Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Pa nisu nade za približno, gajila su se mišljenja da će ovaj tim biti podjednako dobar ili čak bolji od onog -_- A onda uleteo yolo i sve im pokvario...

ne za uspeh ovog tima, nego proslogodisnjeg nakon poraza od Cibone u Areni pre dve godine.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve veze ima, to je bio drugi tim.

 

Nije ove godine problem to što je Radonjić ziheraš ili štreber. Bio je on to odvek. Problem je što mu tim izgleda kao da je na letovanju, a baš fanatizam, trčanje i borba do sada nikad nisu bili upitni (ok, Boban je tankovao po Abi, ali to je moglo i da se podvede pod strateški ispravno).

 

Ja sam prilično digao ruke od ove sezone. Bilo bi super da nam se isporuči 6 meseci Vilijamsa u pristojnoj formi i da se Boriša i Gudura afirmišu (ovo Joe što piše o Simanićevoj minutaži je za mene potpuno bizarno - ako nema snage da igra 5-6 minuta po četvrtini sa 17 godina, bolje da završava školu).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Problem je u tome što sam očekivao neki pomak u njegovom rezonovanju u odnosu na panične reakcije i blokiranja mozga iz prošle sezone. To su sve stvari koje se mogu utrenirati i ublažiti vremenom, ali izgleda da kod njega to nije slučaj za sada.

Link to comment

odustao si od sezone posle 10 utakmica, jbg to samo kod nas zvezdasa moze u pm  :isuse:

pogle samo grobare, nista ne moze pokolebati njihovu veru u perin tim. a medju panterima, kao i uvek, defetizam :(

Link to comment

 (ovo Joe što piše o Simanićevoj minutaži je za mene potpuno bizarno - ako nema snage da igra 5-6 minuta po četvrtini sa 17 godina, bolje da završava školu).

 

 

zato sto igraci fizicki peak dostizu u 17 godina

Link to comment

zato sto igraci fizicki peak dostizu u 17 godina

 

lol

 

Kakve veze ima, to je bio drugi tim.

 

Nije ove godine problem to što je Radonjić ziheraš ili štreber. Bio je on to odvek. Problem je što mu tim izgleda kao da je na letovanju, a baš fanatizam, trčanje i borba do sada nikad nisu bili upitni (ok, Boban je tankovao po Abi, ali to je moglo i da se podvede pod strateški ispravno).

 

Ja sam prilično digao ruke od ove sezone. Bilo bi super da nam se isporuči 6 meseci Vilijamsa u pristojnoj formi i da se Boriša i Gudura afirmišu (ovo Joe što piše o Simanićevoj minutaži je za mene potpuno bizarno - ako nema snage da igra 5-6 minuta po četvrtini sa 17 godina, bolje da završava školu).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

:isuse: 

Link to comment

Ja sam prilično digao ruke od ove sezone.

 

Kad Robija u petak bude ruzno platio za ovih -200 iz Madrida i Moskve, spustices ruke i moliti za oprost za ovo sto si napisao.  <_<

Edited by Nikodije
Link to comment

Ocigledno je da je debelo zasrano sa tajmingom dovodjenja igraca i kompozicijom tima, da li je zasrao on ili su zasrali svi zajedno to u sustini nije ni bitno jer ce on na kraju odgovarati za to. Radonjic je izgleda imao neku logiku da ce od gomile mediokriteta da sklopi harmonican i efikasan tim u kojem ce raspodela uloga biti prostrta na svih 12 igraca i na kraju je zavrsio sa gomilom igraca od kojih niko nema pojma kakva je hijerarhija u timu i sta ko od njih treba da radi na terenu. Zbog toga igraci nemaju strpljenja, organizacija igre brzo puca i onda krene neka privatna kosarka koja ne prolazi, sto igrace cini dodatno nervoznim i malodusnim.

