Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam šta je sa Thompsonom, u prvom mu je Radonjić pružio podršku nakon par kvalitetnih poteza.

 

Baš loš meč. Sem par Tejićevih driblinga i jedne dobre odbrane posta protiv Zubca, ništa video posebno nisam. Drago mi je da Simanić šutira loptu i kada ne ulazi. Kada si sam, šutiraj, pogotovo neko kao on ko ima ruku.

Link to comment

Nesto se skroz cudno desava sa Mekelom i Tompsonom. Mekel zauzima mesto na klupi Nasticu koji bi nam veceras dobro dosao da Cirbes malo odmori iako je i njemu i svima drugima jasno da nece ulaziti u igru, a ovo sa Tompsonom koji je bio odlican za ovo malo vremena koliko ga je Radonjic pustio da igra je cisto zajebavanje. Sve vreme je mantra da Tompson ima problem sa samopouzdanjem ali ja ne vidim kako planiraju da mu vrate to samopouzdanje ako nece igrati ni kad dobro pocne utakmicu.

Link to comment

teraju ih da odu, i njega i mekela, to se dešava.

 

šabani.

 

Cudan nacin za teranje Tompsona, narocito ako se ima u vidu da ga je Radonjic par puta bas nagradio aplauzima posle nekih dobrih poteza.

Link to comment

Mozda ima nekakav plan ("plan") da ga polako dozira i izvede dok je jos u pozitivnom ucinku, jer bi ako zasere upao u jos vecu rupu. Tako, mec po mec, sve duze i duze...pretpostavljam.

Link to comment

Ako je tako, to je zaista odlicna taktika. Evo sa gudurom je upalilo skoro, ne igra prvo da ne zasere nesto, a onda ga radonja uvede u drugom i ovaj izdominira protiv reala. Cenim da ce i vilijams tako u petak odigrati prvu cetvrtinu, pa posle klupa. Samo dozirano

Link to comment

Simonović će do kraja sezone da igra po 30 minuta u svakoj utakmici?

 

btw: ko će da leti iz ekipe kada se oporave Dangubić i Mitrović?

Za Dangubića Simanić?

Za Mitrovića?

Edited by salerokada
Link to comment

Da se kojim slucajem Tompson nije povredio u prvom? Ili je to, ili je nesto zasrao na poluvremenu, ne vidim razlog da ga posle pruzanja podrske Radonjic preobuce u majcu.

Link to comment

 

Radonjić je pohvalio borbenost i veliku želju za dokazivanjem Rajana Tompsona, koji ne igra prema očekivanjima iako je doveden kao veliko pojačanje.

Link to comment

Užas

 

Nije se povredio. pitali su Radonju, kaže dobro je počeo, a onda, aaaa mmmm  jaaa sam tako vodio utakmicu do kraja..  i dobro se završilo.

 

Znači, viša sila

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...