Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Pa ti si harpere u proteklih nekoliko postova izmedju ostalih pisao zasto nam je porencijalna sledeca el bitnija od ovogodisnje, kad kazem prosecan navijac odnosilo se na nas forumase

Detaljnije sa kompa malo kasnije

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, pisao sam i objasnio tacno zasto je sledece godine Evroliga bitnija od ovogodisnje. To, naravno, ne znaci da i ove godine ne treba igrati punom snagom, niti iko misli da dize ruke od Evrolige, ali nama prolaz u Top 16 u ovoj grupi nije upisan jer mi ni od jedne konkurentske ekipe trenutno nismo bolji i ne igramo bolje. U cetvrtak gostujemo Strazburu koji je na svom terenu otresao Real i Fener kao sline i eventualna pobeda tamo, koju su na raznim forumima mnogi vec upisali u tefter, bila bi podvig. A Strazbur je nominalno najslabija ekipa u grupi.

 

Ne svidjaju se ni meni mnoge stvari oko vodjenja tima, kad primetim nesto kritikujem zestoko, samo kazem da se ponekad kritikuje cisto da ne prodje mnogo vremena a da se ne pljucne po nekome. Rezultatski za sada kaskamo u ABA ligi jer ova ekipa nema kvalitet da peske odradjuje utakmice, u Evroligi je manje-vise sve ocekivano. Ako prodjemo dalje super, ako ne prodjemo nikom nista, kako je krenulo u nasoj grupi ni pet pobeda ne garantuje prolaz.

Link to comment

Jel neko negde spomenuo koliko je minimalna nagrada za učestvovanje u EL naredne godine? Imam utisak da će osnova biti sitna, a da će se na osnovu uspeha deliti novac.

Link to comment

Jel neko negde spomenuo koliko je minimalna nagrada za učestvovanje u EL naredne godine? Imam utisak da će osnova biti sitna, a da će se na osnovu uspeha deliti novac.

 

Nisam siguran da su jos uvek odredili jer se procene oko ulaganja IMG krecu od minimalnih 630 do maksimalnih 900 miliona evra u sledecih deset godina. Ono sto je izvesno je da ce klubovi koji budu ucestvovali na ovom minimalnom iznosu da podele 36 miliona evra po sezoni.

Link to comment

"Marko Simonović u Zvezdi do kraja sezone.

 

Baš kao što je nagovestio i prvi čovek crveno-belih, Nebojša Čović, srpski reprezentativac ostaće na Malom Kalemegdanu do leta."

 

partzvezdatuca7.jpg

Link to comment

valjda je sportski ici u svaku utakmicu da se pobedi. e sad kad je sezona duga, pa postoje takmicenja gde poraz ili dva ne menjaju mnogo kad se sabiraju racuni, u tom smislu svakako da svaka pobeda nije podjednako bitna. jos sportskije od toga je ici na osvajanje svakog takicenja u kom se ucestvuje, opet tu se moze gradirati koje je takmicenje vrednije, a zasto ne i koje je reaknije osvojiti.

poenta je cz u ovom trenutku ravnopravan ucesnik ovogodisnje el, da ima solidne sanse za prolazak dalje i da je najvaznije sve u rukama zvezdinih igraca. a onda imamo najave covica:

"Ove sezone januarska selidba u Evrokup izgleda racionalnije. Ne kažem to radi vađenja, nego pričam objektivno. Naravno, probaćemo da se plasiramo u Top 16, pa ako ne uspemo... Mnogo nam je važnije šta ćemo uraditi u ABA ligi. To nam je prioritet nad prioritetima", aludirao je na smanjenje broja učesnika Evrolige i svođenje regionalnog takmičenja na samo jednu sigurnu "vizu" za elitno društvo.

 

pa i:

 

"Planiraju se do dva nova igrača, jedan na poziciji '2/1', drugi '3/4', ili '3/2', videćemo... I da dovedemo najboljeg igrača na svetu, biće mu potrebno određeno vreme da se uklopi. Zato mora pažljivo da se odabere ne samo igrač, nego i momenat dovođenja nekog igrača", izjavio je Čović.

 

ja iz ovog zakljucujem da su se oni oprostili od ovogodisnje evrolige i da se okrecu stvaranju ekipe za zavrsnicu aba lige.

opet kazem da ove godine igramo evrokup ili da smo rezultatski vec ispali iz el, ovo bi i imalo smisla, ovako meni, nema ama bas nikakvog smisla.

 

zasto su se koji kurac odrekli mekela (pre nego vilijams dobije pravo nastupa)? odlicno su izgledali jovic, pa i rebic u minhenu, ovaj drugi vrlo pristojno i protiv igokee, ali osloniti se samo na njih dovjicu, pored povredjenih lazica, dangubica i tompsona koji jos trazi sebe je po meni skidanje gaca unapred.

nama ce spoljnu liniju u francuskoj ciniti jovic, rebic, tompson, guduric i simonovic. tesko je za poverovati da ce ponovo trojica od ove petorice odigrati utakmice zivota i da ce nam to biti dovoljno da pobedimo "evrokup ekipu" strazbura

 

a kao sto sam vec vise puta napisao na forumu, zaista ne volim da ulazim (a ni da citam) o toj finansijskoj strani price, jer niti imam valjane inormacije, niti mi je interensantna ta strana price niti bilo sta verujem covicu. sta je nama garant da ce taj potencijalni novac biti ulozen u kk zvezda?

