Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je najjaci detalj da je iz toga sto simonovic mahom pogadja trojke kad je utakmica odlucena i sto mu "kontrola lopte nije na najvisem nivou" zakljucio da je ovaj koristan

Link to comment

Klasicna zvezda ove godine.

Posle svakog iskoraka napred (98. , pocetak sa Sagadinom, Pesic, prosla sezona) dolazi strmoglav pad.

Sledece na papiru je rasprodaja i igranje s klincima od kojih oni sto vrede prelaze u Partizan i tako u krug.

Link to comment

Malo koja kolicina frustriranosti se moze porediti sa ovom Zvezdinih kosarkaskih navijaca na ovom forumu. Morace da prodju godine i godine slicne prosloj dok se to ne smiri...

Link to comment

stvarno nije čudno da je klub takav pored takvih navijača i simpatizera. ja sam za radonja ostani i kad je najteže. osećam frust, jasno da se pogubio, ali ne vidim poentu u dovođenju nekog domaćeg dunstera koji je još gori. nek završi sezonu sa timom koji je selektirao, ovako loše ne možemo da igramo u kontinuitetu sa ovakvim rosterom, bio radonja tu il neko peti.

Link to comment

Malo koja kolicina frustriranosti se moze porediti sa ovom Zvezdinih kosarkaskih navijaca na ovom forumu. Morace da prodju godine i godine slicne prosloj dok se to ne smiri...

Obidji i druge,nema razlike,mada to i ne cudi,i nije samo basket u pitanju,fudbal takodje

Link to comment

Da je zajebao sa pojacanjima, zajebao je. Da povrede nisu pomogle, nisu. Ali ovakva dva epska blamiranja ne bi bila dopustiva ni za Uvalinovu Zvezdu. Radonji svakako treba dati kredit, zasluzio je, ali ne treba mu dati tu vrstu kredita da menja igrace kao na igrici dok mu ne bude sve potaman ako ne moze da odrzi minimalni nivo kompetitivnosti sa onim sto ima, nemamo mi prostora za tu vrstu bahatosti. Ti si birao tim, ti ga napravi da lici na nesto ili da se razilazimo kao ljudi. A on treba da bude svestan da ce kao trener nekad raditi sa vise materijala, nekad sa manje, i tu nema mesta za razmazenost. Jebiga, takav je posao.

Link to comment

Da stvar bude gora, mi smo fino poceli, igrali neku igru koja je licila na proslu godinu a onda se raspali. Ono sto brine je da kad se raspadnemo to bude totalni raspad. Nemamo igraca koji ce da uzme loptu i resi par napada makar i sam i tako zaustavi sunovrat. Mozda ce kvinsibto moci, bar meni tako deluje.

 

Takodje je odbrana prilicno losa i to na spoljnim pozicijama i rekao bih da tu falo dangubic. Jovic i lazic i dalje igraju dobru odbranu (lazic dodduse slabije nego prosle sezone), a guduric je solidan ali sve ukupno to deluje dosta lose. Himki nas je ubio trojkama a manje vise su sve bile otvorene. Slabije ekipe to nece koristiti u toj meri pa cemo u aba verovatno i dalje da dominiramo ali u el ce to biti muka ako se ne podignemo. Takmicarski smo upisali dva ocekivana poraza ali to kako smo izgubili moze da nas kosta... Nadam se da ce ra da podigne ekipu...

Link to comment

raspad je ovde vezan za trenera, ne za to kakve igrace imamo ili nemamo. dva meca po cetrdeset i kusur razlike gubimo, pa nismo zensku sekciju poslali.

nije ra kriv, krivi su navijači i simpatizeri. oni su birali, trenirali i vodili igrače.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...