Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Meni sljaka lepo, mada me je zezao na fudbalu protiv Metalca.

 

 

cijem bre odlasku?

 

+1. Nema nama spasa od njega, bar ove sezone. Sad je uspeo da promasi zicer, srecom pa je sviran faul na Jovicu pre toga.

 

Ju, Miler :ziga:

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji im je kurac više sa ovim p&r sa Lazićem koji završavaju ili izgubljenom loptom ili blokadom.

neverovatno, covek sa najgorom tehnikom i vodjenja i dodavanja u ekipi vrti pik 5 puta po mecu. ocekujem da i simon uskoro dobije taj zadatak.

Link to comment

neverovatno, covek sa najgorom tehnikom i vodjenja i dodavanja u ekipi vrti pik 5 puta po mecu. ocekujem da i simon uskoro dobije taj zadatak.

 

I slaba tehnika, spor prvi korak, kratke ruke, osrednja atletika, ispod prosečni osećaj za p&r i on i dalje vrti. Ne znam koji je kurac Radonjiću.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

cijem bre odlasku?

 

Dangubic, Miller, Guduric + Lazic i Thompson na 3 & Miller, Tejic i Borisa na 4, nije ni Radonjara toliki ziheras da zadrzi ovog nesretnika.

Link to comment

Neverovatno je koliko Radonjić usporava Zirbesa u napadu. Zirbes je ubedljivo najbolji nakon p&r, igru leđima nema i lopta na niski post je loš napad.

 

I meni se čini da je Mekel gotov. Miller odličan i dalje mislim da je on više SF nego PF, čak i u Evropi.

Link to comment

miller je tacno ono sto sam ocekivao, u odbrani ne znas na koju poziciju da ga stavis, ali zato blista cim ima otvoren teren ispred sebe. Posto on ne moze da uzme mitroviceve minute, a radonja je zdapi da borisi da 10 minuya, gledacemo simona jos dugo dugo.

Link to comment

Neverovatno je koliko Radonjić usporava Zirbesa u napadu. Zirbes je ubedljivo najbolji nakon p&r, igru leđima nema i lopta na niski post je loš napad.

 

I meni se čini da je Mekel gotov. Miller odličan i dalje mislim da je on više SF nego PF, čak i u Evropi.

 

Ne usporava ga Radonjic vec Jovic, najgori alibi igrac u istoriji plejeva. Vazno je da je on upario Mekela sa Stimcem ne bi li mu dokazao da treba da ide.

 

Vodimo 11 razlike bez skoka, bez suta spolja, sa ciglo jednim igracem kojem se igra.

Link to comment

miller je tacno ono sto sam ocekivao, u odbrani ne znas na koju poziciju da ga stavis, ali zato blista cim ima otvoren teren ispred sebe. Posto on ne moze da uzme mitroviceve minute, a radonja je zdapi da borisi da 10 minuya, gledacemo simona jos dugo dugo.

 

Pa Simon je jos beskorisniji od MIllera na 4 :D Kapiram da vlada turobno raspolozenje, ali nemojmo se zajebavati sad...

Link to comment

Ne usporava ga Radonjic vec Jovic, najgori alibi igrac u istoriji plejeva. Vazno je da je on upario Mekela sa Stimcem ne bi li mu dokazao da treba da ide.

 

Voli Radonjić low post napad, više nego leba da jede. Igramo puno nelogičnih napada, a jako malo onih u kojima smo dobri. Ovaj tim je daleko bolji nego što rezultati govore.

Link to comment

Pa Simon je jos beskorisniji od MIllera na 4 :D Kapiram da vlada turobno raspolozenje, ali nemojmo se zajebavati sad...

 

Vazno je da je Simon usao da sacuva Drenovca. :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...