Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Petorka Vilijams, Tompson. Guduric,. Miler, Cirbes  lepo zvuci,a to mozemo gledati cim ispadnemo iz EL.

 

S tim sto verovatno ni tada necemo gledati ovakvu kombinaciju...

 

 

Nisam danas uspeo da pogledam tekmu ali ako je istina da ce Mekel popiti pedalu pre decembra onda su uspeli da naprave jos gluplji potez od dovodjenja Stimca, a to nije nimalo lako. 

Edited by ducca
Link to comment

neka bije, neka bije ...Bajern!

 

Jasno mi je kakva nas sezona očekuje,

samo se nadam da će Veliki oci na kraju sezone ipak ustanoviti da je ovo sve od Radonje. 

Nema tu više štofa...a pantalone svima kratke.

Link to comment

Hehehe kako ce jovara i radonja da vas ucutkaju u minhenu. Mozda i nece, ali svako ko je posle sezone i po otkrio joviceve limite u organizaciji treba da se samobanuje

Link to comment

Един није могао да одоли да не прасне у смијех на крају. Шта ми играмо, шта ми радимо ...

Link to comment

Ogradjujem se da sam mozda odgledao 3-4 utakmice Zvezde ove sezone, dok prosle nisam propustio mislim nijednu (jer je, doduse, stvarno imalo sta da se gleda). Vi nemate pojma kako nekome sa strane bizarno izgleda info da, zbog nesto slabijih rezultata, posle 2 meseca sut kartu dobijaju Sofo i Mekel, a secu su preziveli Simon i kompanija... Plus da Simanic, koji je za onih nekoliko minuta pokazao vise kosarke i muda od pola rostera, dobija garbage minute u odnosu na Stimaru. 

 

Pa Ra treba da bude srecan ako ga navijaci ne obese za muda na Terazijama.

Link to comment

Един није могао да одоли да не прасне у смијех на крају. Шта ми играмо, шта ми радимо ...

 

Istina, Guduricu su svirali smesan faul na Drenovcu, verovatno je Pukl resio malo da se zajebava, ali faulovi Stimca i Tejica su za bisere.

 

Pored svega sto ne zna i ne moze meni Stimac ne deluje ni da je narocito inteligentan.

Link to comment

Ogradjujem se da sam mozda odgledao 3-4 utakmice Zvezde ove sezone, dok prosle nisam propustio mislim nijednu (jer je, doduse, stvarno imalo sta da se gleda). Vi nemate pojma kako nekome sa strane bizarno izgleda info da, zbog nesto slabijih rezultata, posle 2 meseca sut kartu dobijaju Sofo i Mekel, a secu su preziveli Simon i kompanija... Plus da Simanic, koji je za onih nekoliko minuta pokazao vise kosarke i muda od pola rostera, dobija garbage minute u odnosu na Stimaru. 

 

Pa Ra treba da bude srecan ako ga navijaci ne obese za muda na Terazijama.

 

Toliko smo i odigrali, dok je Luka bio s ekipom. Otkako se on povredio licimo na porodicu Kremenko.

Link to comment

Ogradjujem se da sam mozda odgledao 3-4 utakmice Zvezde ove sezone, dok prosle nisam propustio mislim nijednu (jer je, doduse, stvarno imalo sta da se gleda). Vi nemate pojma kako nekome sa strane bizarno izgleda info da, zbog nesto slabijih rezultata, posle 2 meseca sut kartu dobijaju Sofo i Mekel, a secu su preziveli Simon i kompanija... Plus da Simanic, koji je za onih nekoliko minuta pokazao vise kosarke i muda od pola rostera, dobija garbage minute u odnosu na Stimaru. 

 

Pa Ra treba da bude srecan ako ga navijaci ne obese za muda na Terazijama.

Ја не знам да ли је Ра икад гледао Софоа, Мекела или Томпсона прије довођења. Као да је очекивао да добија Хауарда, Криса Пола и Харисона Барнса, па се разочарао.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Nisam gledao, jer nisam lud da gubim vreme. U el gledam, jer uživam u s/m.

Inače ovo je zločin kako se pare građana Srbije troše.

 

Poslao tapatalk

 

Polako, gde si zapeo? Mi tek treba da se naigramo sezona 2-12 od drzavnih para, jedno 5-6 komada. Posle mozemo i da bistrimo malo o budzetu.

Link to comment

Polako, gde si zapeo? Mi tek treba da se naigramo sezona 2-12 od drzavnih para, jedno 5-6 komada. Posle mozemo i da bistrimo malo o budzetu.

Tuga kao takva.

Cedevita igra sa mudima da ne mogu da ne navijam za njih. Mi bez, tako da mi je svaka stoka razlika srcu mila.

I ne vidim kako ćemo do druge pobede.

 

Poslao tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...