Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja gledao drugo poluvreme i prilicno sam sokiran sa nekim stvarima i nisam siguran da povratak Wilija moze to sve da izpegla...

 

Meni je Quincy ostavio dobar utisak, ali izgleda kao cist suter, brz je, ali deluje malo kao skakavac, tanke ali dugacke ruke...

 

 

Ovaj tim je energetska crna rupa koja bi uvukla i MWilla. Ja tom coveku zelim svu srecu u zivotu sto podrazumeva da se ne vraca u ovogodisnju Zvezdu. Faljen qrac da je bar ovaj Kvinsi resio da igra sam za sebe, da mu se slucajno ne zapati nesto od ovog mentalnog luzeraja koji dominira ekipom.

Link to comment

Ali koliko bih voleo makar na nekoliko minuta da vidim na parketu petorku Markus - Guduric - Miler - Luka - Cirbes. Kakav bi to sex od kosarke bio. :lolol:

 

Koja beše petorka počela 3/4, Jović, Lazić, Gudurić, Simonović, Štimac? Ne znam kako se Ra zajebao pa stavio Guduru u ovu veselu družinu.

 

Inače, bez gledanja, ko je imao najveći +/- na parketu?

 

Mekel je uspeo da napravi četiri koraka kod onog zakucavanja u kontri, a sudije su uspele da ne sviraju korake.

 

Ako nisam pogrešno čuo na TO, Simonović se opet drao i urlao o odbrani 1-1, a onda ga je u prvom sledećem napadu Andreja Milutinović tako probio 1-1 da je izgledalo kao da Simonović ima teg od po 10kg na svakoj nozi. Jedva čekam da ode, i poserem se kome treba ako ovo iritantno skakutalo ostane.

Link to comment

Inače, bez gledanja, ko je imao najveći +/- na parketu?

 

 

RT :)

 

ovo sam tokom utakmice prokomentarisao

Edited by Have_Fun
Link to comment

Koja beše petorka počela 3/4, Jović, Lazić, Gudurić, Simonović, Štimac? Ne znam kako se Ra zajebao pa stavio Guduru u ovu veselu družinu.

Да. А мени пбг јуче није вјеровао да ће бити тако :)

 

+1000 на повратак Маркусаре, вријеме је за мало секси кошарке

Link to comment

Gledo si, priznaj. +27 za 19 minuta na parketu. A očajan je bio. 

ne ne, komentarisali smo mi ovamo sto smo gledali mec, i primetim da dok je RT bio na terenu, CZV je pravila onu seriju, pa sam bas rekao da ce se ispostaviti da ima najveci +/-

u toku utakmice smo pogledali stats i pokaze se da je stvarno tako

 

zato sam znao :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

pa da, logicno da radonja iskusno dovodi markusa dva meseca pre nego sto mu istekne suspenzija, i sad moze opusteno da doda jos jednog igraca na listu onih koje nam fale da bismo igrali nesto nalik na kosarku.

Link to comment

pa da, logicno da radonja iskusno dovodi markusa dva meseca pre nego sto mu istekne suspenzija, i sad moze opusteno da doda jos jednog igraca na listu onih koje nam fale da bismo igrali nesto nalik na kosarku.

 

Vilijamsu suspenzija istice valjda 1. decembra.

Link to comment

Jel se samo meni cini da se Ceda Vitkovac opasno dziberise kroz celu karijeru,mozda je to decku tm,onako na snagu ali tu on dodaje malo mirodjije pa nije bas uvek pregledljivo.

Link to comment

Čedica je bizgov.

Sva ta laktanja...posebno ono na Simketu nakon zvižduka... kazuju sve.

 

Tu ne pomaže ni ono domaćinski...

,,brate mili, igraš derbi ...gledaju te žena, rodbina, prijatelji, komšije...a ti pajser u serijama."

Link to comment

Koliko znam trazi se i bek tako da verovatno Tompson leti cim mu stigne zamena. Sto se tice Mekela verujem da ce ostati bar do kraje prve faze EL, ako prodjemo u TOP 16 mislim da ce ostati, a ako ne prodjemo verovatno ce i njega otpustiti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...