Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Kakav sud nakon 11 utakmica? Štimaru, Simona i društvo gledam celu karijeru. Negledljivi su kao igrači.

 

Nebitno je kako tim igra. Simon i kad da trojku/Štimara položi (pošto ne kuca) to izgleda ružno ko sam vrag, a kad malo izađu iz svoje komforne zone, onda i rukomet izgleda kao lepši sport za oko.

Ma slažem se nego da preduhitrim čuvare vatre, koji su u stanju da ignorišu igru, zarad starih zasluga i trofeja. Od ove Zvezdine sezone će svako ko voli košarku dići ruke. Zbog profila igrača, načina igre, tumbanja tima posle prvog poraza, a ponajviše zbog 'vidimo se na Kalemegdanu, jer ćemo naposletku biti bolji od Mege'.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ponajviše zbog 'vidimo se na Kalemegdanu, jer ćemo naposletku biti bolji od Mege'.

 

 

umesto da lagano uđemo u top 8, što je logičan nastavak prethodne sezone.

 

Ajde da se ne zajebavamo. Jasno mi je da je prosečan navijač alav i da fakat Radonji nije najjasnije šta trenutno treba da radi, ali sezona zavisi od sto kuraca, a mali problem je i to što u EL ima još ekipa našeg ranga i ambicija, kojima će navijači možda takođe jebati sve po spisku ako ne iaspune njihova očekivanja.

Link to comment

Ja, recimo, ne bih menjao Radonju, ali jako teško gledam ovu Zvezdu. Okrene mi se utroba kad vidim Simonovića, a sad kad mu se pridružio i nekošarkaški kolega Štimac, to deluje stvarno previše.

 

Onaj potez Štimca juče kad mu nisu svirali čistu duplu (a on uhvatio svoj "promašaj" i pogodio) je neki sport za koji ja ne znam.

Link to comment

umesto da lagano uđemo u top 8, što je logičan nastavak prethodne sezone.

 

Ajde da se ne zajebavamo. Jasno mi je da je prosečan navijač alav i da fakat Radonji nije najjasnije šta trenutno treba da radi, ali sezona zavisi od sto kuraca, a mali problem je i to što u EL ima još ekipa našeg ranga i ambicija, kojima će navijači možda takođe jebati sve po spisku ako ne iaspune njihova očekivanja.

Ma ja uopšte ne poredim sa prethodnom sezonom. Nije sva čar gledanja sporta u plasmanu i peharima. Neke sasvim prosečne ekipe je sasvim lepo gledati i bez da se vodi računa o kontinuitetu sa prošlom sezonom ili nerealnim navijačkim apetitima.

 

Ovaj tim atletičara nije uživanje gledati čak i da zanemarimo ovo palanačko rotiranje igrača. To što će uzeti domaću ligu je neukusno i da se u ovoj konkurenciji srpskih timova uzima kao zalog za budućnost. To je vujoševićevski manir.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja, recimo, ne bih menjao Radonju, ali jako teško gledam ovu Zvezdu. Okrene mi se utroba kad vidim Simonovića, a sad kad mu se pridružio i nekošarkaški kolega Štimac, to deluje stvarno previše.

 

Onaj potez Štimca juče kad mu nisu svirali čistu duplu (a on uhvatio svoj "promašaj" i pogodio) je neki sport za koji ja ne znam.

 

Ovu da ali ima tu igraca koje ce biti lepota gledati kad se tim kompletira, narocito ako muceni Simonovic ode posle ta dva meseca. Vilijams, Mekel, Guduric, Dangubic, Miler, Mitrovic, Tejic, Simanic, Cirbes su prilicno atraktivni igraci, a i Tompson ono sto je igrao u Nemackoj je izgledao kao kosarkas kojeg valja gledati, ako uopste proigra kod nas. Sad, ako zbog Lazica, Jovica i Stimca ne moze da se gleda to je druga stvar. I meni se stomak prevrne kad vidim Jovica i Stimca na parketu ali je to isuvise malo igraca da bi se ceo tim tesko gledao.

 

Uostalom, znam da si imao sezonsku i bio redovan na utakmicama kad je Stimac prvi put igrao kod nas tako da ne znam sto se bunis. :lolol:

Link to comment

Uostalom, znam da si imao sezonsku i bio redovan na utakmicama kad je Stimac prvi put igrao kod nas tako da ne znam sto se bunis. :lolol:

 

Živci su se istanjili u međuvremenu.

Link to comment

@petovic

 

to se promijenilo misljenje o mekelu i thompsonu u medjuvremenu? mekel je navjezban plajmejker bez trunke kosarkaske magije u sebi.

Edited by Timmi
Link to comment

Ma slažem se nego da preduhitrim čuvare vatre, koji su u stanju da ignorišu igru, zarad starih zasluga i trofeja. Od ove Zvezdine sezone će svako ko voli košarku dići ruke. Zbog profila igrača, načina igre, tumbanja tima posle prvog poraza, a ponajviše zbog 'vidimo se na Kalemegdanu, jer ćemo naposletku biti bolji od Mege'.

 

 

Tebi je i hvaljenje proslogodisnje ekipe bilo cuvanje vatre i taj tim ti je bio negledljiv. To je seljacki stav tipa "ja sam cool i iznad situacije, ostavljam utisak da sam do jaja ljubitelj i da su svi drugi glupi i naivni" i nema veze sa kompozicijom bilo kog tima, to smo svi odavno shvatili. Cenim da bi ti i Golden State bio "negledljiv" kad bi imao publiku za takav stav.

Link to comment

Cenim da bi ti i Golden State bio "negledljiv" kad bi imao publiku za takav stav.

ja vjerujem da sve "nba liga je sranje" tupadzije imaju ovaj stav, a to je kod nas nekih 80% gledalaca kosarke.

Link to comment

ja vjerujem da sve "nba liga je sranje" tupadzije imaju ovaj stav, a to je kod nas nekih 80% gledalaca kosarke.

 

Ma ne, nisam mislio na to. Golden state igra do jaja kosarku i mislim da je Kralj toga apsolutno svestan ali mu nimalo ne bi smetalo da ih pljucne kako bi "imao kontroverzan stav". To nema veze ni sa Zvezdom ni sa Radonjicem, a kada mu to nabijes na nos onda si cuvar vatre. Tipicno ponasanje mediokriteta.

Link to comment

Ne lupetaj, baš nigde nisam kritikovao prošlogodišnji tim izuzev epizode kada se Milutinov povredio, pa tako Bobana priheftao za klupu).

 

Ovo ostalo me mrzi da komentarišem. Zapravo ni ne mislim da je odioznost prema ovome o čemu smo pisali uopšte kontroverzna. Više je stvar ukusa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...