Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

pa jbg, na igracu je da se otvori, na treneru da ga ne ostavi na parketu ako misli da su ovom bacanja problem

ocigledno radonja veruje u stimaru, a i ovaj sam u sebe :D

 

A ako se igracu na TO kaze da sluzi za to da napravi blok igracu za kojeg se crta akcija da primi loptu? Na primer.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ako se igracu na TO kaze da sluzi za to da napravi blok igracu za kojeg se crta akcija da primi loptu? Na primer.

a bas ne moze drugacije da se izvede lopta nego da centar pravi blok, pa mora da se rizikuje sa 1 stimcem u takvoj situaciji?

ok, ako smatras da je to najmanje rizicna odluka sa raspolozivim igracima u tom momentu

Link to comment

a bas ne moze drugacije da se izvede lopta nego da centar pravi blok, pa mora da se rizikuje sa 1 stimcem u takvoj situaciji?

ok, ako smatras da je to najmanje rizicna odluka sa raspolozivim igracima u tom momentu

 

Naravno da moze drugacije, ko kaze da ne moze, ali to ne znaci da igrac treba da ponisti ono sto je dogovoreno na TO ako za tim nema potrebe.

Link to comment

radonja treba da se hvata za glavu zbog radonje koji drzi najgoreg izvodjaca slobidnih bacanja u penal zavrsnici.

radonja se ne dira. radonju mogu da kritikuju samo pravi ljubitelji zvezde. forumski kvaziznalci ne mogu.

Link to comment

jesam. odbio me. rekao mi da njegovo srce može pripadati samo jednom forumašu...

 

Dzabe si se skidao, moj Ikare. Cak i tvoje zmijsko telo je izgubilo onu zivotinjsku privlacnost i magnetizam. :cry:

Link to comment

Bajern bolje da i ne dolazi... :fantom:

 

+1

 

Kada se igra takva utakmica, covek prvo pomisli "jao ne, opet cemo se usrati kad bude bitno, necemo moci u bazen da ubacimo, pojesce nas strah, klecace nam kolena, ponovice se Mash, ili grobarski Milano", a onda se covek seti da su nama glavni igraci MWill, QMill i Cirbes, momci koji straha ne poznaju, a ni Jovic nije bas pussy, rekao bih. Tesko da ce Simon biti taj koji ce resavati takvu utakmicu, pa da budemo u panici.

 

Obaska sto Bajern nije bolja ekipa od nas, pa ne mogu da se uzdaju ni u suvi kvalitet. I dalje nemaju pleja, a Brajant im je centar.

Link to comment

Stimac + ostala petorica (koji su igrali protiv Himkija) imali su na raspolaganju ukupno 20 suteva (za razliku od 55 koliko su ispucala glavna cetvorica), tako da nece, bojim se, ni Stimac ni neko drugi van glavnog kvarteta imati previse prilike za dokazivanje i nadahnutost ni na toj utakmici protiv Bajerna. Srecom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...