Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čo unleashed.

nije to baš tako.

 

recimo legendarno šilbovanje je bilo na isključivu radonjinu inicijativu. 

 

ovo što blic piše... tačno je da se razmišlja o povratku vilijamsa. malo je strpljenja u kkczv ali nije to samo do ekscentričnog rukovodioca.

Link to comment

Generalno, više sam se nadovezao na ikarov post oko Šilbovanja. S druge strane mislim da je on video Bobija, pa nisu dovodili nekog trećeg centra Reala ili tako nešto pre par godina.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

nije to baš tako.

 

recimo legendarno šilbovanje je bilo na isključivu radonjinu inicijativu. 

 

ovo što blic piše... tačno je da se razmišlja o povratku vilijamsa. malo je strpljenja u kkczv ali nije to samo do ekscentričnog rukovodioca.

 

Teško mi je da poverujem u to, jedino ako je stalna praksa da se Ra ič ne pita za pojačanja, a prošle godine ga je usralo. Ima on svoje apsolvirane mane, ali nije valjda baš debil.

Link to comment

Teško mi je da poverujem u to, jedino ako je stalna praksa da se Ra ič ne pita za pojačanja, a prošle godine ga je usralo. Ima on svoje apsolvirane mane, ali nije valjda baš debil.

nisam ni rekao nigde da je debil. samo sam napisao ono što znam sigurno, a to je da je šilb oteran zato što je radonja imao sukob sa njim (nisu ni razgovarali međusobno na kraju). nije radonja samo marioneta ekscentričnog rukovodioca, pita se on poprilično u vezi izbora igrača.

 

tačnije, ne znam ništa sigurno jer nisam bio tamo ali mi je tako rekao čovek koji me do sad nikad nije slagao u vezi kkczv.

Edited by ikar
Link to comment

Ne, ja kažem da je debil ako je tačno to što pišeš. Dete od 5 godina zna šta igra Sofo i kako se koristi, gledaš pleja po svom ukusu i dovodiš ga, i onda bi ih terao posle mesec dana.

Link to comment

a posto vec pomalo prenosis informacije iz kluba, jel moze neka rec vise o vilijamsu, odnosno pre svega me zanima situacija sa mekelom i dal planiraju dalje tumbanje?

Edited by pbg12345
Link to comment

a posto vec pomalo prenosis informacije iz kluba, jel moze neka rec vise o vilijamsu, odnosno pre svega me zanima situacija sa mekelom i dal planiraju dalje tumbanje?

 

Meni Mekel nije problematičan. Očigledno je da je on plej "razigravač", više nego poenter, jebe ga jedino što trenutno malo koga ima da razigrava i što nam je spoljna linija u popriličnom qrcu kada je efikasnost u pitanju. Što je najgore, pitanje je koliko to može da bude bolje, osim Thompsona za koga i dalje gajim nadu da može mnogo više, tj siguran sam, pitanje je samo koliko bolje će to da bude. Očigledno je u klubu haotična situacija, promene se dešavaju preko noći, ako je istina da će Sofoa da kaširaju, to se sigurno odražava i na ostale koji verovatno misle da su sledeći, Thompson pogotovo, što je samo još jedna prilog tezi da je krajnje idiotski bilo šta menjati barem još mesec, mesec i po.

Link to comment

a posto vec pomalo prenosis informacije iz kluba, jel moze neka rec vise o vilijamsu, odnosno pre svega me zanima situacija sa mekelom i dal planiraju dalje tumbanje?

napisao sam već koliko znam - razmišlja se o vilijamsu. ako ga vrate, nogu će dobiti stranac koji igra spolja - jasno je koja dvojica su u igri :) po meni, preglup potez.

 

ako mene pitaš, neverovatno je koliko malo strpljenja u zvezdi imaju. ovo sa sofom je svinjarija ali on nogu nije dobio samo zbog loše igre. utisak je bio da mu prilicno seva paja.

Link to comment

meni samo nije jasno sta je njih u toj meri uplasilo i zabrinulo. ako je istina ovo za mekela onda stvarno ne znaju gde udaraju

edit: hvala. ma da, pogubljeni su skroz

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...