Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ja sam predlagao Muslija kao drugog centra jos pre pocetka sezone i dalje mislim da to uopste ne bi bila losa ideja. Musli je mrtvo puvalo ali je centar sa odlicnim size-om kojeg bi dobar trener, a Radonjic ima debeli portfolio uspesnog rada sa visokim igracima, mogao lepo da iskoristi. U pitanju je drugi centar ekipe koja kompletna kosta oko 2 miliona, ne znam sta ljudi ocekuju da dobiju na toj poziciji za te pare.

 

Sto se Stimca tice, ne volim taj tip centara osim ako nemaju bas ozbiljnu visinu. Trom, spor, neinteligentan, bez atletike, bez skoka, bez suta. Da nema visinu koju ima bio bi lucki radnik, ovako zaradjuje hleb od kosarke.

 

Sad kad se pogleda unazad, mozda si i bio u pravu ako si to pisao, posebno ako se pogleda kako doticni sada igra u Spaniji, izgleda da je procvetao otkad je napustio Doolove dizgine. Al s obzirom da smo mi ovog leta pravili vise marketinski nego kosarkaski tim, Musli verovatno nikako nije bio opcija, a mogu misliti kako bi tek uticajna RSB armada reagovala na takav potpis, a posebno ukoliko bi doticni vezao neke lose utakmice. Trazila bi se smena i trenera i uprave. Ovako je bolje, ako vec nije uspelo sa Sofom, makar je tu nase dete, i veliki zvezdas, pa sta nam bog da.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni Štime deluje kako hiperinteligentan momak u odnosu na prosek vrhunskih sportista. Sve što je ikad izjavio i sve što je o njemu rečeno od ljudi koji su trenirali i igrali sa njime to potvrđuje. Jebeš izraz lica.

 

Za Muslija je btw doktor.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja sam predlagao Muslija kao drugog centra jos pre pocetka sezone i dalje mislim da to uopste ne bi bila losa ideja. Musli je mrtvo puvalo ali je centar sa odlicnim size-om kojeg bi dobar trener, a Radonjic ima debeli portfolio uspesnog rada sa visokim igracima, mogao lepo da iskoristi. U pitanju je drugi centar ekipe koja kompletna kosta oko 2 miliona, ne znam sta ljudi ocekuju da dobiju na toj poziciji za te pare.

 

Sto se Stimca tice, ne volim taj tip centara osim ako nemaju bas ozbiljnu visinu. Trom, spor, neinteligentan, bez atletike, bez skoka, bez suta. Da nema visinu koju ima bio bi lucki radnik, ovako zaradjuje hleb od kosarke.

 

Štimac ima šut s poludistance, a u Pešićevo vreme je znao i trojku da pogodi. Njegova velika mana je odbrana, naročito 2 na 2 i tu ćemo imati problema kad je on u igri. Nema šanse da bi dolazak Muslija u bilo kom smislu bio bolji za nas od dolaska Štimca, koji sve i da ima sve ove mane, bar uvek deluje pozitivno energetski na tim. Jedino ako bi se odjednom pojavio nekakav novi, unapređeni Musli koji ne pravi gluposti u svakoj fazi igre, što je nemoguće.

Link to comment

Sad kad se pogleda unazad, mozda si i bio u pravu ako si to pisao, posebno ako se pogleda kako doticni sada igra u Spaniji, izgleda da je procvetao otkad je napustio Doolove dizgine. Al s obzirom da smo mi ovog leta pravili vise marketinski nego kosarkaski tim, Musli verovatno nikako nije bio opcija, a mogu misliti kako bi tek uticajna RSB armada reagovala na takav potpis, a posebno ukoliko bi doticni vezao neke lose utakmice. Trazila bi se smena i trenera i uprave. Ovako je bolje, ako vec nije uspelo sa Sofom, makar je tu nase dete, i veliki zvezdas, pa sta nam bog da.

 

RSB armada je sinonim za gomilu glupavih klinaca koji jedva da su pre prosle sezone odgledali vise od nekoliko kosarkaskih utakmica. Ako nasi prave tim imajuci njih u vidu onda su zasluzili sve lose sto moze da im se desi.

Link to comment

Inače ova teza o Sofou kao maskoti koja prodaje dresove, preti da uđe u almanahe savremenog zvezdaštva. To i da je Nedović bolji od Mekela.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Meni Štime deluje kako hiperinteligentan momak u odnosu na prosek vrhunskih sportista. Sve što je ikad izjavio i sve što je o njemu rečeno od ljudi koji su trenirali i igrali sa njime to potvrđuje. Jebeš izraz lica.

