Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Hmm, ovaaj... A koliko će klub sve to koštati ukoliko bude tako, a ne dodje do džentlmenskih dogovora u vezi sa raskidom saradnje? Zašto bi npr. Mekel oprostio dogovoren i potpisan ugovor koji ima?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vidim da je neko prokomentarisao lepu rolu Tejica - nekoliko odlicnih otvaranja iz kojih su sledila kucanja, u finisu gotivno polaganje na drugi obruc, banana za grobarskog crnca... puno toga cemu sam se od njega nadao, evo ga tu je. Izraz lica i gestikulacija se ne menja, ali tu se vec promene ne mogu ocekivati.

Link to comment

Nisam nešto preterano bio za ostajanje MW-ila, mnogo je bio pao u drugom delu sezone, ali ovakvoj našoj spoljnoj liniji u kojoj ima kreacije koliko i u fudbalskim veštinama Ilije Najdoskog, on će i te kako dobro doći. 

Edited by Mil@n
Link to comment

MWIll mi se čini kao marketinški potez ako stvarno dolazi, tj da ga dovodi Čović a ne Radonja. Neću se žaliti da ga opet gledam, al meni Mekel uopšte nije problematičan. Simonović jeste, i ako on ne ode a Simanić ispuši za rotaciju razbiću televizor. Trenutno smo najslabiji na dvojci i ako su već zapeli da menjaju ekipu, što nisam siguran da je potrebno, nek promene Thompsona, ono što se njemu dešava je teško za gledanje.

znalo se to za markusa jos pre par nedelja. pisali smo ovde o tome harpere dok si bio u bajboku.
nemoderisani, taj tvoj poverljivi izvor te ispalio. moj drugar i dalje potpuno pouzdan :)

Za svoj izvor nikad nisam rekao da je poverljiv, a tebi i drugaru svaka čast ako se ispostavi tako.

 

Hmm, ovaaj... A koliko će klub sve to koštati ukoliko bude tako, a ne dodje do džentlmenskih dogovora u vezi sa raskidom saradnje? Zašto bi npr. Mekel oprostio dogovoren i potpisan ugovor koji ima?
 

Nema šta da oprašta, nađu mu novi klub koji bi manje više preuzeo ugovor a draže mu je to nego da ne igra. 

 

 

Ne vidim da je neko prokomentarisao lepu rolu Tejica - nekoliko odlicnih otvaranja iz kojih su sledila kucanja, u finisu gotivno polaganje na drugi obruc, banana za grobarskog crnca... puno toga cemu sam se od njega nadao, evo ga tu je. Izraz lica i gestikulacija se ne menja, ali tu se vec promene ne mogu ocekivati.

Tejić vrlo lepo odigrao, kao i Kvinsi Miler. Simone odlazi.

Link to comment

Nisam nešto preterano bio za ostajanje MW-ila, mnogo je bio u drugom delu sezone, ali ovakvoj našoj spoljnoj liniji u kojoj ima kreacije koliko i u fudbalskim veštinama Ilije Najdoskog, on će i te kako dobro doći. 

 

Njima Markus mislim da treba pre svega da se rasiri po svlacionici i pokaze ko je gazda, da se oko njega napravi hijerarhija u ekipi, da neki igraci prestanu da glume ono dokle ne mogu da dobace i da tako generalno podignu ucinak citave ove ekipe. Previse je tu igraca zadatka da bi se igrale neke epske utakmice protiv jacih timova, mi trenutno nemamo igraca, s izuzetkom mozda Mekela, koji kostaju vise od 300 hiljada po sezoni a i od te dvojice koji kostaju 300 i vise jedan se za sada pokazao kao ozbiljan promasaj.

Link to comment

MWill - Gudura - Dangubic - Miller - Zirbes bi vaistinu bilo segsi, vredi sacekati da se to i ostvari, pa makar u medjuvremenu doslo onih Radonjinih 7 poraza. Ako nista, haracemo u Evrokupu. :)

Link to comment

Samo da konstatujem da je sa kvartetom Štimac-Simonović-Lazić-Jović, ova Zvezda sa estetske točke zrenija negledljiva. Mislim da neko ko voli košarku, a srećnim spletom okolnosti ne navija za Zvezdu, nikad ne bi ostao kod TV-a da pogleda neku našu utakmicu. Paradoksalno da od ove četvorice, na košarkaša najviše liči Branko Lazić.

 

edit: a nisu ni Mekel, Thompson i Tejić mnogo miliji oku.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Samo da konstatujem da je sa kvartetom Štimac-Simonović-Lazić-Jović, ova Zvezda sa estetske točke zrenija negledljiva. Mislim da neko ko voli košarku, a srećnim spletom okolnosti ne navija za Zvezdu, nikad ne bi ostao kod TV-a da pogleda neku našu utakmicu. Paradoksalno da od ove četvorice, na košarkaša najviše liči Branko Lazić.

 

edit: a nisu ni Mekel, Thompson i Tejić mnogo miliji oku.

To je sud nakon 11 utakmica. Rano je.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Kakav sud nakon 11 utakmica? Štimaru, Simona i društvo gledam celu karijeru. Negledljivi su kao igrači.

 

Nebitno je kako tim igra. Simon i kad da trojku/Štimara položi (pošto ne kuca) to izgleda ružno ko sam vrag, a kad malo izađu iz svoje komforne zone, onda i rukomet izgleda kao lepši sport za oko.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...