Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Živci su se istanjili u međuvremenu.

 

Pre bih rekao da je proslogodisnji sastav vise zasluzan za to. Prakticno umesto Bobija sad gledamo Stimca. Kad smo imali prilike da gledamo onaj tim, tesko je svariti tu kosarkasku "trapavost". Pita me kolega juce sta sad mislim o Stimcu posto je imao dobre brojke sinoc (a zna koliko sam se smorio kad je dosao), a moj utisak je bio bas ovo sto si rekao - dzaba mu statistike kad je njega tesko gledati. To je toliko traljavo i trapavo da i kad "porodi" kos ne mozes ko covek da se radujes. Da se razumemo, meni je Stime simpa lik, dobar je decko, ali on bi u nekom ozbiljnom timu mogao da bude plafon treci centar, a kod nas je to mesto zauzeto (Nastic), tako da dovodjenje da deli minutazu sa Cirbesom je zabrinjavajuce iz ugla EL...

 

Ipak, ja sam daleko tolerantniji prema ovogodisnjem timu i pored toga sto je istina da ima mnogo igraca koji su teski za gledanje. Deluje da ce Miler biti susta suprotnost tome, ocekujem i da Guduric bude sve opusteniji, pa uz Cirbesa koji zna da bude i atraktivan, da se tu malo otvori prostor i za nesto gledljivo. 

 

Meni je najveca enigma Tompson. Deluje mi da dosta toga radi kako treba i onda prosto lopta nece da udje. Kao da mu je samopouzdanje otislo u kanal i ne zna kako da ga izvuce odande. Sinoc je cak silovao bez potrebe u zelji da i njemu krene. Ja bih ga cekao koliko god treba, jer mi deluje kao ograc koji moze i potpuno mi je nejasno zasto mu za sada ne ide. Kao recimo sto Cirbes nije mogao juce 2 lopte da uhvati, samo sto Rajana to drzi cele sezone :(

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ne, nisam mislio na to. Golden state igra do jaja kosarku i mislim da je Kralj toga apsolutno svestan ali mu nimalo ne bi smetalo da ih pljucne kako bi "imao kontroverzan stav". To nema veze ni sa Zvezdom ni sa Radonjicem, a kada mu to nabijes na nos onda si cuvar vatre. Tipicno ponasanje mediokriteta.

znam da nisi, samo digresija.

Link to comment

@petovic

 

to se promijenilo misljenje o mekelu i thompsonu u medjuvremenu? mekel je navjezban plajmejker bez trunke kosarkaske magije u sebi.

 

Kosarka koju igraju Mekel i MWill, to je kao forumsko pisanje Prospera i beowla.

Link to comment

@petovic

 

to se promijenilo misljenje o mekelu i thompsonu u medjuvremenu? mekel je navjezban plajmejker bez trunke kosarkaske magije u sebi.

 

Sto ne navezba malo sut?

Link to comment

@petovic

 

to se promijenilo misljenje o mekelu i thompsonu u medjuvremenu? mekel je navjezban plajmejker bez trunke kosarkaske magije u sebi.

 

O Mekelu malo, tj očekivao sam da je bolji paser nego što jeste. Dobr je igrač, ali nije za ovaj tim.

 

O Thompsonu nije, prilično sam siguran da sutra ode u neki drugi, kvalitetan tim, da bi imao 10 + poena u proseku lagano. Opet, nije igrač koji može kvalitetno da kreira 1 na 1, a to nama treba. To sam pitanje postavio čim je došao, pa mi rekoše da može da kreira. Tako se i meni učinilo na prvim pripremnim utakmicama, ali je onda upao u kanal. Ni jednom ni drugom ne pomaže to što se samo čeka dan kad će biti šutnuti.

Link to comment

On a more positive note: Tejić ima neverovatno dobar pas na post sa vrha reketa. Toliko to dobro izgleda da još nisam potpuno siguran da li ga kenja ili ne.  :D

 

Šteta što nije igrao sa Sofoom više.

Link to comment

Sto ne navezba malo sut?

pa navjezbao je sut s obzirom kakva mu je mehanika. ne slazes se da je robotizovan plej? btw, jesi li gledao ovog eliotta williamsa u blazersima?

 

O Mekelu malo, tj očekivao sam da je bolji paser nego što jeste. Dobr je igrač, ali nije za ovaj tim.

 

O Thompsonu nije, prilično sam siguran da sutra ode u neki drugi, kvalitetan tim, da bi imao 10 + poena u proseku lagano. Opet, nije igrač koji može kvalitetno da kreira 1 na 1, a to nama treba. To sam pitanje postavio čim je došao, pa mi rekoše da može da kreira. Tako se i meni učinilo na prvim pripremnim utakmicama, ali je onda upao u kanal. Ni jednom ni drugom ne pomaže to što se samo čeka dan kad će biti šutnuti.

ne bih rekao da je mekel u nekakvom kanalu pa da zato igra losije. on ce protiv abaligasa uvijek biti dobar, dok protiv evroligasa njegovi limiti dolaze do izrazaja. u ovoj ulozi on nema cime da iznenadi dobre evroligaske odbrane.

 

On a more positive note: Tejić ima neverovatno dobar pas na post sa vrha reketa. Toliko to dobro izgleda da još nisam potpuno siguran da li ga kenja ili ne.  :D

 

Šteta što nije igrao sa Sofoom više.

mogao bi radonja malo da ga koristi kao razigravaca na high postu, samo sto to od njega necemo vidjeti ni u kls-s, kamoli sad kad su utakmice na noz. ovom timu tako fali bilo sta sto odskace od prosjecnosti, da je millerovo soliranje izgledalo kao praznik za oci.

Link to comment

Drago mi je pre svega zbog Tejica i Gudure.Ovo mora biti njihova sezona.

Da je tim negledljiv to sam pisao jos pre mesec dana.

Ostaje mi da uzivam u napretku Gudurica,Tejica,Simanica i atraktivnoscu Milera,Markusa,nadam se i Dange...

Link to comment

Drago mi je pre svega zbog Tejica i Gudure.Ovo mora biti njihova sezona.

Da je tim negledljiv to sam pisao jos pre mesec dana.

Ostaje mi da uzivam u napretku Gudurica,Tejica,Simanica i atraktivnoscu Milera,Markusa,nadam se i Dange...

 

Tim negledjiv a nabroja pola tima igraca u cijim igrama i atraktivnosti ce uzivati. :lolol:

Link to comment

Pa dobro, pola njih nije ili do juce nije bila u timu iz raznih razloga... 

 

Onaj "robotizovani" i "traljavi" deo ekipe je uglavnom bio u prvom planu zbog odsustva ovih navedenih...

Link to comment

pa navjezbao je sut s obzirom kakva mu je mehanika. ne slazes se da je robotizovan plej? btw, jesi li gledao ovog eliotta williamsa u blazersima?

 

 

Slazem se, robotizovan pnr plej bez suta.

 

Naravno da sam gledao Elliota Williamsa. Levoruk je, osrednjeg do slabog suta, bio je ozbiljan atleta i na nba nivou - brz i skocan ko macka. Ruki sezonu je propustio zbog operacije oba kolena, onda je sredinom druge morao da operise rame, a pre pocetka trece pokidao ahilovu tetivu. Posle se izgubio po bespucima lottery timova i NBDL, ko zna u kakvom je stanju sad. Nece valjda da zavrsi kod vas?

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...