Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

stimara u petak igra i za sebe i za simona, uzgred objasnjava kariju i nemcima da su se grdno zaebali sto su ga se odrekli

 

 

 

 

 

 


Kad pocinje prodaja ulaznica zna li se, i koliko su?

ovo sto kaze apolo, sumnjam da  ce uopste biti u slobodnoj prodaji Edited by pbg12345
Link to comment

danas ustupih svoju ulaznicu prijatelju... :cry:

jer sam tako u mogućnosti da moram da radim u petak...  :isuse: .

 

...al svejedno ima da bude jedno defragmentisanje Karijevog koncepta odbrane...

i da emituju cirka jedanajs repriza tekme, samo tokom vikenda.

Link to comment

Kapiram sprdnju glede Simona i jasno mi je da njegovim stavom/ponasanjem ide na ganglije...ali ipak se previse pljuje po coveku koji ima sasvim pristojne cifre u EL: 9.4 ppg, 52.6% za 2 i 45.2% za 3, 80% FT za prosecnih 24min na parketu

Link to comment

Nece mu biti veliki hendikep, uglavnom deluje da igra tako i kad je zdrav.

 

- milion

...ali ipak se previse pljuje po coveku koji ima sasvim pristojne cifre u EL: 9.4 ppg, 52.6% za 2 i 45.2% za 3, 80% FT za prosecnih 24min na parketu

+ milion

 

jedan od glavnih "krivaca" što je zvezda još uvek u konkurenciji za sledeću rundu...

Link to comment

Kapiram sprdnju glede Simona i jasno mi je da njegovim stavom/ponasanjem ide na ganglije...ali ipak se previse pljuje po coveku koji ima sasvim pristojne cifre u EL: 9.4 ppg, 52.6% za 2 i 45.2% za 3, 80% FT za prosecnih 24min na parketu

 

Gradacija ide ovako : 

 

1) Tastin osmeh (AcaStop)

2) Kiseli osmeh

3) Simonovicev osmeh

 

To je organski, mi njega zelimo da volimo, ali nam svojom cakrom i mehanikom suta ne dozvoljava. :D

Link to comment

Nocas sam na Eurosportu uhvatio snimak utakmice Ritas-Paok i ono sto sam gledao - Sofo je izgledao super, kao u najboljim danima. Dobro su ga koristili, dobre mu lopte davali, a on je trpao nemilice ove nesrecnike. Sad je vec izvesno da je problem bio u nama, tj. u nasoj nemogucnosti da ga iskoristimo, i prava je steta sto Sofo nije docekao Markusa, verovatno bi sa njim to izgledalo slicno kao juce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...