 

Za Muslija je btw doktor.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Koga boli kurac za izjave van terena, on igra neinteligentno i to je kraj svake price o inteligenciji. Na tviteru moze da bude i akademik sto se mene tice.

Link to comment

Štimac ima šut s poludistance, a u Pešićevo vreme je znao i trojku da pogodi. Njegova velika mana je odbrana, naročito 2 na 2 i tu ćemo imati problema kad je on u igri. Nema šanse da bi dolazak Muslija u bilo kom smislu bio bolji za nas od dolaska Štimca, koji sve i da ima sve ove mane, bar uvek deluje pozitivno energetski na tim. Jedino ako bi se odjednom pojavio nekakav novi, unapređeni Musli koji ne pravi gluposti u svakoj fazi igre, što je nemoguće.

 

Kako na koji. Na Himki je, recimo, delovao toliko pozitivno da su nam odmah nakon njegovog ulaska na parket napravili seriju od 12:0 i preokrenuli utakmicu. Stime Bull - dao im krila.

Link to comment

Inače ova teza o Sofou kao maskoti koja prodaje dresove, preti da uđe u almanahe savremenog zvezdaštva. To i da je Nedović bolji od Mekela.

Мекел = Јовић кад има добар дан

Link to comment

Kako na koji. Na Himki je, recimo, delovao toliko pozitivno da su nam odmah nakon njegovog ulaska na parket napravili seriju od 12:0 i preokrenuli utakmicu. Stime Bull - dao im krila.

 

Ne znam, ja na to malo drugačije gledam - uspeo je čak u takvom totalnom raspadu da napravi pet skokova u napadu. Mada, tek je došao, da sačekamo malo.

 

Meni je mnogo veći problem tima naša bekovska trojka bez šuta Mekel-Jović-Lazić, gde nema nikakvog prostora za napredak. Lazić mora da igra specijalca u odbrani, da ulazi kad nekog raspucanog igrača protivnika treba umrtviti, više od toga ne stoji od njega očekivati. Jović isto ne može da igra dvojku, bar kad je u igri Mekel.

Užasno nas je lako braniti kad vreme na bekovima troše ova trojica, mora tu nešto drugo da se smisli.

Link to comment

Mekel-Jovic-Lazic + Tompson stvarno jeste 1 nepotentna spoljna linija, nit poena, nit organizacije. Vidim da neki™ forumi i tviteri dovode novog igraca spolja, i meni to ne deluje nemoguce, ovo se dosad pokazalo kao slabo. Hvale vredno je to sto je Guduric dobio prostora, kao i napredak Jovica, ali sa trenutna dva stranca necemo se mnogo usreciti, i necu plakati ako tu bude nekih promena.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kako na koji. Na Himki je, recimo, delovao toliko pozitivno da su nam odmah nakon njegovog ulaska na parket napravili seriju od 12:0 i preokrenuli utakmicu. Stime Bull - dao im krila.

Štimac kao druga petica je najmanji problem ovog tima. Siguran sam da nećemo podbaciti zato što na petici imamo Cirbesa, Štimca i Nastića. Ne sviđa se ni meni taj igrača, ali pitanje je da li su mogli na briznu da nadu bolje rešenje. Cela priča oko Sofoa je velika greška, a što se samog Štimca tiče:

 

U pitanju je drugi centar ekipe koja kompletna kosta oko 2 miliona, ne znam sta ljudi ocekuju da dobiju na toj poziciji za te pare.

Link to comment

Brate...

Da je zaista jebeni ppopovic dosao, manje bi se zalili.

Stime je snazan, dugacak centar solidnog suta. Sa odgovarajucom ulogom i energijom koju nosi moze biti sasvim pristojna opcija da na 10-15 min odmeni cirbesa.

Naravno ako neko bude imao ideju da ga rabi kao prvu napadacku opciju ekipe onda smo u kanalu, ali slicno se moze zakljuciti za vise od pola ekipe

Link to comment

Добро, овдје се претјерује са Муслијем и ППоповићем, али петорка која ће вјероватно доста бити на паркету:
Мекел-Јовић-Лазић-Симоновић-Штимац ... Ајој.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Добро, овдје се претјерује са Муслијем и ППоповићем, али петорка која ће вјероватно доста бити на паркету:

Мекел-Јовић-Лазић-Симоновић-Штимац ... Ајој.

 

Dobro, sad i ti preterujes s obzirom da ce osnovne opcije na 4 i 5 biti Miler i Cirbes, pa ovakva petorka verovatno nece dosta biti na parketu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...