Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ali Stimac, krv ti jebem. Lik uspeva da odigra takvu odbranu da njegov igrac ostane sam na ziceru a jos jedan sam na trojci istovremeno jer je dobri Stime zagradio naseg igraca koji pokusava da stigne na pas. Umalo sam pao sa stolice kad sam to video.

 

Kako je ovaj tim pobedio Bajern i odigrao egal utakmicu sa Strazburom ostace vecita misterija.

 

ovo je Stimac radio i protiv Bajerna nego je imao solidan kos ucinak a i dobili smo pa slabo ko i da je primetio

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve nesto pokusavam da zaboravim da ce Rebojica igrati ~15 minuta protiv krvozednih Ljulja, Rodrigeza, Fernandeza i Kerola za koji dan. Boktejebo. 

 

To je nebitna utakmica, jedna od onih gde je poraz ubelezen jos u avgustu, da ne bude ne daj boze nekog dodatnog pritiska...

Link to comment

Jel se ovaj sali?

 

Zvezda isla u Milano po Dzenkinsa, on hteo bas, Armani ga ne pusta...

 

Ocigledno su ocajni. Neki igraci su ih odbili i sad na trzistu nema nista sto bi Radonjic hteo. Ali, ovo tako lici na Zvezdu. Dzenkins je hteo da ostane za 450.000 iako mu je Armani dao vise, Covic je zakljucio da mu je to mnogo, a sad bi da ga angazuje i da plati Italijanima obestecenje. :lolol:

 

Za Dzenkinsa verujem da bi se sutra vratio kad bi mogao, ovo sto Repesa radi s njim je zlocin. Armani igra neku kosarku tipa "gledaj da Djentile zavrsi ako ikako moze, a ako bas nikako ne moze, onda neka drugi igraci podele to sto im ostane od lopti". Kupili su odlican tim da bi statirao u izdrkavanju jednog indijanca koji nikom ne da loptu, zato i prolaze kako prolaze.

Link to comment

Ocigledno su ocajni. Neki igraci su ih odbili i sad na trzistu nema nista sto bi Radonjic hteo. Ali, ovo tako lici na Zvezdu. Dzenkins je hteo da ostane za 450.000 iako mu je Armani dao vise, Covic je zakljucio da mu je to mnogo, a sad bi da ga angazuje i da plati Italijanima obestecenje. :lolol:

 

Za Dzenkinsa verujem da bi se sutra vratio kad bi mogao, ovo sto Repesa radi s njim je zlocin. Armani igra neku kosarku tipa "gledaj da Djentile zavrsi ako ikako moze, a ako bas nikako ne moze, onda neka drugi igraci podele to sto im ostane od lopti". Kupili su odlican tim da bi statirao u izdrkavanju jednog indijanca koji nikom ne da loptu, zato i prolaze kako prolaze.

Pa ako je to tacno, i ako Armani resi da ga pusti, sigurno ce ga platiti manje nego sto je prvobitno trazio, tako da ce Covara ustedeti. A i da je bio tu od pocetka sezone, ne bi bio garant da udjemo u Top16.

 

Zna Co kako se posluje :)

Link to comment

Pa ako je to tacno, i ako Armani resi da ga pusti, sigurno ce ga platiti manje nego sto je prvobitno trazio, tako da ce Covara ustedeti. A i da je bio tu od pocetka sezone, ne bi bio garant da udjemo u Top16.

 

Zna Co kako se posluje :)

 

Ne bi dosao Tompson da je Djenka ostao tako da od ustede nema nista. Nadali su se da ce od jeftinijeg igraca dobiti Dzenkinsov ucinak i to je jednostavno bila odluka koja se pokazala losom, kao i vecina odluka tokom prelaznog roka. Desava se, verujem da bi i Dzenkins trazio manje od Zvezde da je znao unapred u sta ce se pretvoriti njegov ucinak u Armaniju. Gledao sam Armani na par utakmica i prosto mi je bilo zao coveka, na jednoj utakmici prakticno nije sutnuo na kos za skoro 30 minuta koliko je proveo na terenu. Branku Lazicu se ne desava da odigra utakmicu a da je ne pripali bar par puta a covek koji ima odlican sut iz driblinga i odlican spot up, kojeg si platio 650.000 dolara, statira bez lopte po 30 minuta. Repesina posla.

Link to comment

A Djenka treba Radonji da odluci (polu)finalnu seriju KSL sa Partizanom posto je protiv njih posebno nadahnut? EL ocigledno nosi posebno breme za njega...

 

Zasto? Pa Zvezda jos uvek igra sva takmicenja koje je pocela. Ako je uopste tacno ovo za Dzenkinsa onda su se verovatno rukovodili logikom da plate vise ali da dovedu igraca koji poznaje sistem i lakse ga je uklopiti odmah, tim pre sto se vraca i Viliijams pa bi Djenka igrao sa dva ista pleja sa kojima je igrao prosle godine. Ima smisla ali ocigledno je damage control zbog gomile gluposti i promasaja u primarnom skautingu.

Link to comment

Ocigledno su ocajni. Neki igraci su ih odbili i sad na trzistu nema nista sto bi Radonjic hteo. Ali, ovo tako lici na Zvezdu. Dzenkins je hteo da ostane za 450.000 iako mu je Armani dao vise, Covic je zakljucio da mu je to mnogo, a sad bi da ga angazuje i da plati Italijanima obestecenje. :lolol:

cek, stani, jebeni djenka kome je trebalo 2/3 sezone da se probudi i onda je odigrao 5 utakmica da valja hoce 450000? doooobro.

 

mada se uklapa u niz histericnih besmislenih odluka. ima se, moze se.

Link to comment

cek, stani, jebeni djenka kome je trebalo 2/3 sezone da se probudi i onda je odigrao 5 utakmica da valja hoce 450000? doooobro.

 

mada se uklapa u niz histericnih besmislenih odluka. ima se, moze se.

 

Nadji mi™ igraca koji dobro igra u oba pravca, a da kosta 100-200k. Dosta tesko. A da je pride i dobar momak, dobar za hemiju™, pouzdan, stabilan, u stanju da pogadja clutch suteve i sam sebi da kreira...

Edited by Nikodije
Link to comment

Nadji mi™ igraca koji dobro igra u oba pravca, a da kosta 100-200k. Dosta tesko. A da je pride i dobar momak, dobar za hemiju™, pouzdan, stabilan, u stanju da pogadja clutch suteve i sam sebi da kreira...

 

partzvezdatuca7.jpg

 

:fantom:

Link to comment

cek, stani, jebeni djenka kome je trebalo 2/3 sezone da se probudi i onda je odigrao 5 utakmica da valja hoce 450000? doooobro.

 

mada se uklapa u niz histericnih besmislenih odluka. ima se, moze se.

i bobi ce izgleda u martu da se vrati kuci

skuplja se opet kaznena ekspedicija 

..pao je 14. milijun al kls  nikad nece..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...