Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadji mi™ igraca koji dobro igra u oba pravca, a da kosta 100-200k. Dosta tesko. A da je pride i dobar momak, dobar za hemiju™, pouzdan, stabilan, u stanju da pogadja clutch suteve i sam sebi da kreira...

ovo mi ni po kom osnovu ne lici na skrnavog djenku. osim ako ne sugerises da se drogira.

 

sta je sledece, nude 800 000 slabi da se vrati, lipovij postaje najbolje placeni igrac u srbiji, a i rakoc je vidjen kako se zagreva?

Link to comment

cek, stani, jebeni djenka kome je trebalo 2/3 sezone da se probudi i onda je odigrao 5 utakmica da valja hoce 450000? doooobro.

 

mada se uklapa u niz histericnih besmislenih odluka. ima se, moze se.

 

Dzenkins u Milanu ima 650 ili 700 hiljadarki tako da, ono, ne pricaj svasta.

Link to comment

A u Zvezdi igrao za 3 puta manje?

 

Ne znam ali ne verujem da je igrao za manje od 300-350 hiljada, toliko se i govorkalo da ima u drugoj sezoni. Nama je valjda trazio 450-500 i bilo nam je mnogo (ocekivano) a Repesa ga je odveo za 650-700. To su otprilike cifre koje se pominju.

Link to comment

Svakako nije zasluzio ni jednu od te dve cifre. Ovom timu ne treba jos jedan igrac koji tokom sezone luta sa formom i samopouzdanjem, a pri tome je placen ohohotm. Deo o uklapanju u sistem i tim je u ovom slucaju otprilike jedini argument za ovu ideju, sto po meni nije dovoljno. 

Link to comment

Svakako nije zasluzio ni jednu od te dve cifre. Ovom timu ne treba jos jedan igrac koji tokom sezone luta sa formom i samopouzdanjem, a pri tome je placen ohohotm. Deo o uklapanju u sistem i tim je u ovom slucaju otprilike jedini argument za ovu ideju, sto po meni nije dovoljno. 

 

Sad, sta je zasluzio ili nije ne znam, ne placam ga ja, ali Tompson ima 300.000, Sofo je imao 325.000 a za Mekela ne smem ni da pomislim koliko ima. Kad se sabere po ucinku, Dzenkinsovih 300-350 uopste ne izgleda mnogo.

Link to comment

ocigledno da ra nije jedini koji vrsi pogresnu selekciju i preplacuje.

 

Preplacivanje je kad platis Luku Zorica milion ili Semiha Erdena 1.2 miliona, za bogate klubove ove Djenkine pare su kikiriki.

Link to comment

da, ali nije bitno. poenta je da nisu bas zadovoljni njegovom igrom, pa makar kostao i tricavih 600-700 000 evra. prosle godine je odigrao nekoliko utakmica da valja pri kraju, inace ga nije bilo nigde, pretprosle nesto malo bolje od toga. ergo, ako si tim iz bedne srbije, ili trenutno rastimovana zvezda koja vapije za stabilnim igracima, suludo je davati velike pare za njega.

Link to comment

da, ali nije bitno. poenta je da nisu bas zadovoljni njegovom igrom, pa makar kostao i tricavih 600-700 000 evra. prosle godine je odigrao nekoliko utakmica da valja pri kraju, inace ga nije bilo nigde, pretprosle nesto malo bolje od toga. ergo, ako si tim iz bedne srbije, ili trenutno rastimovana zvezda koja vapije za stabilnim igracima, suludo je davati velike pare za njega.

 

Ko nije bio zadovoljan njegovom igrom? Kamo te lepe srece da nama stranac uvek donese ono sto nam je donosio Dzenkins dok je bio kod nas. Covek nas je singlehandedly odveo u polufinale Evrokupa, bio je uz Kalinica najbolji igrac odlucujuce polufinalne serije protiv Partizana koja nas je odvela u Evroligu, odigrao je more kvalitetnih utakmica, a cak i dok ga nije islo pocetkom prosle sezone peglao je u odbrani za sve pare. Ja stvarno ne znam sta se ocekuje od stranca koji kosta 350.000 ali Dzenkins je po meni itekako opravdao svoj ugovor i to u utakmicama kad nam je najvise trebao. Slogirao bih se od srece da Armani proceni da im ne treba i da ga puste da predje kod nas, samo ne verujem da ce novi trener Armanija, ko god da im sedne na klupu, biti i blizu toliki dunster koliki je Repesa i da ce naci nacina da iskoristi Dzenkinsa kako treba.

 

Lik je ne samo odlican igrac vec i vrlo zahvalan. Ne insistira na minutazi, igra sta mu se kaze, dobar je za atmosferu, korektan je saigrac, uvek daje sve od sebe na terenu. Sto puta mi je vise zao sto je otisao on nego Kalinic, Blazic i Bobi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...