Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

glupo mi je ovo kenjanje po ljudini i joviću, zna se koje su njihove uloge i limiti, nisu oni krivi za to što nam je pogubljena pizda na klupi.

 

Jovic ceo zivot igra pleja, ako on ne vidi nista osim centra u napadu ne pomaze mu ni Fil Dzekson.

Link to comment

Kakva završnica :Hail: Samo fali Jaka Blažić da istrči poslednji napad coast to coast.

 

glupo mi je ovo kenjanje po ljudini i joviću, zna se koje su njihove uloge i limiti, nisu oni krivi za to što nam je pogubljena pizda na klupi.

 

+1

 

Mene je Jović nervirao kad ga je Radonja gurao da odradi lošu imitaciju Williamsa ili Jenkinsa, sad Mekela mnogo uverljivije menja :(

Link to comment

Jovic ceo zivot igra pleja, ako on ne vidi nista osim centra u napadu ne pomaze mu ni Fil Dzekson.

 

mislim da je on tek u zvezdi krenuo da igra na pleju. kod mute je vise bio dvojka, eventualno neka ispomoc

Link to comment

ali svih 6 bacanja...koje kenjanje...koji crni limiti...dečko je odron.

treba biti veliki manager pa mu platiti da ovo radi.

Edited by Musky
Link to comment

Čekaj, meni crklo ono govno od oriona kad je bilo +5, lopta za zvezdu i 20 sekundi do kraja. Šta se dogodilo u međuvremenu, pa se tih 20 sekundi razvuklo na pet minuta?

Link to comment

Čekaj, meni crklo ono govno od oriona kad je bilo +5, lopta za zvezdu i 20 sekundi do kraja. Šta se dogodilo u međuvremenu, pa se tih 20 sekundi razvuklo na pet minuta?

 

pravili smo faule i oni sutirali penale  :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...