 

Realno, nisu pomogle ni povrede i tu mu verujem da ga je taj sneg u decembru iznenadio. Cirbes, Sofo, Nastic, Luka i Tejic, sa Milerom (ili nekim drugim igracem na poziciji 3/4) je respektabilna unutrasnja linija a od tih igraca maltene jedino Nastic i Sofo su se neke jade pripremali sa timom pre sezone. Jos se na to nadovezala ova budalastina sa zamenom Skorcanitisa Stimcem koji em sto je nikakav igrac, em ce i njemu trebati vremena da se malo pohvata s ostatkom tima.

 

Ovo sto mi igramo nije realno, cak i ovakav tim sa svim ovim povredjenim igracima nominalno je mnogo bolji od onoga sto pokazuje i za to je Radonjic kriv jer je za to uvek trener kriv. S tim sto ja mislim da ga u ovom trenutku ne treba menjati jer na trzistu nema trenera koji mogu brzo da pokrenu tim koji je neko drugi selektirao, a i to sto ima tesko da ce hteti da radi sa Covicem za primljene dve plate od 12, koliko je Radonjic primio pre nego sto je Kalina prodat. Nijedan ozbiljan trener pod takvim uslovima nece doci, a ti koji bi ipak dosli ne da nisu bolji od Radonjica nego tesko mogu u istu recenicu s njim. Voleo bih i ja da vidim na nasoj klupi Plazu, onog Letonca (bese Bagackis ili tako nekako), Trinkijerija ili tako nekog lika koji se tek probija u vrh a vec ima neke rezultate iza sebe ali mi za to planinarenje nemamo para.

ovaj, ako je debelo zasrao sa kompozicijom tima i dovodjenjem pojacanja, a lose menja gorim, plus mu  i takav sklepan tim igra prilicno ispod svojih mogucnosti, zasto ti je cudno sto mu se kenja po glavi? ocekujes od ljudi da sa budinim smeskom posmatraju sezonu, mantraju "strpljen- spasen" i "tri put meri jednom seci" i znaju da ce sledeca inkarnacija biti bolja, samo ako se iskreno trude?

 

missim, licimur si ako od navijaca ocekujes strpljenje, koje ni ra & ekipa nemaju prema igracima, te ih na brzinu kupuju i jos brze menjaju za sumljive alternative. licimur i debeovac -_-

Link to comment

zato sto igraci fizicki peak dostizu u 17 godina

Pa u fizičkom peaku igrači igraju 100 utakmica po 40 minuta u uslovima NBA, a ovaj u 17 kao fizički freak ne može da igra 20 min nedeljno u Aba konkurenciji?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

htelo se vise nego prosle sezone i otud razocarenje.radonjic se zajebao sa debelim grkom i sreca vasa sto je uredjeno da ide.od prvih dana je bilo nezadovoljstvo i  koga dovedosmo.

tim vam je u tranziciji pa lose deluje.a onolike pobede himkija i reala su sto bi reko sedokosi  :nobles:,sve je to normalno.jos real izgubi od strazbura i znalo se sta vas tamo ceka.**mozda se vrne markus..mozete i u 16 u evroligi a u aba ste neprikosnoveni.cedevita vas dobila ali tesko ce oni izdrzati do maja-juna.

a radonja ko radonja.sto rece mister no,njegove ekipe imaju glavu i rep i to e to.kad je uzeo trofeje bio vam je fil djekson a sad odma blato  :isuse:

Edited by teacher
Link to comment

ovaj, ako je debelo zasrao sa kompozicijom tima i dovodjenjem pojacanja, a lose menja gorim, plus mu  i takav sklepan tim igra prilicno ispod svojih mogucnosti, zasto ti je cudno sto mu se kenja po glavi? ocekujes od ljudi da sa budinim smeskom posmatraju sezonu, mantraju "strpljen- spasen" i "tri put meri jednom seci" i znaju da ce sledeca inkarnacija biti bolja, samo ako se iskreno trude?

