferovali, da obaramo i te rekorde?

 

Ja u glavi ih imam 5 ali možda je i više   :)

Link to comment

jel bese i veliki mag Rastko Cvetkovic otisao direktno iz Zvezde u NBA?

Nije, iz AEKa je otisao :(

Edited by Milosh76
Link to comment

"Ono što je takođe bitno jeste da će Crvena zvezda najverovatnije dobiti pola miliona dolara kao trening kompezaciju, iako je gorostasnom centru istekao ugovor, saznaje naš portal.

Kako prenose američki mediji Marjanović će za sezonu dobiti dva miliona evra, a sam košarkaš se nada da će zadovoljiti i potpisati višegodišnji ugovor."

Link to comment

Koliko je igraca rodjenih u BG igralo u NBA?

Meni su pali na pamet  Rakočević, Jarić, Đorđević, sad će i Bjelica.

Link to comment

 

Košarkaški klub Crvena zvezda ne može da registruje pojačanja zbog BAT blokade od strane FIBA.

To znači da klub sa Malog Kalemegdana od 1. jula ne može registruje nove igrače zbog dugovanja prema bivšim članovima.

Finansijski fer plej :fantom:

Link to comment

Meni su pali na pamet  Rakočević, Jarić, Đorđević, sad će i Bjelica.

 pomenuti cvetkovic i to je izgleda to.

 

iznenadjujuce malo.

 

 

opalac. je l se to ćoki zajebo sa preranim odjebavanjem SS15a ili nema veze s tim?

a ne ne, upravo suprotno, to crvena zvezda beograd ne moze da dovodi igrace i ima dugove, kk crvena zvezda nema vise dugovanja i sve je pod kontrolom
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...