Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakve to veze ima?

 

Ako je suditi po propozicijama:

 

I krug:

 

Fener

@Himki

@Strazbur

Bajern

@Real

 

II krug:

 

@Fener

Himki

Strazbur

@Bajern

Real

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Kakva se prevara krije iz ovog iznenadnog kraja UPPR, zna li neko? Ozbiljno pitam.

Ja mislim da je ovo bilo pre svega otimanje kluba od Covića za kog se nadam se imaju drugi planovi (robija). A utiče verovatno i želja da se privatizacija SD brzo odradi.

Link to comment

Ali jebeno prvenstvo u sportu koji niko ne prati, i zato ne moze da se igra u areni...

Link to comment

Ja mislim da je ovo bilo pre svega otimanje kluba od Covića za kog se nadam se imaju drugi planovi (robija). A utiče verovatno i želja da se privatizacija SD brzo odradi.

 

Moze da znaci bilo sta, u rasponu od Covicevog preuzimanja kluba kroz neki smandrljani proces privatizacije do raskida saradnje Zvezde i FMP-a zbog preteranih troskova i dugova koji se prave i sa ovim drugim klubom.

Link to comment

Ali jebeno prvenstvo u sportu koji niko ne prati, i zato ne moze da se igra u areni...

 

Steta. U ovoj grupi ima veoma atraktivnih protivnika, verovatno samo Starzbur ne bi napunio Arenu.

Link to comment

Ja mislim da je ovo bilo pre svega otimanje kluba od Covića za kog se nadam se imaju drugi planovi (robija). A utiče verovatno i želja da se privatizacija SD brzo odradi.

 

pa to, da sns i konkretno preuzme oba fk i kk kluba, pa da se šampioni određuju prema fokus grupama™, vođa sve nas podjednako voli! ako se privatizacija sd bude radila, kupcu će biti u priličnom interesu upravo da se otkači od košarkaškog i svih ostalih klubova koje bi morao da finansira, a koji ne donose ništa, sigurno mu se ne mili da svake godine izmišlja po bar dva miliona evra za kk.

Edited by Malvo
Link to comment

Idemo u top sesnejs sa 4-6. 

 

 

Taman da se lepo zvizdi Robiji, Bogdanu, Milutinu i Veselom dok nas u brisucem letu karaju 2 razlike. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...