Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jaka mi je ta ideja sa smjestanjem vaterpolo prvenstva u Arenu. Da izgleda jos ruznije kad dodje po 130 gledalaca na svaku utakmicu..

Link to comment

Mnogo zajebana grupa, biće teško proći je ovaj put. Pre svega zbog toga što ćemo imati potpuno novi tim. Uveliko se radi, nude nam se igrači na sve strane.  Biće u naredne dve nedelje prvih transfera čini mi se. Biće i iznenadjenja. Toliko iz salate.

Link to comment

Prioritet bi valjda trebalo da bude da zadrže Markusaru.

Mada su sanse verovatno ispod 2%.

Ako to urade-bicu prezadovoljan prelaznim rokom.

Link to comment

Grupa je zajebana utoliko što Zvezda neće moći biti druga kao prošle godine. Ako je cilj četvrto mesto (a jeste), sa više optimizma bih ulazio u trku sa Bajernom, nego sa prošlogodišnjom Galatom ili Valensijom.

Link to comment

Grupa je zajebana utoliko što Zvezda neće moći biti druga kao prošle godine. Ako je cilj četvrto mesto (a jeste), sa više optimizma bih ulazio u trku sa Bajernom, nego sa prošlogodišnjom Galatom ili Valensijom.

 

+1

Link to comment

da, ali ovde se borimo samo s jednim klubom, dok smo prosle sezone imali siru mogucnost koga mozemo prestici, pa smo ih sve i prestigli na kraju. ispred reala i fenera necemo biti, vjerovatno ni ispred himkija, tako da moramo biti najbolji medju tri ekipe umjesto top tri medju pet.

Link to comment

Nisam ja siguran koliko je Khimki nedodiriv. I Valencija je osvojila EC kada je bila sa nama u grupi. Ostaje da se vidi šta će uraditi Khimki u prelaznom roku. Ako im ostanu svi stranci, onda će jako teško biti ispred njih, ali nisam siguran u to. Istina je da imaju par stranaca koji igraju za njih nekoliko godina (Davis (istekao mu ugovor čini mi se), Augustine i Koponen) i da se fino pokazao Honeycutt i naravno Rice. Ostaje da se vidi šta će biti sa Claverom, a napustio ih je Popović.

Link to comment

Više novca ne znači bolji tim. Četiri stranca su im pod ugovorom. Treba pogoditi sa tri stranca, a i pitanje je da li će Rice da ostane.

Link to comment

Mnogo zajebana grupa, biće teško proći je ovaj put. Pre svega zbog toga što ćemo imati potpuno novi tim. Uveliko se radi, nude nam se igrači na sve strane.  Biće u naredne dve nedelje prvih transfera čini mi se. Biće i iznenadjenja. Toliko iz salate.

 

Ne volim iznenadjenja, samo me strecaju.

Link to comment

Nisam ja siguran koliko je Khimki nedodiriv. I Valencija je osvojila EC kada je bila sa nama u grupi. Ostaje da se vidi šta će uraditi Khimki u prelaznom roku. Ako im ostanu svi stranci, onda će jako teško biti ispred njih, ali nisam siguran u to. Istina je da imaju par stranaca koji igraju za njih nekoliko godina (Davis (istekao mu ugovor čini mi se), Augustine i Koponen) i da se fino pokazao Honeycutt i naravno Rice. Ostaje da se vidi šta će biti sa Claverom, a napustio ih je Popović.

 

Napuštanje Popovića je nešto najbolje što može da im se desi veruj mi. Odgledao sam gomilu utakmica njihovih i svaku sam se čudio kako on i dalje negde nekog zajebava da uzme kintu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...