Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

da nismo oterali simpaticnog debeljka, imali bi san snova svakog postenog cigana - timčinu od 5 čamuga u startnoj postavi. e moj čo...

 

dok komšije uvoze neke lažne, afroungarofince

Edited by yolo
Link to comment

Tradicionalno dobro obavesteni Blic pise da dovodimo klasicnog trpaca Toni Micela. Poceo sezonu u Crvenom oktobru, i na nekih 6-7 odigranih utakmica imao prosek 25 poena otprilike, a onda otisao.

 

Igrao je za Trento prosle sezone, bio MVP Serije A. U plejofu je imao momente dominacije, ali je umeo da se ponasa kao klinac koji se naljuti na drugare pa odnese loptu kuci. Osebujan karakter. Ne verujem da ce taj u Zvezdu, a ne znam i sta ce vam pored zivog Millera.

Link to comment

Igrao je za Trento prosle sezone, bio MVP Serije A. U plejofu je imao momente dominacije, ali je umeo da se ponasa kao klinac koji se naljuti na drugare pa odnese loptu kuci. Osebujan karakter. Ne verujem da ce taj u Zvezdu, a ne znam i sta ce vam pored zivog Millera.

kao da je neki durgi covjek krenuo da odlucuje o pojacanjima u odnosu na onog od ljetos. s timskih kontrolisanih igraca smo presli na divljake koji igraju sami u napadu, vjerovatno da radonja ne mora previse da misli o napadu.

 

nekako su problemi i nekreativnost u napadu zamaskirali da ovaj tim ima uzasnih problema u odbrani, cak smo i velikoj pobjedi primili 80 poena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...