Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mekel je skinut sa liste igrača Crvene zvezde. Više se neće vraćati u ekipu. Ostaje u Beogradu dok mu menadžeri ne nađu novi angažman. On je za nas bivši igrač – rekao je trener Crvene zvezde Dejan Radonjić

Link to comment

Ne bas...

 

Čović je izjavio da je Mekel ravnopravan igrač Zvezde i da je to stav stručnog štaba i uprave kluba.

"Prema tome do 18. decembra (utakmica sa Bajernom u poslednjem kolu prve faze Evrolige prim. aut) ćemo pratiti sve kako će ići, a dan kasnije znaćemo definitivno u kojem takmičenju ćemo učestvovati. Na osnovu toga imaćemo i konačan roster", zaključio je Čović.

Link to comment
Mekel više se neće vraćati u ekipu. Ostaje u Beogradu dok mu menadžeri ne nađu novi angažman. On je za nas bivši igrač, rekao je trener Crvene zvezde

 

 

A za EL je prijavljen Markus umesto njega

Link to comment

A za EL je prijavljen Markus umesto njega

 

Naravno. Markus bi svejedno bio prijavljen ali Radonjic je ocigledno vise voleo da ima punih 12 igraca i posalje Gala da pravi drustvo Luki, Dangubi i Nasticu, umesto da igra sa 11 igraca dok Mekel gleda utakmice iz najboljih sedista. Bilo je odavno jasno da ce se ovo desiti, povreda zgloba je bila samo dobrodosli izgovor.

 

Steta. I dalje mislim da je Gal mnogo bolji igrac od onoga sto je kod nas pruzio ali svojom konvencionalnom igrom nije mogao da nadoknadi totalno odsustvo kreativnosti u Zvezdinom timu bez Milera, sa kojim, inace, maltene nije odigrao nijednu utakmicu. Vise bih voleo da gledam u ovom novom timu sa Markusom i Kvinsijem njega nego Jovica ali sta da se radi..

Link to comment

Steta. I dalje mislim da je Gal mnogo bolji igrac od onoga sto je kod nas pruzio ali svojom konvencionalnom igrom nije mogao da nadoknadi totalno odsustvo kreativnosti u Zvezdinom timu bez Milera, sa kojim, inace, maltene nije odigrao nijednu utakmicu. Vise bih voleo da gledam u ovom novom timu sa Markusom i Kvinsijem njega nego Jovica ali sta da se radi..

 

Ovo je lepsi nacin da se kaze "robotizovani pnr plej bez suta", kako je doticni nazvan na forumu. :) Mozda on i nije los igrac, ali svojom konvencionalnoscu™ nije najbolje seo na ono sto mi imamo, i nije bio dobar tandem sa Jovicem, ni kada se menjaju, ni kada igraju zajedno. A pritom nije lider, ocigledno. Markus je mnogo bolji fit, i ne mogu da docekam da ga sutra opet vidim u crveno-belom. Nekako imam utisak da su uz njega i ostali bolji, ne samo zato sto im deli dobre, nekonvencionalne, asistencije, vec i zato sto svojom pojavom ostavlja utisak faktora mira i stabilnosti, igraca u kojeg se ima poverenja. I zato sto je lider, a nama to treba.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ovo je lepsi nacin da se kaze "robotizovani pnr plej bez suta", kako je doticni nazvan na forumu. :) Mozda on i nije los igrac, ali svojom konvencionalnoscu™ nije najbolje seo na ono sto mi imamo, i nije bio dobar tandem sa Jovicem, ni kada se menjaju, ni kada igraju zajedno. A pritom nije lider, ocigledno. Markus je mnogo bolji fit, i ne mogu da docekam da ga sutra opet vidim u crveno-belom. Nekako imam utisak da su uz njega i ostali bolji, ne samo zato sto im deli dobre, nekonvencionalne, asistencije, vec i zato sto svojom pojavom ostavlja utisak faktora mira i stabilnosti, igraca u kojeg se ima poverenja. I zato sto je lider, a nama to treba.

 

Nije, Mekel je bio los izbor za onakav roster Zvezde kakav je zapoceo sezonu. Samo kazem da ni on, po mom misljenju, bolje legao ovom novom timu sa Markusom i Milerom nego Jovic ali razlika u ceni je, cini se, bila odlucujuci faktor.

Link to comment

Naravno. Markus bi svejedno bio prijavljen ali Radonjic je ocigledno vise voleo da ima punih 12 igraca i posalje Gala da pravi drustvo Luki, Dangubi i Nasticu, umesto da igra sa 11 igraca dok Mekel gleda utakmice iz najboljih sedista. Bilo je odavno jasno da ce se ovo desiti, povreda zgloba je bila samo dobrodosli izgovor.

pa je zato ostao prijavljen 1 dragan apic.

 

Nekako imam utisak da su uz njega i ostali bolji, ne samo zato sto im deli dobre, nekonvencionalne, asistencije, vec i zato sto svojom pojavom ostavlja utisak faktora mira i stabilnosti, igraca u kojeg se ima poverenja. I zato sto je lider, a nama to treba.

1 igracka harizma, koju mekel nema za razliku od millera ili marcusa.

 

 

Ne bas...

 

Čović je izjavio da je Mekel ravnopravan igrač Zvezde i da je to stav stručnog štaba i uprave kluba.

 

"Prema tome do 18. decembra (utakmica sa Bajernom u poslednjem kolu prve faze Evrolige prim. aut) ćemo pratiti sve kako će ići, a dan kasnije znaćemo definitivno u kojem takmičenju ćemo učestvovati. Na osnovu toga imaćemo i konačan roster", zaključio je Čović.

Edited by Timmi
Link to comment

"Robotizovani pnr plej bez suta" je Jović, što je uz druge njegove kvalitete dovoljno da bude rekorder Evrolige

 

Mekelu fali još što šta osim šuta, a najviše samopuzdanje

Link to comment

I šta sad, Radonja kaže jedno a par sati kasnije Čović nešto potpuno suprotno. Jel se to njih dvojica nešto ne kapiraju više ili greška u koracima Radonjića?

Link to comment

Bravo momci!

 

Dakle, stanje je sledeće:

Fener 6-2
Himki 4-4
Bajern 4-4
Zvezda 4-4
Real 3-5
Strazbur 3-5

 

9. kolo

Fenerbahče - Zvezda

Bajern - Real

Strazbur - Himki

 

10. kolo

Zvezda - Bajern
Real - Strazbur
Himki - Fenerbahče

 

Strazbur dobije Himki (najmanje realno), Real Bajerna i mi izgubimo od Fenerai tabela je katastofa... svi mogu da prodju :lolol:  i onda odlucuje poslednje kolo...

 

Gde se igra sa Bajernom?

 

Jebes pare, Pionir je zakon, samo steta sto je kapacitet jadan!

Edited by Milosh76
Link to comment

malopre gledam tabele el, manje vise u sve tri grupe ekipe sa 4 pobede su osigurale prolaz dalje

zvezda obavezno zakaci grupu gde ni 5 pobeda ne garantuje plasmanu top 16

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...