Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никодије, скидај аватар! :mad:

 

 

Dajte neki kulturni vodic™ za cetvrtak uvece, "kuda veceras", neki film, koncert, predstava, ili nesto slicno... samo da se ne ostaje kuci uz Jovica i Lazica  Simonovica

Link to comment

Dajte neki kulturni vodic™ za cetvrtak uvece, "kuda veceras", neki film, koncert, predstava, ili nesto slicno... samo da se ne ostaje kuci uz Jovica i Lazica.

Plus je'an.

Igra li makar FKP u LE?Treba mi smeha...

Link to comment

Novosti

 

Izraelski plejmejker Gal Mekel odigrao je samo šest minuta (indeks minus pet), usput i "ustupio" mesto u prvoj petorci Stefanu Joviću. Povratkom Markusa Vilijamsa pada u treći red igrača na toj poziciji, a tu ulogu sasvim sigurno može da odigra i mlađi Nikola Rebić. Zaključak je nedvosmislen - bliži se kraj epizodi prvog Izraelca u timu Zvezde, a neke glasine dojavljuju da su mu menadžeri već pronašli drugi klub.

 

Link to comment

Lepo je to što imamo ovu jajarsku alibi varijantu da menadžer iznađe alternativni klub kad god bi def. kordinator na mestu trenera uvideo da igrač nije idealan za njegove nabubane tri lekcije u napadu, ali đoku će opet neki Vilijams da dođe jerbo mu je neki Dženkins rekao da je Zvezda kul.

 

Al' što sisica ne da Boriši da igra je za zatvor. Uhvatih sebe da navijam da se Dangi što kasnije vrati zbog da Gudurić ne fasuje civilku.

 

Inače, epizoda kad Ljudina naiđe sa dve kantice katrana i dve kokoške ispod miške je skroz wubić.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Kad ovako napišeš, ispada da je Jović fudbaler koji je silom prilika završio na košarkaškom terenu u prvoj petorci evroligaša. Kada bi njega pitali, on bi verovatno rekao da želi da igra maksimum 15 minuta drugog pleja, jel... Daleko je on od najvećeg problema, ali se raspada kao i cela spoljna linija.

Zapravo, Jović deluje sasvim svestan svojih limita uprkos tome što je fajter i što se ne libi da se naljuti na nametnutu ulogu kojoj dorastao nije i izgine časno.

 

Nije sto godina stara ona anegdota kada je Jovara nekom saigraču koji ga je čudnovato pogledao odgovorio sa 'jebi ga burazeru, nisam ti ja Vilijams'...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

 

 

Nije sto godina stara ona anegdota kada je Jovara nekom saigraču koji ga je čudnovato pogledao odgovorio sa 'jebi ga burazeru, nisam ti ja Vilijams'...

 

Što reče Burzo svojevremeno: "A ja da sam ti brži, igrao bi u Barselonu, bio bi' Maradona" [emoji4]

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Ovaj sto se pominje valjda je neki skorer pre svega, koji ume da kreira za sebe, ne plej, mada ume i da doda. Neki Djenka tip igraca, reklo bi se, samo losiji defanzivac. Tako nesto bi bolje leglo na ovaj tim nego Tompson.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...