Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

da sam ja dejan radonjic /a nažalost nisam/ ja bih se spakovao u jedan kofer, jer bi me bilo sramota da putujem sa ljudima, i odleteo pravo za prestonicu, crnogorsku.

To ce i da uradi. U avion i pravac BG, najveci nas grad, a onda u "Perper" ili "Durmitor" sa Grofom i Terzom na neku mesinu.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prioritet je ABA liga, sve je pod kontrolom. Dobro smo igrali u prvom poluvremenu, znali sta nas ceka u nastavku, ali eto... povrede su nas sprecile da dobijemo.

 

:isuse:

Link to comment

Precerujete. Nije lako igrati bez Dangubica, Lazica, Mekela i Mitrovica. To nam je pola tima...

 

Dje si ti, Midle brate, na Strazburu da branimo naseg djetica od ovih srbijanskih ljubitelja Stepandica? Nadao sam se tebi i Irejzeru da pomognete ako idje znate a vi nista. :cry:

Link to comment

A dje ja da ga branim, jedna slamka medju vihorove, izgubio bi mi se post u moru pljuvacke.

 

Bez zajebancije, dosta igraca nam je povredjeno. Dok se ne vrate i ne udju u ritam mozemo samo da slutimo o dometu ove ekipe. A na papiru je to dobar tim.

Link to comment

A dje ja da ga branim, jedna slamka medju vihorove, izgubio bi mi se post u moru pljuvacke.

 

Bez zajebancije, dosta igraca nam je povredjeno. Dok se ne vrate i ne udju u ritam mozemo samo da slutimo o dometu ove ekipe. A na papiru je to dobar tim.

 

Zato ih napises vise kao ja pa nema sanse da se izgube. :lolol:

Link to comment

Jako fino što možemo da umetnemo desetak dalekometnih,

jako frustrira osećaj da je ovo ipak pik Radonjinog performansa kad je gusto,

ali Bože zdravlja, bar ovo domaće da odradimo domaćinski.

 

Brate Milere...ti si zvezda.

Link to comment

    Mala digresija, Jović je sinoć imao 10 asistencija, ali nekako se niko nije na to osvrnuo, verovatno zato što je podbacio u odnosu na prošlu nedelju. 

 

    Inače je prvi asistent Evrolige. To je zato što ne sluša Radonju. 

Link to comment

zanimljiv je jovicev napredak. vec dve godine konstatno napreduje u razlicitim segmentima, iako nije toliko mlad. sledeci ugovor ce mu biti  jak i verovatno ce biti bekap u nekoj top10 evropskoj ekipi. mene zanima da li je ovo najbolje sto moze ili ce napredovati i kao skorer (mada, za sut mu je kasno odavno).

Link to comment

za sut nikad nije kasno. eno ti primjera koliko hoces, narocito u nba. samo rad, rad i rad. hamfris iz vasingtona u tridesetoj godini nabacio sut za tri poena, isto i guden prije njega ili kazins koji je ove sezone ubacio i to u svoj repertoar. bar se sut uvijek moze izvjezbati.

Link to comment

Nije baš toliko lako nabaciti šut, pogotovo onaj koji bi njemu osetno obogatio repertoar, šut nakon driblinga ili p&r kako mu ne bi prolazili ispod bloka. Neophodno je i da dodatno učvrsti kontrolu lopte.

 

Još jedan koji je kod Radonjića ozbiljno napredovao.

Link to comment

Mala digresija, Jović je sinoć imao 10 asistencija, ali nekako se niko nije na to osvrnuo, verovatno zato što je podbacio u odnosu na prošlu nedelju.

 

Inače je prvi asistent Evrolige. To je zato što ne sluša Radonju.

Ma ne znaju ni Jovic ni Radonja. Neki ovdje ne bi bili zadovoljni ni da ima 20 asistencija po mecu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...