Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ova minutaza veceras nije priprema za Real onda je Radonjic nacisto odlepio.

ako pod priprema mislis da ce minutaza biti ista i protiv reala, onda jeste. mozda ce miller igrati vise, a tejic manje.

 

mislim da necu vise da gledam zvezdu.

Link to comment

Ali Stimac, krv ti jebem. Lik uspeva da odigra takvu odbranu da njegov igrac ostane sam na ziceru a jos jedan sam na trojci istovremeno jer je dobri Stime zagradio naseg igraca koji pokusava da stigne na pas. Umalo sam pao sa stolice kad sam to video.

 

Kako je ovaj tim pobedio Bajern i odigrao egal utakmicu sa Strazburom ostace vecita misterija.

Link to comment

Tamo igramo ozbiljno,ovo je odradjivanje :fantom:

 

Trener Sutjeske,je u nedostatku bolje reci,najobicniji ulicar,a ne trener,sramota

 

Ma, mucila se i Cedevita u Valjevu sa sve 3:3 u Evroligi ali ovo sto mi igramo je bolest. Na kraju smo na siledzijstvo Jovica koji je unosio umorne niksicke bekove u kos dobili utakmicu.

 

Makar se Tejic malo povratio iz letargije, s tim sto se kod njega nikad ne zna kad ce ponovo da se ugasi.

 

Centri, kuku majko. Presao virus Stimca i na Cirbesa.

Link to comment

cirbes je prso fizicki. sto je sasvim ocekivano.

jahao ga je fil radonja dok ovaj dušu nije ispustio. sad će isto i mileru da uradi. jedino ova odvratnost od simonovića ne može da se umori jer i kad je potpuno odmoran ne liči ni na šta.

Link to comment

Sve nesto pokusavam da zaboravim da ce Rebojica igrati ~15 minuta protiv krvozednih Ljulja, Rodrigeza, Fernandeza i Kerola za koji dan. Boktejebo.

Opusti se, još jedan dva bljeska i garant ga prodajemo nekim indijancima za jedno 6 iljada evra.

Link to comment

Sve nesto pokusavam da zaboravim da ce Rebojica igrati ~15 minuta protiv krvozednih Ljulja, Rodrigeza, Fernandeza i Kerola za koji dan. Boktejebo. 

Mozda Mekel bude spreman za petak  :Jova:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...