Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arena moze tek od sredine februara kad bude gotov futsal. Vaterpolo je u januaru, a pre toga su gradjevinski radovi na kopanju bazena.

Link to comment

Prijavljena je i Arena kao rezervna dvorana.

Da, ali svakako ne postoji mogućnost da se igra grupna faza zbog već pomenutih zakazanih događaja. Za Top16 već ne znam, mada je sada preuranjeno i pričati o tome, jer ne znamo kako će ekipa izgledati.
Link to comment

Da, ali svakako ne postoji mogućnost da se igra grupna faza zbog već pomenutih zakazanih događaja. Za Top16 već ne znam, mada je sada preuranjeno i pričati o tome, jer ne znamo kako će ekipa izgledati.

 

To je u redu, samo kazem da u slucaju da Arena bude slobodna ne postoje prepreke da se tamo igra u tome koja je hala prijavljena.

Link to comment

To je u redu, samo kazem da u slucaju da Arena bude slobodna ne postoje prepreke da se tamo igra u tome koja je hala prijavljena.

Jasno, jasno. No, svakako ta mogućnost stupa na snagu tek za eventualni Top16.

 

Iskreno, meni je Arena uvek uzitak, makar bilo "samo" 12-15 hiljada ljudi (Makabi, Valencia) i osim samog plasmana, voleo bih da sezona u EL opet potraje što duže i da usledi selidba iz Pionira.

Link to comment

puca dvostruka sujeta: prvo što su morali da se privremeno povuku, a onda i što se bez njih i njihovih odbeglih sponzora odigrala najbolja sezona u bližoj i daljoj istoriji kluba. naravno da će pokušati da razjebu jednu od retkih stvari koju još uvek nisu uspeli, nek se spremi boža da zameni lažnog bajića.

 

koji su to sponzori odbegli sa Vučićem ?

Link to comment

Jasno, jasno. No, svakako ta mogućnost stupa na snagu tek za eventualni Top16.

 

 

 

Ne baš. Vaterpolo je u januaru, a futsal u februaru. Mada je  na sajtu arene najavljen za sada samo vaterpolo

 

Vidim da je i mart 2017 zauzet zbog dvoranskog Ep u atletici. ne znam kako misle da napadnemo taj F4 2017, iz Pionira? <_<

Link to comment

Koje sranje je ovo seljakanje. Ekonomski aspekt ovih gluposti sa bazenom i futsalom je totalno bizaran. Kao da Beograd odustane od organizacije f4 zbog reunion koncerta Kerbera il predizbornog mitinga nove stranke Rašković-Ivića.

 

Na svu sreću nema disonantnih tonova kako je bolje igrati u Pioniru zbog atmosfere štale.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pokušavam da zamislim obrnutu situaciju, da Zvezda prijavi adaptaciju bazena za Aba ligu :unsure: Ne umem

 

Nema druge nego da napravimo sebi halu za 15-tak hiljada na Čukaričkoj padini, pa neka se Arena izdržava od kongersnog turizma i od evropskog prvenstva u badmintonu, nabijem ih

Link to comment

Ne baš. Vaterpolo je u januaru, a futsal u februaru. Mada je na sajtu arene najavljen za sada samo vaterpolo

 

Vidim da je i mart 2017 zauzet zbog dvoranskog Ep u atletici. ne znam kako misle da napadnemo taj F4 2017, iz Pionira? <_<

Auuu, ja mislio da je sve to do Nove godine. U pravu si, biće zajebano napasti F4 [emoji4]

Koje sranje je ovo seljakanje. Ekonomski aspekt ovih gluposti sa bazenom i futsalom je totalno bizaran. Kao da Beograd odustane od organizacije f4 zbog reunion koncerta Kerbera il predizbornog mitinga nove stranke Rašković-Ivića.

 

Na svu sreću nema disonantnih tonova kako je bolje igrati u Pioniru zbog atmosfere štale.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neminovno je da će i ta tema biti prisutna, mnogi misle da jedinu prevagu ka pobedi donose tribine i buka. No, mislim da barem ovde to nije slučaj i da ljudi sa ppp ipak sagledavaju širu sliku.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...