 

missim, licimur si ako od navijaca ocekujes strpljenje, koje ni ra & ekipa nemaju prema igracima, te ih na brzinu kupuju i jos brze menjaju za sumljive alternative. licimur i debeovac -_-

 

Ma, Radonjicu se kenja po glavi zato sto se Radonjicu kenja po glavi. Kenjalo mu se svakog dana otkad je seo na Zvezdinu klupu sta god da je radio i kako god mu je tim igrao.

 

Ono sto ocekuje od navijaca je da gledaju kosarku i da ne misle da su eligible za vodjenje politike kluba za koji nemaju nimalo razumevanja, niti imaju imalo strpljenja. Onaj muceni Kralj odustao od sezone posle deset utakmica, njemu je valjda sve vec jasno i nema potrebe da se dalje brine o tome sta ce se desavati kad vec unapred sve zna. Isto to se pisalo i prosle godine i nikom nije palo na pamet da kaze da je mozda pogresio u proceni, spasonosno resenje je nadjeno u velicanstvenom timu dva puta boljem od konkurencije koji se sam selektirao, sam uigrao, sam pobedjivao i sam poosvajao sve trofeje, junacki se boreci protiv Radonjica koji je dao sve od sebe da ga spreci u tom preduzecu.

 

Radonjic je u Zvezdi imao i up i down faze, ako mu se spocitava jedno onda mu treba valjda pripisati i drugo. Ako nista drugo, ono sto je uradio prosle sezone zasluzuje da se ima makar malo strpljenja da se saceka i vidi sta hoce da napravi s ovim novim timom koji je selektirao. Nema sekiracije, ako pukne uvek su tu Vukoicic i Bosko Djokic da uskoce Covicu u krilo i svojim minucioznim kosarkaskim umecem spasu tim od katastrofe. Niko nije ni glup ni slep, jasno je svima da on nije ni nokat na malom prstu za Dudu Ivkovica, Obradovica, Pesica ili tako nekog velemajstora kosarke ali je dovoljno razmotriti sta su moguce alternative i ne brinuti se mnogo zbog toga sto nam je bas Radonjic trener a ne neko drugi.

Link to comment

kome je blato?

radonja legenda -_-

ne, bez zajebancije, kad bi sad menjali radonju ja bih mogao svariti ivkovica, obradovica, pesica, kokoskova i obradovica 2.

odnosno to bi bili koraci napred u slucaju prve cetvorice, a u slucaju obradovica sase, sta znam tu su negde, al je on nas, pa ima kredit (mada ga je ne volim nikako. zbog one sezone koju je proveo na rehabilitaciji u zvezdi i zbog nabadanja jedne od najvecioh legendi srpske moderne kosarke, spavaca topica).  sa obzirom da su svi nabrojani treneri  pod ugovorom i daleko od zvezde koliko  i greg popovic, sve i da se treba menjati radonja nema ga ko zameniti od domacih trenera.

stranog trenera u zvezdi ne bih nikako zeleo, posto sam ubedjen da bi se malo koji snasao u ovoj nasoj sredini, posebno sa covicem kao poslodavcem

dakle radonja itekako ima kredita da se uopste ne razmislja o njegovoj smeni, a i sve da nije tako, nemamo kvalitetnije resenje, tako da to nam je sto nam je.

 

napredovace ovaj tim u to sam siguran, radonjic jeste malo sporiji trener, ali jbg. a i okolnosti mu nisu isle na ruku.

a sto se stimca tice, juce nisam bio pri kompu kad su bili najjaci udari na nejakog stimaru, treba i njemu dati vremena. poznat je po tome da ga telo ne slusa najbolje i da mu refleks nije najjace oruzje.kad pohvatra malo akcije, ima da se preporode i on i mekel, a indirektno i nasi snajperi tompson, simonovic i naravno lazic. ima da resetamo :fantom:

i da spradali se juce ljudi sa stimarinim skokom, a on je sasvim korektan hvatac lopti. ne takmici se u disciplini skok u vis pa da je odraz jedino bitan, ima nesto do zauzimanja pozicije, duzine, a i tela sposobnog da sacuva tu poziciju kad je ugrabi

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...