Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stime izjavio da je bilo tesko jer je bio umoran od utakmice protiv Himkija. Od cega li se on umorio, da mi je samo znati?

 

Taj po utakmici potrosi vise grla nego Max Cavalera. 

 

Ne daj jebeno boze da se svabo povredi, to bi bio horor. 

Link to comment

Taj po utakmici potrosi vise grla nego Max Cavalera. 

 

Ne daj jebeno boze da se svabo povredi, to bi bio horor. 

 

Kako je jednom napravio blok Tompsonu koji je pokusavao da se vrati na svog igraca, zamalo ga je odneo s parketa. Jovic nije mogao da veruje. Mislim, kapiramo svi i znali smo sta nam Stimac uzima kad je na parketu ali on izgleda i ne moze da igra ovo sto Radonjic hoce od njega, potpuno se raspameti i zaglavinja cim izadje iz reketa. Uvek je bio los, samo sto sada izgleda kao amater cak i za samog sebe iz, recimo, Unikahe ili reprezentacije. Ovo sto on trenutno igra je zlocin prema kosarci.

Link to comment

zaista se suludo krece, posebno u odbrani

jel ono bese protiv fenera iskocio iz reketa i pregazio nekog na trojci u uglu?

na neki nacin imamo najopasniji centarski tandem u evropi, jedan ubi nase drugi na koga naleti :(

Link to comment

zaista se suludo krece, posebno u odbrani

jel ono bese protiv fenera iskocio iz reketa i pregazio nekog na trojci u uglu?

na neki nacin imamo najopasniji centarski tandem u evropi, jedan ubi nase drugi na koga naleti :(

Datomea. Čoveku je život protrčao pred očima kad je shvatio da Štime nema ABS.
Link to comment

zaista se suludo krece, posebno u odbrani

jel ono bese protiv fenera iskocio iz reketa i pregazio nekog na trojci u uglu?

na neki nacin imamo najopasniji centarski tandem u evropi, jedan ubi nase drugi na koga naleti :(

 

On ne radi ni ono za sta znamo da moze, za ovo sto smo znali da ne moze i nekako da covek proguta. Sinoc mu j jednoj akciji najpre Lalic uzima skok s glave a onda ga unosi ledjima pod kos i ubacuje od table zicer kao da ga cuva Rebic a ne Stimac. Ako sa 211 i toliko masom da ne mozes da skocis ne mozes ni kos da zagradis onda do kurca i kosarka i sve.

Link to comment

:D

zajebavas?

covek je nestvaran

 

gledaj statistiku el, nama aba ionako sluzi za uigravanje i zavaravanje protivnika :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment

Nisam gledao veci deo vasih tekmi, vidim da me statistika malo i demantuje, ali meni je onaj Miler neverovatno opak igrac. Gresim li? :)

 

Bezveznjak, bolje da smo kupili Jelovca.

Link to comment

Piato sam ozbiljno, jer nisam pogledao dovoljno minuta da budem siguran. Odusevio me, a par statistika sa tekmi i nisu neke. Znaci ako se udubim i statistika ce potvrditi da je igraca kakav se i cini :)

Link to comment

У евролигашким утакмицама је феноменалан. За ове адријатичаре би требало да су нам довољни Томпсон, Симон и Штиме, али how yes no.

Link to comment

У евролигашким утакмицама је феноменалан. За ове адријатичаре би требало да су нам довољни Томпсон, Симон и Штиме, али how yes no.

 

Stime ne bi bio dovoljan ni za ekipu neke random zenske gimnazije.

 

Utisak utakmice sinoc. Radonjic zove TO 30 sekundi pre kraja na +4, dogovara se izvodjenje posto svi znaju da ce Krka praviti faul, sudija daje Lazicu loptu i on bez cekanja ni milisekunde a kamoli dozvoljenih pet sekundi dodaje Stimcu koji se iz nekog samo njemu znanog razloga otvara da primi loptu, Radonjic se u neverici hvata za glavu.... Epilog, dobri Stimara daje oba bacanja kao iz picke. :lolol:

Edited by harper
Link to comment

pa jbg, na igracu je da se otvori, na treneru da ga ne ostavi na parketu ako misli da su ovom bacanja problem

ocigledno radonja veruje u stimaru, a i ovaj sam u sebe :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...