Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebes ABU. Sve podrediti pobedi protiv Bajerna. Protiv robije pustiti sa lanca MWilla, Redzi Milera i Guduru nek rade sta hoce pa sta nam bob da. ABU nek igraju specijalisti Simon, Stimara, Reba, Nastic i ostali

Edited by ljuba1
Link to comment

Jebes ABU. Sve podrediti pobedi protiv Bajerna. Protiv robije pustiti sa lanca MWilla, Redzi Milera i Guduru nek rade sta hoce pa sta nam bob da. ABU nek igraju specijalisti Simon, Stimara, Reba, Nastic i ostali

 

Znaci, tvoj pakleni plan je da izgubimo i u Istanbulu i ove tri utakmice u ABA ligi. Deluje kao dobro osmisljen plan, samo ne znam cemu planiranje poraza. Dobice nas svi oni ako ih pustimo svejedno, s planom ili bez njega.

Link to comment

Naravno da nije, ne znam kako si dosao do tog zakljucka? Za ABA ligu smo dovoljno dobri da dobijemo 2 od 3 sa manje minuta igrca koji nose sezonu do sada, Maik, Kvinsi itd. Ako Nastic, Tejic i Rebic ne mogu da igraju ovu ligu onda im nije mesto u timu.

Mislim da nema potrebe da starteri igraju preko 20 minuta, a ne kao prosli put da ih slomimo preko 30 minuta. Miler je odigrao skoro celu protiv Himkija. Covek zasluzuje odmor.

Link to comment

Naravno da nije, ne znam kako si dosao do tog zakljucka? Za ABA ligu smo dovoljno dobri da dobijemo 2 od 3 sa manje minuta igrca koji nose sezonu do sada, Maik, Kvinsi itd. Ako Nastic, Tejic i Rebic ne mogu da igraju ovu ligu onda im nije mesto u timu.

Mislim da nema potrebe da starteri igraju preko 20 minuta, a ne kao prosli put da ih slomimo preko 30 minuta. Miler je odigrao skoro celu protiv Himkija. Covek zasluzuje odmor.

 

Mislim da je do sada svima jasno da mi a) nemamo kvalitet da peske prolazimo kroz ABA ligu bez poraza (tim pre sto u sledeca tri gostovanja imamo dva koja su pored Cedevite najteza u ligi) i b) da Radonjic ne deli igrace na one koji mogu da igraju samo ABA ligu i one koji mogu i Evroligu. Cirbes i Miler, mozda i Lazic koji je 27 minuta jurio trojicu ekstra brzih bekova Himkija, ce sigurno imati drasticno manju minutazu protiv Krke nego sto su imali protiv Himkija, kako god da bude isao rezultat. Ostali nemaju neki narociti razlog da odmaraju previse jer nisu previse ni troseni, osim na poziciji pet ovaj tim Zvezde ima sirinu kao retko koji nas tim u poslednjih nekoliko godina.

 

Po meni ce mnogo veci problem u Novom Mestu biti motivacija nego minutaza i fizicka potrosnja.

Link to comment

Sama cinjenica da u EL ima samo jos dve utakmice a u ABI jos 22 jasno govori gde je prioiritet. Naravno da ne mozemo da se prosetamo nigde u ABA ligi al pogotovo protiv ovakvih protivnika ali moramo napraviti balans minuta. Da bude vise 20-20 ili 22-18 ili 3 igraca od 13-15 minuta nego kao do sada starteri 32 dvojica rezervista podele 8 minuta. Radonja cesto ima periode kada zaboravi nekoga na klupi

Link to comment

Sama cinjenica da u EL ima samo jos dve utakmice a u ABI jos 22 jasno govori gde je prioiritet. Naravno da ne mozemo da se prosetamo nigde u ABA ligi al pogotovo protiv ovakvih protivnika ali moramo napraviti balans minuta. Da bude vise 20-20 ili 22-18 ili 3 igraca od 13-15 minuta nego kao do sada starteri 32 dvojica rezervista podele 8 minuta. Radonja cesto ima periode kada zaboravi nekoga na klupi

:ph34r:

 

napusti topik

Edited by pbg12345
Link to comment

Sama cinjenica da u EL ima samo jos dve utakmice a u ABI jos 22 jasno govori gde je prioiritet. Naravno da ne mozemo da se prosetamo nigde u ABA ligi al pogotovo protiv ovakvih protivnika ali moramo napraviti balans minuta. Da bude vise 20-20 ili 22-18 ili 3 igraca od 13-15 minuta nego kao do sada starteri 32 dvojica rezervista podele 8 minuta. Radonja cesto ima periode kada zaboravi nekoga na klupi

 

Prioritet je ABA liga i to su i Radonjic i igraci vise puta naglasili, bice prioritet i kad udjemo u Top 16. Valjda je i Tejic ozdravio tako da Kvinsi nece morati mnogo da pegla, bitno je samo rasteretiti Cirbesa. Nama utakmica u Istanbulu moze mnogo da donese ali ne moze mnogo da nam oduzme, ako Fener bude kompletan i bude igrao pod punim gasom sanse su nam ionako mizerne. Hocu reci, ne treba se mnogo sekirati oko te utakmice, bar ne na forumu. 

Link to comment

Naravno, to i ja kazem. Sa Markusom u timu i vise minuta za Gudurica mi smo jako opasni u napadu i nismo bez sansi protiv Fenera. Jos kad bi i Tompson proradio bilo bi mnogo lakse

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...