Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zato što je "razigravač", a ovom trebaju  laki bilo kakvi poeni

 

Jadan taj koga Mekel treba da razigra

 

Mislis onaj Mekel koji je danas imao 10 asistencija?

Link to comment

Negde do sredine treće mi se u stomaku sakuplja mučnina od Tejićeve igre, pomislih više puta kako će mu karijera biti max na nivou Vladimira Tice... A onda totalna promena, čvrsta odbrana, banana, kretanje, poeni, lep asist Zirbesu. Odlažem predskazanje o karijeri za neku drugu priliku.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Ovo je bilo najgore suđenje u istoriji sporta. Ko je onaj treći sudija što sudi kao da 1982.?

 

Koljensic, jedan od najgorih sudija ABA lige.

 

Ne volim kad nase sudije sude derbi jer se trude da "zastite" utakmicu. Oba puta su poludeli sa sudjenjem kad smo se odlepili na dvocifrenu razliku, posle su valjda i oni videli da ovde od utakmice nema nista jer je Partizan pao sa snagom pa su odustali.

Link to comment

Mislis onaj Mekel koji je danas imao 10 asistencija?

ma jeste imao, ali je stvarno trebao da mu baci pas

 

i zbog "team spirit-a" a i da ovom malo podigne samopouzdanje

 

bas me je zao RT-a :/

Link to comment

Najgore od svega je to sto je ona rupetina od Stimca nabila statistiku pa ce da krenu price o tome kako je odlican igrac za te pare. Izludeo sam koliko su bekovi Partizana setnji do obruca imali dok je on bio na parketu, ubice nas Fenerovi bekovi kad on bude na parketu.

Link to comment

ma jeste imao, ali je stvarno trebao da mu baci pas

 

i zbog "team spirit-a" a i da ovom malo podigne samopouzdanje

 

bas me je zao RT-a :/

 

Sve se bojim da ce da mu podigne samopouzdanje zakucavanje iz kontre dva na nula. Trebalo je da mu doda tu loptu ali nista to ne bi promenilo, vec iz minutaze pre toga se videlo da se izgleda trazi drugi igrac umesto Rajana i da je on najverovatnije bivsi.

 

edit: I to ce se traziti drugaciji tip igraca jer se Guduric ocigledno nametnuo i pokazao da moze, a koliko god da mi je zao Tompsona najbolji moguci scenario je da njegovu ulogu u timu preuzme nas klinac.

Edited by harper
Link to comment

Ja bi menjao Mekela,tragicno je kada on uspori,pocne da se guzi,trazi iskljucivo pik sa centrom,dok se protivnici sklanjaju iza kosa,ali on nume da pogodi,zaista i Rajan i ostali vape za plejom skorerom

Link to comment

 

 

Petorka koja je napravila razliku je zapravo nasa prva petorka u ovom trenutku, Mekel - Guduric, Tompson - Miler - Cirbes umesto Stimca i to je to.

Tako je. Videćemo koliko će i kada ta petorka provesti na terenu. Zato mi Radonjić ide na kurac, on svojim vođenjem tima i raspodelom minuta direktno utiče na našu (ne)efikasnost što je i rezultiralo sa one dve blamaže.

Link to comment

Najgore od svega je to sto je ona rupetina od Stimca nabila statistiku pa ce da krenu price o tome kako je odlican igrac za te pare. Izludeo sam koliko su bekovi Partizana setnji do obruca imali dok je on bio na parketu, ubice nas Fenerovi bekovi kad on bude na parketu.

 

Štimac je užasan, ali užasan. Mnogo je gori nego što sam očekivao, tj imam utisak da je gori nego što je bio pre 5 godina u Zvezdi. Ne znam kako mi možemo bilo šta da odbranimo na EL nivou sa njim na parketu.

Link to comment

Štimac je užasan, ali užasan. Mnogo je gori nego što sam očekivao, tj imam utisak da je gori nego što je bio pre 5 godina u Zvezdi. Ne znam kako mi možemo bilo šta da odbranimo na EL nivou sa njim na parketu.

mogao bi trener za pocetak da ga ne tjera da iskace deset metara od kosa kad brani pik.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...