 

ne moze me niko ubediti da i ovakav mekel nije dovoljno dobar za ovako osakacenu spoljnu liniju zvezde i da  njegovim izostankom dobijamo na kvalitetu. iz toga i ovog sto covic izjavljujem ja zakljucujem da njima el nije nikakav prioritet,  kao najjace takmicenje u kom ucestvujemo po meni to bi nam trebao biti apsolutni prioritet, pa kad i definitvno izvisimo za prolaz dalje, onda se okrenuti doselekciji ili sta vec misle da je potrebno za osvajanje aba lige

 

i cudi me malo sto se veliki broj forumasa iznenadjuje kako lose izgledamo u odbrani. pa jebga kad nam nedostaju lazic, dangubic,sad i mekel, a jovic ima daleko vise obaveza u napadu, uz naravno cinjenicu da nam obruc stiti stimara ne znam sta se ocekivalo

 

ima li ikakva pouzdana informacija kad se vraca dangubic?

Link to comment

"Marko Simonović u Zvezdi do kraja sezone.

 

Baš kao što je nagovestio i prvi čovek crveno-belih, Nebojša Čović, srpski reprezentativac ostaće na Malom Kalemegdanu do leta."

 

partzvezdatuca7.jpg

e do jaja

 

i sta koji kurac znaci ovo dva igraca, jedan 2/1 pretpostavljam da je to sut karta i za tompsona, a ovo 2/3 ili 3/4 mi nista nije jasno.

pored milera i simona tu nece ostati nista minuta, dakle guduric lagano moze nazad u fmp, a izglea se potvrduje ono sto je nego pisao pre izvesnog vremena, a ja izneverovao da je radonjic saopstio dangubicu da ce njegova uloga kad se vrati biti znatno manja

 

mucno mi je sve ovo

Link to comment

Ne verujem da ce se deliti kinta na ravne casti.kakve strance cemo imati?nasi najbolji igraci ce igrati u nba ili za neku darusafaku od 20-30 miliona budzeta.cene karata ce biti razlicite tj najnize kod nas.tv prava i kako ce se to deliti?

Link to comment

ne moze me niko ubediti da i ovakav mekel nije dovoljno dobar za ovako osakacenu spoljnu liniju zvezde i da  njegovim izostankom dobijamo na kvalitetu. iz toga i ovog sto covic izjavljujem ja zakljucujem da njima el nije nikakav prioritet, 

 

Naravno da je dovoljno dobar ali cenim da to nije stvar kvaliteta već finansija. Čovara verovatno razmišlja da je glupo da ga plaća koliko ga plaća da bi igrao 10 minuta do 15 minuta da menja Vilijamsa kada to može sa Jovićem i Rebićem. 

Link to comment

zatvorena el je smrt za kosarku na ovim prostorima. sve i da uguramo zvezdu ili paritzan u to takmicenje na godinu, dve, opet nece biti dobro. jer ce se jaz izmedju tog jednog koji bi igrao takvo takmicenje i ostalih biti ogorman, a to ce onda u godinama koje dolaze samo smanjiti broj i ovako malo (polu)profesionalnih klubova u srbiji, pa ce se baza sve vise smanjivati, pa ce sve manje dece pikati basket, a vremenom ce reprezentacija sve vise trpeti

i sve to pod pretpostavkom da uguramo taj jedan klub u drustvo bogatih pre nego hrvati ili slovenci

a ako stvari krenu u tom smeru, veruj da ce vrlo brzo neki london ili slicno dobiti prenost nad beogradom, zagrebom, ljubljanom

Link to comment

Naravno da je dovoljno dobar ali cenim da to nije stvar kvaliteta već finansija. Čovara verovatno razmišlja da je glupo da ga plaća koliko ga plaća da bi igrao 10 minuta do 15 minuta da menja Vilijamsa kada to može sa Jovićem i Rebićem. 

ok to. mislim, ok™

moje pitanje je, zasto se nije sacekalo da prodju ove dve utakmice, pa da se onda rastaju ako su vec naumili, a od toga je ova prva jako jako bitna za prolazak dalje, eventualna pobeda nad realom, bi bio samo bonus vise.

ovako u te dve tekme ulazimo i bez vilijamsa i bez mekela

 

a na stranu sto se svi manje vise slazu, a cak je i cokara sam potrvdio da mekelu mnogo vise prija uloga drugog pleja u ekipi, pa mater mu jebem mogli smo ga bar jednu tekmu videti pored vilijamsa na parketu onda.

vilijams, mekel, jovic zvuci prilicno seksi sa obzirom na razlicite karakteristike, a i radonja je otkrio igru sa dva pljea... reba, beba tu dodje kao gratis

Link to comment

ok to. mislim, ok™

moje pitanje je, zasto se nije sacekalo da prodju ove dve utakmice, pa da se onda rastaju ako su vec naumili, a od toga je ova prva jako jako bitna za prolazak dalje, eventualna pobeda nad realom, bi bio samo bonus vise.

ovako u te dve tekme ulazimo i bez vilijamsa i bez mekela

 

a na stranu sto se svi manje vise slazu, a cak je i cokara sam potrvdio da mekelu mnogo vise prija uloga drugog pleja u ekipi, pa mater mu jebem mogli smo ga bar jednu tekmu videti pored vilijamsa na parketu onda.

vilijams, mekel, jovic zvuci prilicno seksi sa obzirom na razlicite karakteristike, a i radonja je otkrio igru sa dva pljea... reba, beba tu dodje kao gratis

 

       Po svim relavantnim, a i po onim drugim, informacijama Mekel je stvarno povređen.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...