Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

zajebavas me?

 

nego, jos ovo, pa necu vise

dakle ako je verovati covicu, nama ce ekipa uskoro izgledati ovako

 

vilijams, jovic, rebic

stranac2/1, lazic, guduric,

stranac3/2,  dangubic

miler, simonovic (negde izmedju 3 i 4, nadam se bar ovim redom)

tejic, simanic

cirbes, stimac, nastic

+povredjeni mitrovic

 

dakle i bez povredjenog mitrovica ovo je 15 igraca, vrlo je izvesno da ce visiti nastic, simanic i vrlo verovatno guduric pre rebica, a nije ni bitno jer bi guduric svakako bio 12ti igrac rotacije

dakle, ako je nesto pozitivno ove sezone to je sto smo dobili, ili sto su bar na nekoliko utakmica pokazali da imaju itekako talenta ti klinci, sad cemo ih se resiti

a u 12 cemo imati 2 potpuno nova igraca, 2 igraca koja su prilicno nova u ekipi (miler skoro stigao prvi put u evropu, vilijams se vraca kosarci posle 6 meseci u promenjen tim), dangubica koji je izasao iz povrede, te simonovica i stimca

 

 

ma samo je nebo granica u tom slucaju, bice iznenadjenje ako ne osvojimo evrokup i ne odvalimo cedevitu 3:0 u finalu plej ofa

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

izvinjavam se onda za mekela, bio sam ubedjen da je u pitanju "stomacni virus"kao kod sofoa, a i iz ove coviceve izjave sam zakljucio da je njegovo igranje u kk cz zavrseno

Link to comment

"Marko Simonović u Zvezdi do kraja sezone.

 

Baš kao što je nagovestio i prvi čovek crveno-belih, Nebojša Čović, srpski reprezentativac ostaće na Malom Kalemegdanu do leta."

 

 

Dakle, to je taj domaci igrac na poziciji 3-4. Nista, znaci da moramo jos jednu godinu da se ispalimo svetski pa da Covic i Radonjic skontaju ono sto smo svi skontali jos pre dve godine, da sa Simonovicem trofej moze da se uzme jedino ako ga on licno mazne posle utakmice. Cedeviti puno srece u Evroligi sledece godine, ionako su je najvise zasluzili.

Link to comment

zajebavas me?

 

nego, jos ovo, pa necu vise

dakle ako je verovati covicu, nama ce ekipa uskoro izgledati ovako

 

vilijams, jovic, rebic

stranac2/1, lazic, guduric,

stranac3/2,  dangubic

miler, simonovic (negde izmedju 3 i 4, nadam se bar ovim redom)

tejic, simanic

cirbes, stimac, nastic

+povredjeni mitrovic

 

dakle i bez povredjenog mitrovica ovo je 15 igraca, vrlo je izvesno da ce visiti nastic, simanic i vrlo verovatno guduric pre rebica, a nije ni bitno jer bi guduric svakako bio 12ti igrac rotacije

 

 

 

Pa mogu da se rotiraju igrači, da se odmara po neki svaku utakmicu, tako valjda ozbiljni klubovi rade.

Link to comment

Ja i dalje odbijam da poverujem u ovako surovu igru sudbine. Javite kad objavi neki normalan portal, a ne raspali Mozzart  :fantom:

 

Mislim da je to bilo jasno jos od Covicevog gostovanja u Edinovoj i Koletovoj emisiji.

 

Nema veze, ustedece se malo vremena koje se inace trosilo na gledanje kosarke. Gledati tim sa Stimcem i Simonovicem je i estetski atak na dobro raspolozenje, nevezano za rezultat, dovoljno je videti ih kako glavinjaju po terenu i odmah ti se smuci kosarka.

Link to comment

to je savrseno jasno od kad je dosao simonovic, ostalo je bio wishfull thinking vecine navijaca. covek igra skoro kompletno drugo poluvreme u vecini utakmica u posednje vreme i to kao nije dovoljno jasan znak da ce da ostane? ne da ce da ostane, nego ce i praksa da zavrsava utakmice i uzima bitne suteve ostane sa njim. deal with it.

Link to comment

ja bih opet napravio razliku kod njih dvojice.

stimara je jebga, takav, zalece se ko muva bez glave u odbrani, ne ume da nauci ni neke osnovne takticke stvari, ali je pozitivan momak

ovaj drugi magarac pored alibi odbrane skakutanjem i mlataranjem rukama nema sta drugo da ponudi, ali zato ima potrebu da se postavlja kao nekakav autoritet ostatku ekipe i prikenjava. ako tako nastavi ocekujem da ga neko isamara do kraja sezone

na kraju krajeva nisu oni ni jedan, pa ni drugi toliki problem kad bi im uloga bila slicna onoj u reprezentaciji, problem je sto se od njih ocekuje da budu medju nosiocima igre sto je suludo ako su nama ambicije vece od f4 aba lige

Link to comment

Mnogo serete po Simonoviću. Preterujete kao obično.

 

Ma, daj, jebo te, kakvo crno preterivanje. Evo ga i danas lik izjavio da nije tragedija ako se izgubi u Strazburu jer posle imamo tri utakmice kuci, kad izgubimo te tri utakmice uci reci ce da nije tragedija kad se izgubi od tako dobrih ekipa jer imamo Evrokup, kad budemo izduvali u Evrokupu izjavice kako nije tragedija jer se treba okrenuti ABA ligi koja nam najvise donosi, a kad i tu izduvamo tiho ce otici u neku vukojebinu da igra svoju mediokritetsku kosarku i odatle ce se povremeno javiti da kaze kako prati Zvezdu i nada se da ce se jednog dana vratiti u voljeni klub. Taj blueprint smo kod njega vec jednom gledali i nije mi jasno kako neko moze da ocekuje od njega bilo sta drugo. Takav luzer i alibi igrac je rak-rana za tim, pogotovo za mladi tim.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...