Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ekipi trebaju normalni navijaci koji su gledali kosarku i pre nego sto je Covic uvalio kitu Vujosevicu, pa stoga razumeju ovu igru. Mislio sam posle onakvog zavrsetka prethodne sezone da vise necemo upadati u amok posle samo jednog poraza ali sam se ocigledno zajebao. Radonjic ima nultu toleranciju kod navijaca kad su porazi u pitanju, to je posledica beskonacnog prdjenja o svemirskim budzetima i preskupim akvizicijama koje moraju da se setaju kroz prvu fazu Evrolige a na poraze u ABA ligi ne sme ni da se pomisli.

mozda je malo i do njega? zato sto npr ima obicaj da iz nepoznatog razloga izvuce iz igre nekog koga je krenulo, a drzi onu muvu bez glave slabu 30 minuta u igri?

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja slabo primecujem pljuvanje Radonjica van ovog foruma. To je ipak specijalnost forumskih ekseparata, bastiona sposobnosti, postenja i dostojanstva.

postoji li ista gluplje od ovakvih postova? mozes li iz kosarkaskog ugla da objasnis zasto ne bi trebalo da se pljuva po radonjicu?

Link to comment

Koliko god se na ovom forumu ne sme nista pozitivno reci o Mitrovicu, apsolutno verujem Radonjicu da je njegova povreda ozbiljno razjebala ovaj tim. Luka je nas jedini visoki igrac koji moze da napadne kos na vise nacina i dovoljno je kreativan da iskoristi svaku nepaznju u odbrani koja bi ga ostavila samog na sutu ili prodoru. Dangubic nam, s druge strane, mnogo vise fali u odbrani, Radonjic voli da koristi njegovu kombinaciju brzine, dugih ruku i visine da ometa protivnicke plejeve. Njih dvojica mozda nisu ekstra igraci ali donose ovom timu ono sto on nema i ne moze lako da nadoknadi iz postojeceg rostera.

 

Nije stvar u tome, jeste babina povreda razjebala dosta stvari, ali ovakve tužne priče se potenciraju od početka, još dok su Tejić i Danguba bili van ekipe slušali smo to u svakoj izjavi, plus je svaki komentator tekme morao da dosoli i da ponovi 15 puta istu priču.

Link to comment

Boldovani mi je prvi pao na pamet kad je silovanje Štimca u pitanju. Inteligentan centar sa dugim rukama, pametnim rešenjima, koji ume da se izvuče da šutne. Ovaj će moći samo da ga gleda.

I to ne bilo kako, nego širom otvorenih oči... uf usta.

 

Imali su Muslija pred očima, ali eto nama Nastare i Štimca.

 

Kukanje na povrede je čist pokušaj stvaranja alibija, jer je svestan koliko su nekonkurentni na parketu. Baš kao i najava sedam vezanih poraza.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Al kako brzo smo od centarskog tandema Bobi - Cirbes vraceni u realnost i diskusije tipa da li je bolji Stimara ili Musli, cak se i rahmetli™ Petar Popovic opet pominje. Bedak.

Link to comment

Nije stvar u tome, jeste babina povreda razjebala dosta stvari, ali ovakve tužne priče se potenciraju od početka, još dok su Tejić i Danguba bili van ekipe slušali smo to u svakoj izjavi, plus je svaki komentator tekme morao da dosoli i da ponovi 15 puta istu priču.

 

Ne znam, ne pratim priljezno Radonjiceve izjave ali se nesto ne secam da je mnogo pricao o tome pre Lukine povrede. Jeste se zalio na nedostatak treninga zbog prekasnog kompletiranja tima i trazio strpljenje ali valjda je znao s kim ima posla pa je pozurio da sebi nadje alibi za lose igre na pocetku sezone. Mi nismo uopste toliko lose izgledali do Lukine povrede, jedino smo priredili onaj hrkljush u Zadru ali smo i to nekako dobili. Poraz od Cedevite u Zagrebu na jednu loptu nije senzacija, Zagrepcani imaju veoma jak tim za nase prilike. Generalno je mnogo price i mnogo nervoze u i oko kluba bez neke narocite potrebe. OK, igramo lose ali mnoge ekipe, cak i neke mnogo jace od nas, izgledaju dosta lose u ovoj fazi sezone pa nikom nista.

Link to comment

Sad se preporucuje Musli i zali za njim, al nije tesko zamisliti to ritualno odricanje od KKCZ da je Musli stvarno i potpisan letos.

 

Ja sam predlagao Muslija kao drugog centra jos pre pocetka sezone i dalje mislim da to uopste ne bi bila losa ideja. Musli je mrtvo puvalo ali je centar sa odlicnim size-om kojeg bi dobar trener, a Radonjic ima debeli portfolio uspesnog rada sa visokim igracima, mogao lepo da iskoristi. U pitanju je drugi centar ekipe koja kompletna kosta oko 2 miliona, ne znam sta ljudi ocekuju da dobiju na toj poziciji za te pare.

 

Sto se Stimca tice, ne volim taj tip centara osim ako nemaju bas ozbiljnu visinu. Trom, spor, neinteligentan, bez atletike, bez skoka, bez suta. Da nema visinu koju ima bio bi lucki radnik, ovako zaradjuje hleb od kosarke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...