Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

previse se mediokriteta nakupilo pod etiketom zahvalnih i iskusnih igraca, i bojim se da ni jednom ne preti da opadne uloga kako se bude sezona odmicala. a onda ce stranci muzare biti krivi, a ne to sto trener bazira na igracima koji su najobicniji sljakeri bez trunke talenta i osecaja za igru.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve se bojim da ce da mu podigne samopouzdanje zakucavanje iz kontre dva na nula. Trebalo je da mu doda tu loptu ali nista to ne bi promenilo, vec iz minutaze pre toga se videlo da se izgleda trazi drugi igrac umesto Rajana i da je on najverovatnije bivsi.

 

edit: I to ce se traziti drugaciji tip igraca jer se Guduric ocigledno nametnuo i pokazao da moze, a koliko god da mi je zao Tompsona najbolji moguci scenario je da njegovu ulogu u timu preuzme nas klinac.

 

I kao sto rekoh, eto nama Markusa nazad. Strucnost ispred politike, mudrost ispred salate. :s_a:

Link to comment

mogao bi trener za pocetak da ga ne tjera da iskace deset metara od kosa kad brani pik.

 

Ili da mu kaže da, kad protivnički nek probije prvu liniju, makar napravi neki pokret u njegovom smeru. Kad se to uči, u petlićima? Onih par napada u 3/4 je bilo full Petar Popović mode.

Link to comment

I kao sto rekoh, eto nama Markusa nazad. Strucnost ispred politike, mudrost ispred salate. :s_a:

 

Je l to zvanično? Sve četiri za taj potez, najzad neko ko zna košarke. Dodatni plus je manje Jovića na terenu.

Link to comment

Je l to zvanično? Sve četiri za taj potez, najzad neko ko zna košarke. Dodatni plus je manje Jovića na terenu.

 

Zvanicno. Radonjic rekao da se prikljucuje u ponedeljak. Jedino ako se nije zajebavao.

Edited by harper
Link to comment

 

"Imamo mnogo vremena i treninga do petka, uradićemo sve da budemo spremni. Cirbes neće biti na treningu sutra, ne znam za prekosutra. Ponavljam, dajemo sve od sebe da uradimo sve najbolje što možemo, kada se svi vrate i Dangubić i Mitrović i Vilijams i još jedan Vilijams, ne znam ko više, bićemo dobri", zaključio je Radonjić.

 

Kakav twist, Radonjara majstor suspensa :D

Link to comment

Markus Vilijams je potpisao za Zvezdu i doći će u ponedeljak da radi sa timom. Kada se svi vrate, i Dangubić i Mitrović, i Vilijams, i drugi Vilijams, bićemo opet dobri. A možda i niko ne dođe", u svom stilu je govorio Radonjić, ostavljajući tako različite mogućnosti za tumačenje njegovih reči.

Edit : kasnim :)

Radonja se malo sprda :D

Edited by KennyDalglish
Link to comment

znalo se to za markusa jos pre par nedelja. pisali smo ovde o tome harpere dok si bio u bajboku.

 

nemoderisani, taj tvoj poverljivi izvor te ispalio. moj drugar i dalje potpuno pouzdan :)

 

probacu da saznam ko ide. mislim da ce i mekel i thompson ali to je samo moje nagadjanje.

 

veceras nisam gledao, nije bilo uslova na putu cacak-beograd. vidim po komentarima da zentara nastavlja po starom. sasvim ocekivano.

Link to comment

znalo se to za markusa jos pre par nedelja. pisali smo ovde o tome harpere dok si bio u bajboku.

 

nemoderisani, taj tvoj poverljivi izvor te ispalio. moj drugar i dalje potpuno pouzdan :)

 

probacu da saznam ko ide. mislim da ce i mekel i thompson ali to je samo moje nagadjanje.

 

veceras nisam gledao, nije bilo uslova na putu cacak-beograd. vidim po komentarima da zentara nastavlja po starom. sasvim ocekivano.

 

Sreca sto nisi bio tu, da si video s kojom petorkom je Radonja izasao na teren ne bi moglo da se zivi od tebe na forumu. :lolol:

Link to comment

Ja gledao drugo poluvreme i prilicno sam sokiran sa nekim stvarima i nisam siguran da povratak Wilija moze to sve da izpegla...

 

Meni je Quincy ostavio dobar utisak, ali izgleda kao cist suter, brz je, ali deluje malo kao skakavac, tanke ali dugacke ruke...

 

Thompson je smesan, u 4/4 se dva puta zakucao u odbranu, toliko slepo da je vec smesno...

 

Da mogu da biram, Thompson out a moze i Jovic ali strah me da ce pre Mekel...

Link to comment

Jesam ja jedini koji u ovim recima Radonjica vidi sprdacinu? :unsure:  Vidim svi zivi preneli kao da je gotova vest, kakva ce epohalna ispala da bude kad Radonja pojasni da se zajebavao :lol:

Link to comment

Jesam ja jedini koji u ovim recima Radonjica vidi sprdacinu? :unsure:  Vidim svi zivi preneli kao da je gotova vest, kakva ce epohalna ispala da bude kad Radonja pojasni da se zajebavao :lol:

 

Što bi bio dobar znak, da se malo opustio. Ili da je gledao Božovićeve konferencije. Ali ne stoji mu, Za razliku od Božovića Radonja je ozbiljan čovek i trener, zato su ga svi doslovno shvatili

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...