Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ne, ja kažem da je debil ako je tačno to što pišeš. Dete od 5 godina zna šta igra Sofo i kako se koristi, gledaš pleja po svom ukusu i dovodiš ga, i onda bi ih terao posle mesec dana.

ja ti samo kažem da ra nije lutak na koncu i da se u mnogome pita u vezi kadrovskih odluka. pa ti vidi.

 

a da vrlo lako upada u paniku i onda se ponaša skroz ziheraški, to je valjda svima jasno.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

zvezdin izbor na kecu je bio prajs jer su ukapirali da im spoljna linija nema dovoljno sposobnosti da sama kreira poene. kad se to izjalovilo, pa... uslo se u panic buy mode. onda su se desile 2 povrede koje nisu sustinski previse bitne za nasu igru, s tim da je gubitak dangubica doveo do toga da lazica gledamo po 30 minuta na parketu, sto je konacni udarac ionako jalovoj spoljnoj liniji. na to se nadovezala i sofova nezainteresovanost, radonjino panicarenje, ćokijev tradicionalni manjak strpljenja i takta i eto ga... panika iz čista mira. jedan jedini bezveze poraz je bio onaj protiv olimpije i to je bilo dovoljno da se ne primeti da guduric igra iznad svih ocekivanja i da je borisa top talenat, te da ova sezona i dalje moze da bude do jaja.

 

videcemo, ako uspemo u novembru jednu pobedu da ostvarimo u el i ako ne bude daljih kikseva u aba, mozda se i primire.

 

miler je verovatno dobar izbor, jedino sto on znaci manje minuta za borisu i ne reasva nam probleme koje, ocito, imamo u defanzivnom skoku. te probleme nece resiti ni stimac.

Link to comment

Realno Williams je napravio Radonjica sampionom prosle godine, verovatno bi da se on pita potpisao dozivotni ugovor sa njim...ili kim god ko je sposoban na suvi kvalitet resavati utakmice i sipati koseve i asistencije kad god je gusto. Cim treba napraviti neki sistem igre tu se ne odmakne dalje od Jovicevog tapkanja lopte pola napada, eventualno nekog nategnutog p'n'r-a sa Zirbesom kao vrhuncem napadacke inventivnosti. Usralo ga je, a i nas, prosle godine za sve pare, bojim se da nam sleduje duzi period jurenja sopstvenih senki i lamentiranja nad slavnom sezonom, te cekanja nove sedmice na lotou u vidu vrhunskih pojacanja za male pare... 

 

Inace ne znam uopste da li je taj Williams, i koliko, zainteresovan da ponovo dolazi ovde, i prosle sezone je u drugom delu usao u kurcobolju, nabacio par kg i ocigledno duvao ko blesav, sad se zajebava po Californiji i ima da bude do jaja nabrijan i motivisan da se u decembru dovuce u ovu vukojebinu i vadi Radonjicu kestenje iz vatre za limitiran ugovor, posto je bio zaboga bad boy. Aha...

Edited by ducca
Link to comment

nije to baš tako.

 

recimo legendarno šilbovanje je bilo na isključivu radonjinu inicijativu. 

 

ovo što blic piše... tačno je da se razmišlja o povratku vilijamsa. malo je strpljenja u kkczv ali nije to samo do ekscentričnog rukovodioca.

A meni je  čovek koji me do sad nikad nije slagao u vezi kkczv rekao da blic piše gluposti i da se u klubu ne razmišlja o MWillu.  :o

 

edit: ... da tekstove plaća zalizani, da ih sve piše neki I. Velimirović i da, ako mi za to treba dokaz, samo pogledam da li se pominje Thompson koji je takođe u zalizanoj agenciji. (spoler alert, ne pominje se).

Edited by nemoderisani
Link to comment

A meni je  čovek koji me do sad nikad nije slagao u vezi kkczv rekao da blic piše gluposti i da se u klubu ne razmišlja o MWillu.  :o

sasvim moguće. svi mi ovde baratamo rekla-kazala nivoom informacija.

 

blic često piše gluposti, ne čitam ga pa ne znam šta su pisali u vezi sofa. jesu li oni bili medju onima koji su mu predvideli nogu?

Link to comment

Realno Williams je napravio Radonjica sampionom prosle godine

 

Pa realno, baš i nije. Naravno da je imao svog udela, ali je drugi deo sezone bio poprilično lošiji, i zasluge za titule bih pre dao Kaliniću i naravno Bobiju pre svih. 

Link to comment

dzenkins je igrao kao ona stvar(kurac) dok smo mi igrali najbolju kosarku i postigli najveci podvig sezone(plasman u top 16). da je onaj dzenkins sad tu, popio bi pedalu istog trenutka.

 

apsolutno kretenski je sporiti radonjin udeo u uspehu tima koji je selektirao i trenirao, nigde tu mozga nema. ali, ovo sto se radi ove sezone je cisto bezmudastvo i pizdunstvo, na prvi nagovestaj nekog problema sa igrom i da to nije bas sve 100% po trenervoj ideji i volji. ako izvrse jos neke rokade i jos bace u drugi plan ovih par klinaca sto valjaju, mogu samo da im pozelim da poduvaju karu kako dolikuje na kraju sezone, i to iskreno.

Link to comment

dzenkins je igrao kao ona stvar(kurac) dok smo mi igrali najbolju kosarku i postigli najveci podvig sezone(plasman u top 16). da je onaj dzenkins sad tu, popio bi pedalu istog trenutka.

Mil@n je govorio o tituli, a Dženkins je odigrao najbolje mečeve sezone protiv Partizana.

Sve ostalo +1

Link to comment

Smejali ste se Smiliairu, ali je Radonjić zaista vukao sve poteze do ove sezone (ove ne znam, nisam pitao). On je šilbovao, Čović se ne meša puno, makar ne direktno. Imaju puno povrenje u Radonjića u klubu, on bira pojačanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...