Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

ti se ponasas kao da su losa selekcija i neuigranost prirodne nepogode, niko nije kriv. tupson i mekel se daju oprostiti, zajebe se covek, ali za sofoa se iz aviona moglo videti da nije za ovaj tim. pa se jos na njegovo mesto dovodi mentol. realno, osim 2 deteta i mozda novog camca vam niko nije ni za onu stvar. neko tu jeste odgovoran za to sto nije mogao da sklepa funkcionalnu ekipu, a imao je uslova.

 

Naravno da su prirodne nepogode kad ti je iz prve ekipe cetiri igraca ili povredjeno ili izlazi iz povrede (Dangubic, Mitrovic, Tejic, Cirbes), plus ti je projektovani prvi plej kasno dosao zbog EP i jos jedan plus da su se kockali s pojacanjem nakon NBA cut-a koje im se zbog tih povreda nije isplatilo. Mozemo da pricamo ukrug o tome kako je selektirana ova ekipa ali, objektivno, mi ovu ekipu jos nismo videli kako zaista izgleda. Sad i necemo, buduci da je Sofo otpusten a dovedena ova beskorisna masa od Stimca umesto njega.

Edited by harper
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Losiji je od Stimca.

 

Značilo bi mi da elaboriraš malo, koji su to (striktno košarkaški elementi) koji Štimca izdvajaju iz debelog donjeg proseka. Pik, šut, skok, kreativna rešenja, granitna odbrana, mega ofanzivni potencijal?

Link to comment

Btw, nije loše ješ jednom skrenuti pažnju na tužnu realnost :(

 

 

 

Radonjić će na derbiju moći da računa na sve igrače, osim ranije povređenih Luke Mitrovića i Nemanje Dangubića. 

To su dvojicaa igrača koji su projektovana da budu nosioci. Ostali smo bez njih, valjda je to hendikep, ja dobro znam koliki. U izuzetno teškoj smo poziciji, to se oseća“, naveo je Radonjić.
Link to comment

Značilo bi mi da elaboriraš malo, koji su to (striktno košarkaški elementi) koji Štimca izdvajaju iz debelog donjeg proseka. Pik, šut, skok, kreativna rešenja, granitna odbrana, mega ofanzivni potencijal?

 

U prvom postu sam napisao da je Stimac daleko od fantasticnog resenja, posebno nema sta da se elaborira o igracu kojeg smo svi gledali 100 puta, on je sada iznudjeno resenje. Da su ga hteli, mogli su davno da ga uzmu. Ali kada je vec ovo sa Sofom propalo, onda su ziheraski isli na igraca sa kojim znaju na cemu su, a i domaci je igrac. Cirbes je prvo resenje, i mozemo da se nadamo da ce nastaviti ovako kako dosad igra, a Stimac ce u svojih 15-ak minuta makar biti koristan u skoku, sve preko toga je bonus.

Edited by Nikodije
Link to comment

Značilo bi mi da elaboriraš malo, koji su to (striktno košarkaški elementi) koji Štimca izdvajaju iz debelog donjeg proseka. Pik, šut, skok, kreativna rešenja, granitna odbrana, mega ofanzivni potencijal?

 

Dovodjenje Stimca je fail epskih razmera, tim pre sto je on bio dostupan sve vreme ako su vec hteli da ga dovode, pa bar ne bismo cekali da se uigra i pruzi makar to malo koliko moze. Sto puta je bilo pametnije da su doveli Muslija ili tako neko deblo od preko 210 cm da "drzi ledja" Cirbesu i da tako zatvore tu poziciju ali im je zinulo dupe za Sofovim "marketinskim potencijalom" pa su upali u paniku kad su shvatili da je Sofo malo isuvise specifican igrac i da je tim koji je poslozen oko njega bas onakav tim kakav ne moze da iskoristi te njegove specificnosti. To je greska koju ce nam debelo naplatiti Aleks Maric i Miro Bilan i zato je toliko opasna.

Link to comment

Štimac će možda biti koristan u ABA ligi, a i tada će Cirbes ulaziti čim prigusti protiv nekog Tajfuna. Kao što rekoh, i sa Petrom Popovićem znamo na čemu smo, a i dalje nisam čuo po čemu je Štimac značajniji po ekipu od njega.

Link to comment

To je greska koju ce nam debelo naplatiti Aleks Maric i Miro Bilan

 

Boldovani mi je prvi pao na pamet kad je silovanje Štimca u pitanju. Inteligentan centar sa dugim rukama, pametnim rešenjima, koji ume da se izvuče da šutne. Ovaj će moći samo da ga gleda.

Link to comment

Pisalo je negde da smo birali izmedju Stimca i Gagica, i nekako mi se cini da smo napravili los izbor.

sta je to, inkluzija? mora bar 1 specijalac na mestu centra?
Link to comment

Ne veru'em da je šilbovanje Sofoa glup potez! Ne, glup potez je bilo njegovo dovodjenje, a držanje u timu i pored toga što su uvideli koliku su glupost napravili, samo zarad čuvanja obraza bi bilo još idiotskije.

 

Bilo je jasno iz aviona da ga boli kurac, a nakon što mu je i Raov asistent frljoknuo peškir u glavu videlo se da je svima dokurčio. Čovek je, kao, profesionalac, a prežderava se i više nego očigledno (kao i po onom što sam čuo iz privatnih izvora).

 

Dovodjenje Štimca je takođe glup potez, ali pretpostavljam (nadam se) da bar ne košta mnogo.

 

Ekipi treba psiholog, uključujući i ČoRa.

Link to comment

Btw, nije loše ješ jednom skrenuti pažnju na tužnu realnost :(

 

Koliko god se na ovom forumu ne sme nista pozitivno reci o Mitrovicu, apsolutno verujem Radonjicu da je njegova povreda ozbiljno razjebala ovaj tim. Luka je nas jedini visoki igrac koji moze da napadne kos na vise nacina i dovoljno je kreativan da iskoristi svaku nepaznju u odbrani koja bi ga ostavila samog na sutu ili prodoru. Dangubic nam, s druge strane, mnogo vise fali u odbrani, Radonjic voli da koristi njegovu kombinaciju brzine, dugih ruku i visine da ometa protivnicke plejeve. Njih dvojica mozda nisu ekstra igraci ali donose ovom timu ono sto on nema i ne moze lako da nadoknadi iz postojeceg rostera.

Link to comment

Golubovic je sasvim korektan centar a sumnjam da je placen nesto astonomski u Strazburu (mada moguce da gresim oko plate)... U Areni je bio vise nego dobar onomad. Ne znam sto nije pokusano s njim jos letos.

Link to comment

Ekipi treba psiholog...

 

Ekipi trebaju normalni navijaci koji su gledali kosarku i pre nego sto je Covic uvalio kitu Vujosevicu, pa stoga razumeju ovu igru. Mislio sam posle onakvog zavrsetka prethodne sezone da vise necemo upadati u amok posle samo jednog poraza ali sam se ocigledno zajebao. Radonjic ima nultu toleranciju kod navijaca kad su porazi u pitanju, to je posledica beskonacnog prdjenja o svemirskim budzetima i preskupim akvizicijama koje moraju da se setaju kroz prvu fazu Evrolige a na poraze u ABA ligi ne sme ni da se pomisli.

Link to comment

Ja slabo primecujem pljuvanje Radonjica van ovog foruma. To je ipak specijalnost forumskih ekseparata, bastiona sposobnosti, postenja i dostojanstva.

 

Onda je ovo jedini forum na koji ides. :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...